2020'ye Kadar 20.020 Post

• bahsettiğin olay burada yapılsa birçok kişinin memnun olacağını düşünüyorum açıkcası. (Yüksek hızdan yani 5xden 1xe degilde tam tersi düsükten yükseğe geçiş imkanı verseler) o zaman 1xde kimse boş yere eziyet çekmek zorunda kalmaz 5xe koşardı :) şahsen ben memnun olurdum.

Ogame hakkında en ufak bir bilgim olmadığı için oradaki hız farkları ne gibi sıkıntı yaratıyor yada avantaj sağlıyor bilmiyorum tabiki.Oyunu oynayanlar için en iyisi olur umarım.

LDN81b.png

• franklinda ; Merhaba galiba şirket sahibisiniz ? Şirketin Team Manager'i sizin aksinizi söylüyor lakin siz inat ile şirketin ortağı gibi başka bir bilgilendirme yapmaya çalışıyorsunuz ? Bence asılsız bilgi vermek doğru bir şey değil. Var ise elinizde X5 ler X1 veya X2 ye gönderilecek diye o şekilde yazınız. Aksi halde kullanıcıları yanlış yönlendirmeyin.

Tartışa bilirsiniz, acaba X5 ler X1 e geçer mi diye ama kesin geçecek tarzında bir belge yönerge ve ya taslak yok ise iddaa da bulunmayalım :)

İyi forumlar dilerim :saint:

• jai modum modluğunuz hayırlı olsun :)

allahtan burda kalıcı oyunum yok modum ama yıllardır aynı serüveni tekrar tekrar yaşadık alışkanlık hep olacak diye bekliyoruz ama sayın snape yok diyorsa yoktur :)

gerçi nestlenin zamanında mod olmak vardı kıdemli olurdunuz şimdi :D

by59_E8.png

• adamı rahat bırak istersen. 3 oldu etiketlediğin.

• Frank, Snape x1 ille baska hızda illerin birlesmesi bile olanaksız dedi. cok kesin konustu.

bence x1 ler x3, x2 ler x4 olsa cok guzel olurdu.

en azından ordakilerin levelleri bizlerden daha yuksek. onları ykalamamız biraz zaman alırdı.

ama birinci agızdan kesin bir dille duyduk.

ogame biraz daha farklı bir oyun.

guzel bir filocu hesabın varsa savas yapmaya gelebilirim.

iyi filocuyumdur ama vuruldugum cok olmustur :S

g_ztepe.pngg_ztepe2.png