Játékos kérdez, Csapat válaszol

  • Sziasztok

    olyan kérdésem lenne ,h arra a szerverre ,hogy tudok regizni karit ,ahol már vagyok? Ákárhova nyomkodom ezt a nagyon tökéletes lobbyt hetek óta ,még nem jöttem rá erre.

  • Sziasztok

    olyan kérdésem lenne ,h arra a szerverre ,hogy tudok regizni karit ,ahol már vagyok? Ákárhova nyomkodom ezt a nagyon tökéletes lobbyt hetek óta ,még nem jöttem rá erre.

    Szia tomisch,


    sajnos ez a jelenlegi Lobby verzióban nem megvalósítható. Csak úgy tudsz olyan szerverre új karaktert létrehozni, ahol már van meglevő karaktered, ha egy új Lobby fiókot hozol létre vagy egy másik meglevő Lobby fiókodat használod, ahol még nincs karaktered azon a szerveren.

  • Üdv!


    Az érdekelne, hogy zöld alap tárgyat (tehát elő- és utótag nélkül) hogyan lehet kovácsolni?

    Mert zöld nyersanyaggal 100%fehér, a kékkel meg már kék.

    Szia vidak,


    nem lehetséges zöld színű alap tárgyat kovácsolni. A fehér és a zöld színű tárgyak csak abban különböznek egymástól, hogy rendelkeznek-e elő- és/vagy utótaggal vagy sem. Tehát nincs olyan zöld tárgy, aminek nincs elő- vagy utótagja, illetve nincs olyan fehér tárgy, aminek van elő- vagy utótagja.

  • Udv!

    A kovetkezo lenne a kerdesem,zaklatas ellen,az az bully (erre nem tudok jobb kifejezest,de remelem ertheto) hogyan tudnak vedekezni?Ha uzenetkuldesnel tiltom,ir masik karakterrol,vagy profiljara irogat/uzenget nekem.Meg itt forumon sem hagy beken,amint azt fentebb lehet latni.Honapok ota megy a folyamatos zaklatas.Nem veletlenul leptem ki egyesuletebol sem,ahogy az sem veletlen hogy tarsait tamadom,pedig nem szivesen teszem.De nagyon meguntam mar hogy honapok ota ez megy.Raadasul nem en vagyok az egyetlen akit zaklat.Komolyan errol kell szolnia a jateknak?Tiltogatni meg jelentgetni a jatekostarsakat,mert nem birnak magukkal?

    Bevallom en sem vagyok tokeletes,es valoszinuleg okoztam mar fejfajast jatekon belul masoknak,de amit ez a tag muvel tulzas.

  • Talán nem kéne 106-s szintről, 36 és 27 szintű játékosokat támadni!

    Eloszor is nem vagy GO,nem hozzad fuzodik kerdesem.

    Masodszor ne szolj bele abba amirol fogalmad sincs,ez tobb honapon at huzodo dolog,

    Harmadszor olvasd el a topic cimet,nem szeretnem ha miattad lezarnak megint.


    [mod='Shaiyla']Figyelmeztetve[/mod]

  • Udv!

    A kovetkezo lenne a kerdesem,zaklatas ellen,az az bully (erre nem tudok jobb kifejezest,de remelem ertheto) hogyan tudnak vedekezni?Ha uzenetkuldesnel tiltom,ir masik karakterrol,vagy profiljara irogat/uzenget nekem.Meg itt forumon sem hagy beken,amint azt fentebb lehet latni.Honapok ota megy a folyamatos zaklatas.Nem veletlenul leptem ki egyesuletebol sem,ahogy az sem veletlen hogy tarsait tamadom,pedig nem szivesen teszem.De nagyon meguntam mar hogy honapok ota ez megy.Raadasul nem en vagyok az egyetlen akit zaklat.Komolyan errol kell szolnia a jateknak?Tiltogatni meg jelentgetni a jatekostarsakat,mert nem birnak magukkal?

