Alvilági csaták

• Teljesen kihalt a téma. Az utóbbi néhány próbálkozásom rendre rubinba került.

Minden egyes alkalommal kikapok magamtól 3-4x (utána már mindegy is, ha vereség nélkül megyek tovább, mert nem lesz ingyen).

Most is épp alvilágba tartok. Még meg se érkeztem az életem 15%-át elvesztettem, mert provinciáról betámadott egy majom (így hívom azokat akik +5-10 vagy magasabb szintről támadnak).

Jó lenne, ha védettséget kapnának azok a játékosok akik lenn vannak az alvilágban. Régóta kérjük a változtatást. Mindezidáig hiába. :(

• Sziasztok!

van esetleg valakinek valami hasznalhato tippje hogy juthatunk tobb kohozni valo targyhoz az alvilagbol?vagy hol van nagyobb eselyunk tobb tekercsre...

En jelenleg a konnyu szinten megyek be,egy napot kb benn vagyok,es arenas feladtokat csinalok(termeszetesen ami teljesitese utan jo kis kohozni valo cuccot kapok)esetleg rubin hasznalataval egy par vezert elverek,hatha dobnak ok is valamit....

• Szép napot!

Tegyünk egy próbát! Arra kérem a magyar teamet , hogy kérdezzék meg a fejlesztőket, hajlandók-e megváltoztatni az alvilágban lévők támadhatóságát? Nem elég, hogy 5 vagy több vereséggel sikerül a DP. ruhát megszerezni , miközben arénában, provinciából betámadnak. Ha nehezükre esik változtatni, akkor lehessen az életerőt kajával is javítani. Kíváncsi lennék a válaszra, akár eredetiben is, a fordítást majd megoldom.

Üdv: ordogi s18-ról

• egyszeru a megoldas,edzeni kell alkatra!!!

viszont az hogy 10akalombol lemegyek alvilagba,9 alkalommal 3-4x elver a tukorkepem....meg 1-2 vereseg,es sajna csak rubinnal mehetek tovabb

• 27 csatánál tartok. 7 vereség. 1 tekercs 122 Angelus (***** se ér). Még egy két pontot ellövök és kilépek. Értelmetlen folytatni.

Maloy grat a tekercsekhez!

Szóbeli figyelmeztetés!

Thalvith

• szívesen tennék be képet, ha tudnék...32 pont ment el a közepes alvilágra mire sikerült befejeznem. Pontosan 16 vereség.

Úgy gondolom ez már röhejes.

Sluszpoén egyetlen új elő vagy utótagú tekercset se kaptam.

A játék sokadszorra is leszerepelt nálam.

• Szeretnék érdeklődni, hogy a GF megvárja-e míg az utolsó "fejőstehene" is megdöglik, értsd a játékos elhagyja a a játékot, vagy még előtte változtat az alvilág rendszerén?!

Nonszensznek tartom, hogy magamon 99.9%-ban nem hogy 2.-ra de 4-5. csatára se jutok át!!! Természetesen, ha valami csoda folytán sikerül legyőznöm saját magam utána még legalább ennyi vereséget begyűjtök a többi ellenféltől is.

Miként tudnék hivatalos panasszal élni a szolgáltató, nevezetesen a GF ellen?! - a jegy nyitogatás értelmetlen ne is javasolja senki.

Hydraig jutottam 18 pontból!

€dit by Shaiyla:
    Összevontam