Spájanie serverov

  • Rád by som požiadal o spojenie serverov 18,16,14 len nvm ako?

    poprípade aké sú podmienky pre spojenie serverov? ? ďakujem

  • neda sa a neda sa. Tolko v kratkosti. Co a kedy bude GF spajat si rozhoduju tam. Uz bolo oznamene spajanie serverov v kazdej komunite, ostava len cakat.

    Zek

    Game operator SK community


    Nebesa horeli, hviezdy kričali a pod popolom nekonečna, nádej, plná rán a krvácajúca vydýchla naposledy.

  • a nedá sa im v tomto ohľade napísať alebo niečo podobné? veď nás na 18stke je v tabuľke menej ako 100 aj to hráme iba mi z prvej 20tky....

  • prosim, nas coma ti je k dispozicii v anglickom a nemeckom jazyku.

    Zek

    Game operator SK community


    Nebesa horeli, hviezdy kričali a pod popolom nekonečna, nádej, plná rán a krvácajúca vydýchla naposledy.

  • coma? to netuším kto je :D napíš jeho nick a ja mu napíšem súkromnú správu


    inak na tých 3 svetoch tabuľky ukazujú dokopy 220 hráčov z toho je aktívna možno 100vka... -_-

  • už rok sa tu diskutuje o zlučovani serveru - serverov

    bude to tento rok?

    bolo by dobre tlmočiť požiadavky platiacich hračov - tam "vyššie"

    pokial vy nemôžete - nesmiete - žiadam o "oficialny kontakt"


    jazyky nie su problem - nahodou rozpravam aj píšem - anglicky - nemecky a ešte par inymi jazykmi - za mna nemusite nič pisať, ja si napišem - potrebujem oficialny KONTAKT !

  • ajeto, si si mohol vsimnut ze 2 prispevky nad tym tvojim je to napisane. Cryobunny oficialny zamestnanec GF v Nemecku, otvor jeho profil a najdi moznost poslat email.

    Zek

    Game operator SK community


    Nebesa horeli, hviezdy kričali a pod popolom nekonečna, nádej, plná rán a krvácajúca vydýchla naposledy.

  • Ajeto hravas na s18 kde je mizerna aktivita. Ale staci si vsimnut dalsie dva servery s rychlostou 2xSpeed (s14,s16) a uvedomis si ze tieto dva servery su tak mrtve ze tam nehra uz vobec nikto. Takze aj ked sa spoja servery (kedze sa budu spajat servery s rovnakou rychlostou) tak spojenie s14,s16,s18 nic nevyriesi ;)

  • Myslel som si, ze spojenie stihnu este minuly rok - ale zjavne boli ine priority.

    Nikto z nas - a ani CoMa CryoBunny - s tym nic neurobi.

    Ale samozrejme, nech sa paci, ked si myslite, ze tim nekona dostatocne, mozete sa slobodne realizovat.

    Odporucam zvolit cestu tiketu cez portal podpory.


    Boco

    Boco


    Dinosaur


    Too long on duty