    Bevallom en sem vagyok tokeletes,es valoszinuleg okoztam mar fejfajast jatekon belul masoknak,de amit ez a tag muvel tulzas.

    Meg van az oka ezt te is tudod. :)

    Mondjuk event túlnyomás.

    Utánna sok sok provokáció amit csinálsz.

    Ki akarsz tiltatni hátha kapok tiltást.

    Kaptam 1 nap tiltást a játékból és másnap egyből írtál hogy mjlyen volt a hétvégi pihenés stb...

    Kiléptél az egyesületből mert muszály volt.

    Tudtad te is hogy nem sokáig maradhatsz nálunk mert nem vagy csapatjátékos.

    De az tisztességes hogy azért mert nem birsz engem azért 27es szintűeket támadsz.

    Mindig neked van igazad,mindent ki tudsz beszélni.

    És S2n a többi klánból is te léptél ki?

    Hát nem...

    Már mindenki ki ismert hogy milyen vagy.

    Lehet hogy neked kéne kicsit változni nem egy egész szervernek hozzád igazodnia.

    Fórumon eddig kiírtam valamit annak direkt leírtad az ellenkezőjét hogy provokálj.


    Na meg ez mi Nandi?

    Fenyegetés akarna lenni? :)


    [mod='Shaiyla']Figyelmeztetve[/mod]

    Edited once, last by grandpeti ().

  • Nándikám, szintet léptél!!!!!

    Már fenyegeted is a játékostársaidat.... No ez nem szép dolog.

    De már a 2-es szerón mindenki tudja hogy milyen alak vagy....

    Nem véletlen hogy nem vagy egyesületben. :)


    [mod='Shaiyla']Figyelmeztetve[/mod]

  • Akkor kezdjük is az elején a dolgoknak.


    Lehet azzal bármit is kezdeni, hogy egy 146os játékos, napi szintem 5x veri a 100 alatti társaimat?

    Értem én, hogy nincs szintkorlát, de ez nagyon nem fair..

    Ha lehet akkor vele is kéne valamit kezdeni.

    Nálunk is a kisebb társaimat üti napi 5×.

    Vagy esetleg vissza bevezetni a szint korlátot?

    Köszi

    Sajnos ahogyan írod, jelenleg nincs a játékban már szintkorlát így szinttől függetlenül bárki támadhat bárkit. Hogy a jövőben módosítanak-e ismét a szabályokon és valami áttdolgozott szintkorlát beletesznek-e sajnos nem tudjuk.

    Az ilyen támadások általában valami sérelem eredményei a támadó fél részére, amit így próbál megtorolni. Valóban igazatok van benne, hogy ez egyáltalán nem fair és etikus megnyilvánulás véleményem szerint sem, hiszen így olyanokon csattan az ostor, akik semmi rosszat nem követtek el senki ellen valószínűleg. De jelenleg ez nem tilos, a napi 5x támadási korlát egy ponton túl már védi ezeket a játékosokat.

    Udv!

    A kovetkezo lenne a kerdesem,zaklatas ellen,az az bully (erre nem tudok jobb kifejezest,de remelem ertheto) hogyan tudnak vedekezni?Ha uzenetkuldesnel tiltom,ir masik karakterrol,vagy profiljara irogat/uzenget nekem.Meg itt forumon sem hagy beken,amint azt fentebb lehet latni.Honapok ota megy a folyamatos zaklatas.Nem veletlenul leptem ki egyesuletebol sem,ahogy az sem veletlen hogy tarsait tamadom,pedig nem szivesen teszem.De nagyon meguntam mar hogy honapok ota ez megy.Raadasul nem en vagyok az egyetlen akit zaklat.Komolyan errol kell szolnia a jateknak?Tiltogatni meg jelentgetni a jatekostarsakat,mert nem birnak magukkal?

    Bevallom en sem vagyok tokeletes,es valoszinuleg okoztam mar fejfajast jatekon belul masoknak,de amit ez a tag muvel tulzas.

