2020'ye Kadar 20.020 Post

• Ay sonunu getiremiyeceğiz dediğiniz anda karşı komşunun ortak olduğu internet için 2 ayın parasını getirmesi8)

Ve aslında otomatik ödeme olduğu için ödenmiş internetin parasının zaten cebinize hiç girmemesi.

:saint:

giphy.gif

Aktüel'in Ponçik Moderatörü

• Ay sonunu getiremiyeceğiz dediğiniz anda karşı komşunun ortak olduğu internet için 2 ayın parasını getirmesi8)

Ve aslında otomatik ödeme olduğu için ödenmiş internetin parasının zaten cebinize hiç girmemesi.

:saint:

Tmodum küçük şeylere sevinen insanlardan :)

kisspng-werewolf-deviantart-gray-wolf-character-werewolf-5acfa5e.png

• Sanırım x5 olduğunuz içinde oluyor olabilir.Ben İl24 deyim.

Birazda tecrübe?

VDdmyP

Ben x1'de de oynadım. 9-10 yıllık oyuncuyum hesabıma bakarsanız anlarsınız :) Bu sadece bende olan bir problem değil ilin genelinde 10 yıldan fazla oynayan oyuncularda da olan bir sorun. :) Tecrübe diyerek yabana atılacak bir konu değil açıkcası

kisspng-werewolf-deviantart-gray-wolf-character-werewolf-5acfa5e.png

• Sanırım x5 olduğunuz içinde oluyor olabilir.Ben İl24 deyim.y

Birazda tecrübe?

VDdmyP

Ben x1'de de oynadım. 9-10 yıllık oyuncuyum hesabıma bakarsanız anlarsınız :) Bu sadece bende olan bir problem değil ilin genelinde 10 yıldan fazla oynayan oyuncularda da olan bir sorun. :) Tecrübe diyerek yabana atılacak bir konu değil açıkcası

kapanan forumdada bu olay tartışılıyordu aynı durum x1ler ve tüm hızlar içinde geçerli (en son mechanical bir resim atmıştı yanılmıyorsam 9 kez kolayda kaybetmişti ,x5lerin bu durumu daha sık paylaşmaları hergün yer altına girebildiklerinden kaynaklı) yer altında aynı npc her seferinde çok farklı özelliklerle gelebiliyor sıkıntıda bundan kaynaklanıyor (dengesiz bir dağılım var açıkcası kimi zaman düsük kimi zaman oyuncunun o seviyede karşılayamacağı seviyede geliyor) oyun açısından bakılırsa bu durum şans faktörü olarak değerlendiriliyor (şans faktörü nedense hep oyundan yana oyuncunun yanına uğramıyor ama) Bu bir sorun olarak görülmediği sürece (gözüken o ki sorun olarak görünmüyor) düzelmesini beklemeyin,gerçi sorun olarak görülen durumlarında düzeltilmesi yıllar sürüyor(örneğin;en basiti yer altı geldikten sonra zindan bölgesi hala gelemedi gitti.şu oyunda kaç kişi var acaba bölge bölge dolaşıp zindan yapmakla uğraşan) kulakları çınlasın ganimedes modum burda olsaydı kızardı şimdi bana :)

tumblr_nesdjxgomq1rojpypo1_1280-gif.75852

Edited once, last by Hyperion ().

• Sanırım x5 olduğunuz içinde oluyor olabilir.Ben İl24 deyim.

Birazda tecrübe?

VDdmyP

Konuya yanlış yerden devam ediyorsunuz.:)

• Küçük şeylerin boyutu fakirlikle ters orantılı :whistling:

giphy.gif

Aktüel'in Ponçik Moderatörü