• Elég sokat fejlődött már a játék,de a Kedvezmény Centurio bónusz által: 30% egyesületi épületeknél,ha már meg lettek emelve a szintek az épületekre ,itt nem-e lehet növelni a % arányt akár 45-50 %-ra?

    :thumbup:"Ha egyedül találod magad, zöld mezőkön lovagolva a tűző napon, ne aggódj! Az az Elysium, és már meghaltál!":thumbup:

  • Azt hittem jön rá valami reagálás,de egy hónap eltelt már lassan,de semmi,gyors reagálás vagy épp már folyamatban van ez a funkció?

    :thumbup:"Ha egyedül találod magad, zöld mezőkön lovagolva a tűző napon, ne aggódj! Az az Elysium, és már meghaltál!":thumbup:

  • Szia -Crassus-,


    nem pontosan értem az érvelésed - a magasabb költségű fejlesztéseknél a 30% kedvezmény ugyanolyan mértékben érvényesül, mint a kisebb költségű fejlesztéseknél. Kérlek, ki tudnád fejteni, hogy szerinted a magasabb épület szintek miért indokolják a kedvezmény maximális százalékának megemelését?

  • Szia Potroha!


    Amit én mondok az az lenne,hogy ugye megemeltétek az épületek szintjét 15-ről nem tudom mennyire,még nem láttam max.-ot,de a 30% amit bevezettetek a Centurió kedvezményt teljesen jó,de ugye vannak új szerverek és ott se kicsapongó az élet, a kedvezményt erre értem ,hogy 48-51%-ra .Ez plussz 6-7 ember aki Centurió.

    :thumbup:"Ha egyedül találod magad, zöld mezőkön lovagolva a tűző napon, ne aggódj! Az az Elysium, és már meghaltál!":thumbup: