ZLÚČENIE SVETOV

• Zdravim administratorov a operatorov hry Gladiatus

Hram tuto hru už dlho

a este sa mi nepodarilo dostať sa tak daleko ako teraz

samozrejme som do toho vrazil "trochu" svojho cashu - a možes si overiť že nie málo ...

a teraz k veci - lebo sa to toho priamo týka

hram na serveri 18 - a ten umiera - aktívnych hráčov ( aktívny u mna znamena hrať aspon 1x denne) tu ostalo tak 20 - 30 - tiež nie je ťažke si to preveriť

mohol by si prosim tlmočiť požiadavku od Nas aktivnych hračov - hore vyššie zodpovednym vo firme GAMEFORGE

"JE NAČASE ZLUČIŤ DOHROMADY SERVERY - JE TO UBOHE A MY - ČO SME TU , TO NEOPUŠŤAME KVOLI SKUTOČNYM PENIAZOM - EURAM - KTORE SME DO TEJTO HRY VRAZILI - A VERTE MI / NÁM AŽ SKONČIM-E TENTOKRAT, UŽ SA K TEJTO HRE NIKDY NEVRATIM-E - radšej pojdeme hrať na pokrovbe stranky - kde je aspon vidina možnej navratnost našich investicií...

PS

... a vaša aukcia v aukčnej sieni tiež nestoji za veľa, veď kto to kedy videl, aby ste prišli o peniaze v aukcii keď vas prevyši niekto iny ??? treba si prečítať pravidlá veľkych aukčnych siení - alebo premenovať vašu šarádu zvanu "aukčna sieň" na niečo iné - výstižnejšie... ako "jama lúpežníkov"

• chlapče...

na jednej strane chceš aby ľudia pre teba niečo urobili a hneď na to ich kritizuješ??? celkom ako kope...

• nie som "chlapče" a kritizovanie ? stale je tu dosť miesta na zlepšenie - alebo sa mylim? - ty ako gameoperator - admin maš za ulohu riešiť problemy a toto je - su problemy ... tak sa prosim venuj svojej praci a nenazyvaj ma chlapčaťom - žiadam ťa o to ! a pokial nemaš autoritu postupiť naše požiadavky - odporuč mi svojho nadriadeneho a skontaktujem sa s nim - ja sa tu snažim len dodržať "chain ofv command"

• Slovo morálka nula bodov? :D lebo ako celkom kope...

mám na mysli to že keď niečo od niekoho chcem tak asi na neho nebudem kidať...

nechám si to až na potom ako bude moja požiadavka vypočutá ;)

• nekydam

predkladam im navrhy ako zlepšiť hru, do ktorej som "investoval" značnu sumu skutočnych peňazí - a ako zakaznik - si myslim že mam na to právo !

a ty - pokial nemaš autoritu tlmočiť naše požiadavky a teda nie si admin ani game operator - žiadam ťa aby si sa nezučastňoval tejto - zatial jednostrannej konverzacie !

Edited once, last by ajeto ().

• Neviem kde si nabral ze Ineed$ je clenom herneho timu.

GF o aktivite vie, rozhodli sa to riesit spojenim serverov a uz na tom pracuju. Toto je odpoved ktoru dostavame zakazdym ked sa opytame na spajanie. Bolo slubene ze to stihnu do konca roka, tak snad prekvapia. Aj ked osobne si myslim ze to dopadne ako vzdy ked GF nieco "slubi" a dava jasne "terminy". Vsetci by to uz privitali ale neostava nic len cakat.

Na priebeh spajania serverov a vyjadrenie nazoru na aukciu mozes cez spravu ci mail Coma len v anglickom jazyku. Najdes ho v zozname clenov timu na fore.

A uz prosim nezakladajte stale nove temy o spajani serverov, vsetky dalsie uz budu zmazane. Tem uz je tu viacero tak piste do nich.

Zek

SK Game operator

• Na hranie Gladiatusu nepotrebuješ ani jedno euro. Obzvlášť na speed serveroch, kde máš v podstate centurio zadarmo. Aspoň tak to vidím ja z môjho pohľadu.

Čo sa týka spájania, nápad je to dobrý, no koľko eur získa GF spojením serverov? Ani jedno. A podľa toho sa aj bude snažiť.

• Zek, ďakujem za promptnu odpoved

moje odpovede na otazky:

- " Neviem kde si nabral ze Ineed$ je clenom herneho timu." - nuž , ineed odpovedal, ako keby bol minimalne majiteľom firmy... teraz vidim rozdiel ... pokial som sa nejak dotkol tvojej funkcie, ospravedlnujem sa - len som reagoval na jeho odpoved, nakolko bola prva ... takže o tom toľko.

- spravcovi "Coma" určite písať budeme (aj keď osobne si myslim že to je tak trochu aj tvoja praca-zodpovednosť) - skutočnosť o nutnosti spájať servery nie je len moj názor, ako ty sam si to potvrdil svojou vyhrážkou o neotvarani novych tém na tému spájaní serverov.

ako Game operator, by si mal tlmočiť naše požiadavky zodpovednym - bez ohľadu na to aky maš nazor na ich výkony a ich prístup... zmazať tému ked sa niekto iný bude snažiť znova a znova vykresliť situaciu a dožadovať sa riešenia problemu formou zlučovania serverov by bolo vlastne zmazať problem, skreslovať nazor Nas hračov ktory nezavisle na sebe pozorujeme nutnosť tento problem riešiť ! v podstate ked to vymažeš - tak tvoj server žiadne problemy mať nebude ...

a odpoved pre Edwina - na poznamku "koľko eur získa GF spojením serverov? Ani jedno. A podľa toho sa aj bude snažiť."

