Yeraltı kostüm bugu

• Kostümümü yer altına girmeye yakın giydim yani 8saat kala arena kostümüyle zora girip bitirdim fakat kostümü vermedi bu ne saçmalık ? Ortaya girmişsin diyen akıllı arkadaşlar olacaktır kesinlikle eminim zor yeraltını bitirdim 1 gün boşuna gitti adminler telafi edebilir misiniz inceleyip ? Çünkü arena raporları olsun saçma sapan buglar olsun soğutuyor oyun kendinden

VD4YvP.png4z6lbJ.pngk6VvBr.png

• Merhaba,

Atmış olduğunuz ekran görüntülerinden yeraltı zor seviye kostümü giymiş olduğunuzu anlıyorum.Neden mi çünkü yeraltı seferlerinden herhangi bir kazanım sağlamamışsınız.(altın-item)

Giymiş olduğunuz kostüm yeraltı zor seviye olması nedeniyle tekrar yeraltı zor seviye bitirmeniz halinde yeni bir yeraltı zor kostümü eklenmez.

Bu diğer yeraltı kostümleri içinde geçerlidir.

Örneğin;

Yeraltı kolay seviyeyi bitirdiğinizde üstünüzde kolay seviye kostüm varsa yeni bir kolay seviye kostüm hakkınız olmaz.

Yeraltı kostümleri 1 adetle sınırlıdır.Üstüne eklenme gibi bir durum mümkün değildir.

Keyifli forumlar.

• Zor kostüm ile yeraltına girmiş olabilirsin fakat

zor kostümü giydiğin zaman kostümler kısmındaki zor kostüm slotu boşalmıyor.

Yer dis pantere kadar zor ile devam edebilirsin bunda bir sıkıntı yok.

Dis pantere saldırmadan önce kostümü değiştirdiğin zaman mevcut kostümün parçalanacaktır ve bir daha kullanılmayacaktır.

Bu işlemi yaptıktan sonra dis panteri yendiğin zaman kostüm eklenecektir.