    Nos, szokták mondani, hogy a "legjobb védekezés a támadás". Na ezt a zaklatás kérdésénél szerintem nagyon gyorsan elkell felejteni, mivel talán ez a legrosszabb dolog, amit tehetünk. Először, ahogyan te is leírtad célszerű tiltani a tőle érkező üzeneteket ha ír egy másik karakterről is akkor már élhetsz a jelentés lehetőségével felénk, ahol hasznos lehet ha a tudtunkra adod, hogy nem ez az első esete. Majd blokkolod attól a karaktertől is az üzenetet. Ha már a sokadik ilyen kört futjátok mi legfeljebb csak akkor folyunk bele az ilyen dolgokba. Hiszen ezért van ez a funkció a játékban. De persze ignorálni valakit, nem csak ennek a funkciónak a használatával lehet, hanem ha csak simán figyelmen kívül hagyjátok az üzenetet. Főleg ha több játékos is egyidőben "zaklat" titeket. Azonban ha felveszitek a kesztyűt és ti is elkezdetek visszaírkálni és mennek az oda vissza körök akkor kitudja mikor lesz ennek az egésznek vége. És jelen esetben én úgy gondolom, hogy pont ebbe a "játszmába" vagytok benne néhányan. Persze ha sértő üzenetet kaptok minden előzmény nélkül azt egyből jelentsétek nekünk. Hangsúlyozom, ha minden előzmény nélkül történik ez. És lehetőleg ne is válaszoljatok rá semmit, főleg ne sértést.

    Végezetül pedig én intéznék egy költői kérdést. Ha nézeteltérésünk van valakivel tényleg megoldást jelenthet az, hogy a szövetségi társait támadjuk még akár 60-70 szint különbséggel is? Kit is büntetünk ezzel, aki gyanútlanul kikapcsolódni jön ide játszani, ahelyett akivel problémánk van?

    És félre értés ne essék, ezeket a sorokat nem csak a kérdezőnek szánom, hanem mindenkinek aki most olvassa. Gondolkozzatok el picit és először a saját házatok táján tegyetek rendet. Ezzel már félig sikerülni is fog megoldani a problémát.

    Ilyen esetekben bölcsebb lehet az okos enged... dolgot alkalmazni.


    Végezetül pedig amivel zárnám a soraimat. Az utóbbi időben kicsit megörültünk neki, hogy végre talán sikerült a fórumot helyesen használni különös tekintettel a kérdez, válaszol topicokkal amikkel ugye sűrűn gond van. De ahogy ez lassan állandósul mindig mikor ezt hisszük jön ez, amit most itt is megtapasztalhattunk. Tényleg muszáj egyből szétoffolni egy témát? Én megértem hogy mindenki képviselni szeretné a saját álláspontját, de mint már megírtuk ezt sokszor ennek nem itt van a helye. Sőt egymás támadásának a fórumon sehol sincs helye.

    Ígéretünkhöz híven ezek a dolgok mellett már nem tudunk elmenni, de ha valakinek ez kell..


    És most ide írnám, hogy bízunk benne, hogy a jövőben már tényleg sikerül a helyén kezelni az ilyen dolgokat, de ezt csak félve tenném meg..

  • Koszonom a valaszod.Igyekszem majd e szerint tenni.


    Kicsit zarojelben valaszolnak a koltoi kerdesedre:nem elso eset ez,es elso alkalommal mukodott a modszer,sikerult megegyezni par nap utan.Most nem,de nem is kellett,mert magamtol is lattam hogy ez nem fair amit csinaltam.

  • Sziasztok!

    Így 3nap elteltével ,az a kérdés merült fel bennem, hogy supporton valaha kapok még választ a jegyemre? :D ;)

    Szia tomisch,


    hétvégén gyakran mi is pihenünk, és nem dolgozunk, hasonlóan sok más emberhez.


    Köszönjük szépen türelmedet.

  • Pedig en pont hetvege fele kaptam valaszt jegyemre amit het elejen irtam.


    [mod='Dirnon']Figyelmeztetve![/mod]