- získať možno nezíska, ale stratiť hráčov ktorý platia môže, a v podstate ked tu ostanem naďalej - ked zlúčia servery - naďalej budem kupovať rubiny ako doteraz takže "Získa" ! z tvojho pohľadu sa možno moj prispevok kupovania rubinov zdá insignifikantný, ale každý jednotlivec sa môže rozhodnuť podobne - keď sa unavia začínať od nuly, znova a znova...

Zaver? - jednoducho žiadame Game operatorov, aby tlmočili naše požiadavky kompetentnym ! chceme trochu viac flexibility - je to v súčasnosti nevyhnutné, konkurencia nespí.

• Trocha zly uhol pohladu na vec.

Za prve, zle si si vysvetlil co som napisal. Pisal som jasne nezakladat nove temy o spajani serverov ale pouzivat uz zalozene. Zalozil si novu temu a pritom jednu rovnaku tu uz mame. Ale nevadi, nic sa nestalo nechame tak. Su uz 2 priame temy o spajani serverov a 2 temy o novych serveroch ktore sa vlastne ubrali cestou o pisani o spajani serverov. Cize nijako som nezakazal niekomu sa vyjadrovat, iba ako moderator fora som pripomenul pisat uz do vzniknutych tem.

Za druhe, tak nejak mi vyplyva z toho co si napisal ze sme nikdy ani len nepisali nasmu Coma a ani mu nepiseme co by hraci chceli. Pravdou je ze pomaly kazdy tyzden mu piseme, ze viacero hracou sa cim dalej tym viac pyta a dozaduju sa spajania serverov. A vies co? Odpoved pomaly vzdy rovnaka, pracuje sa na tom a ked bude mat blizsie informacie tak nam da vediet. Tyzden za tyzdnom... Je pravo kazdeho hraca napisat coma ak na to je dovod. Ja som to len pripomenul. Mozno ked vam napise priamo tak uz konecne uverite ze ani hraci ani tim to nijak neurychli. Znova napisem ostava len cakat

Zek

SK Game operator

• "Uhol pohľadu" zaleží od uhlu pohľadu - podľa "customer service" pravidiel je nespravne tvrdiť že môj uhol pohľadu - z pohľadu zákazníka je "ZLÝ" - je to nešťastná voľba slov a má negatívny nádych, koniec koncov si tu pre nás a nie my pre teba. Konieckoncov aj ja by som mohol tvrdiť že tvoj uhol pohľadu je zlý - ale netvrdím, rešpektujem tvoj "uhol pohľadu" ale nemyslím si že je v súlade s politikou firmy ako je GAMEFORGE.

• "Edwin: Najlepšie je to skúsiť na vlastnú päsť. Čím menej ľudí to bude musieť posunúť vyššie, tým lepšie."

Nesúhlasím

znie to ako ututlávanie, "zametanie pod koberec" sedenie tichučko pri stole - šuchanie papučkami pod stolom a čakať na koniec šichty a nakoniec si povedať " ďalší den bez problemov, o deň bližšie k vyplate ...

• ten coma vôbec neodpovedá na emaili... ja som mu napísal ešte v ten deň keď som založil tú tému... a nič doteraz...

• ajeto : Nech sa paci, napis sem anglicky text ktory chces poslat coma a posleme mu ho. Ak chces napis mu sam. To su moznosti. Ved predsa najlepsie je robit nic a pri tom inym vraviet ze robia este menej ako ty :)

Herny tim je zlozeny z dobrovolnikov a nemame z toho ziaden financny zisk. Ako fakt pises nezmysly.

Ineed$ : Herny tim nezodpoveda za Coma, ten je na rozdiel od nas priamy zamestnanec gameforge.

Zek

SK Game operator

• Post by Ineed$ ().

This post was deleted by Zek ().
  • ajeto, robíš zbytočnú drámu

Už som ti napísal vyššie, že máš napísať priamo CoMa, keď nedôveruješ slovenskému gladiatus tímu. Aspoň by si pochopil o čom to je...

Na anglickom fóre je už dlhšiu dobú príspevok, v ktorom jeden hráč za veľkej podpory ostatných užívateľov fóra spísal požiadavky hráčov. Myslíš, že sa niečo zmenilo?

GF má k dispozícií štatistiky serverov a dobre vedia o všetkých problémoch.

• Zek,

tlmočil si moju - našu požiadavku nadriadenym, alebo nie ?

... a prepač ale nie je mojou pracou robiť niečo ked relaxujem .... ja som zakaznik - ty si game operator - ja relaxujem - a ty ??? riešiš problem - tlmočíš dalej ked ho nedokažeš riešiť sám ? alebo to zametaš pod koberec ?

• Ja len dúfam, že servery nespoja a takých hráčov ako ty bude len ubúdať. Speed servery tu nikdy nemali byť a akurát tak kazia herný zážitok ostatným hráčom. Na s9 a s4 je všetko v pohode. To len na tých speed nepodarkoch nikto nehrá.