Játékos kérdez, Csapat válaszol

• sziasztok.

Látom vasárnap óta nem válaszoltatok Levike levelére,azért teszek egy próbát én is.

Nem írnátok a főnökötöknek hogy valamit csináljanak hogy a hiányzó ruhadarabokat megkapjuk?

Esélytelen hogy kipörgessük.

Expedíción bedobhatnák a hiányzó drabaokat úgy mint kisebb szinten.

• Nekem még az is jó lenne ha legalább rubinért lehetne meg venni... mert kipörgetni tényleg lehetetlen.... 100 ládából 1x adja be csak a ruhát de akkor is persze hogy máson áll meg...

• Köszönjük szépen a jelzéseteket!

Sajnos valóban nem indult el időben a mikroevent, így az csak 11:00-tól aktív.

A kiesett idő kompenzálására egy nappal meghosszabbították a mikroeventet, így a bónusz november 23. 23:59 fog tartani.

Elnézést kérünk a kellemetlenség miatt.

Akiknek pedig még nem reagáltunk a kérdésére szíves türelmeteket kérjük, hamarosan arra is reagálni fogunk!

Ds.jpg

afsz.pngchat.pngboard.pnggame.png

• ea0uwR

Az érdekelne, hogy miért kapok ki ellene 10ből 8 alkalommal.

Mert én már nem találok logikius magyarázatot. (Szerencsefaktort kizárnám, hamár napok óta így megy.)

Most már gyengébbnek kell lenni a másiknál, hogy megverd?

• Privát levelet hogy kell nektek írni?

Jobb felső sarokban Members/Team, megkeresed kinek szeretnél írni, ráviszed a nevére az egérmutatót és utána megjelenő ablakban a kis levél ikonra vagy pedig a szövegbuborékra kattintasz.

Vagy itt a hozzászólások között kikeresed azt a csapattagot akinek írni akarsz, nevére viszed az egeret és ugyan úgy levél ikonra kattintasz (send email) vagy pedig a szövegbuborékra (create conversation)

download.php?file=20191207v00rtsk74.jpeg+

"Mit életed során teszel, az örökkévalóban visszhangzik"

• Szia Levike2007,

ha úgy gondolod, hogy egy hibáról van szó, akkor kérjük, készíts az esetről egy képernyőképet, és küldd el nekünk a jegyrendszeren keresztül. Az egyedi eseteket ott tudjuk ellenőrizni és kivizsgálni.

Látom vasárnap óta nem válaszoltatok Levike levelére,azért teszek egy próbát én is.

Szia grandpeti,

a levelek megválaszolásának gyorsaságán sokat segít, ha a megfelelő kérdésekkel a megfelelő helyen kerestek minket. Bizonyos esetekben ellenőriznünk kell dolgokat meg utánajárni dolgoknak meg ilyesmi. :)

Nem írnátok a főnökötöknek hogy valamit csináljanak hogy a hiányzó ruhadarabokat megkapjuk?

Esélytelen hogy kipörgessük.

Expedíción bedobhatnák a hiányzó drabaokat úgy mint kisebb szinten.

Egy visszajelzést akkor tudunk továbbítani és komolyan venni, ha az kellően kifejtett. Küldhetsz egy visszajelzést mondjuk egy hozzá passzoló kibeszélőtémában vagy nyithatsz egy új témát, ha egy konkrét javaslatod van a játék működésének megváltoztatásával kapcsolatban.

Az érdekelne, hogy miért kapok ki ellene 10ből 8 alkalommal.

Mert én már nem találok logikius magyarázatot. (Szerencsefaktort kizárnám, hamár napok óta így megy.)

Szia vidak,

én úgy látom, hogy a két karakter nagyjából egyenlő erős. Mivel a harcok csak néhány körből állnak, 1-1 ütés is elegendő, hogy a harcot eldöntse. A harc során a szerencse többszörösen számít: Sikerül-e bevinni találatot az ellenfelednek? Sikerül-e Neki azt kivédenie? Sikerül-e valakinek kritikus csapást bevinnie? És még sok más egyéb. Tehát, anélkül, hogy én megítélném, hogy ez így jó vagy rossz vagy igazságos vagy igazságtalan; arról van szó, hogy nagyobb előnyt vársz a jobb státuszpontokért cserébe, mint amennyit a játék ezekért nyújt. De természetesen nincs arról szó, hogy a játékban nagyobb valószínűséggel nyernének a minden, harcot befolyásoló tényezőben gyengébb karakterek.

• Egy visszajelzést akkor tudunk továbbítani és komolyan venni, ha az kellően kifejtett. Küldhetsz egy visszajelzést mondjuk egy hozzá passzoló kibeszélőtémában vagy nyithatsz egy új témát, ha egy konkrét javaslatod van a játék működésének megváltoztatásával kapcsolatban.

Ezt hogy érted?

Már számtalanszor leírtam ezt a problémát+ képernyőképet is csatoltam,csak át lett helyezve valamelyik topicba.

Vagy ez a multkori kiírásom miatt van hogy ilyen választ kapok? 🤔

Majd aki akarja kifejti bővebben.

Azért köszönöm a választ!

• Ezt hogy érted?

Már számtalanszor leírtam ezt a problémát+ képernyőképet is csatoltam,csak át lett helyezve valamelyik topicba.

Vagy ez a multkori kiírásom miatt van hogy ilyen választ kapok? 🤔

Majd aki akarja kifejti bővebben.

Azért köszönöm a választ!

Szia grandpeti,

elnézést, nincs a fejemben minden korábbi javaslat és hozzászólás. :) Ha már kifejtetted ezt a problémát, akkor játékosként minden Tőled telhetőt megtettél. A Community Manager továbbítja a közösség visszajelzéseit a Termék Csapatnak. Itt olvashatod részletesen, hogy ki mivel foglalkozik a csapatban.

• Kedves Potroha!

Gondolom akkor a Community Manager már el is küldte a javaslatot.

Jobban mondva a legelső ilyen kiírásomnál.

Mikor várhato valami infó?

Tudom hogy a híreknél látni fogunk mindent,de amiket eddig leírtunk nem kaptunk rá semmi választ hogy mit válaszolt rá a GF.

Nem azt kérem hogy másold be a GF válaszát csak annyit hogy megkapjuk valahogy az öltözéket vagy nem.

És hogy mikor kb.

Edited once, last by grandpeti ().

• De hisz most is ki lehet porgetni a ruha darabokat ladakbol.Nekem egy csomoszor beadja s23-on,csak en inkabb mozgekonysagra vadaszok.A sima ruha nem nagy szam,amikor kb minden nap dp ruha van az emberen.Nem ertem minek ehhez mas opcio?

• Nem azt kérem hogy másold be a GF válaszát csak annyit hogy megkapjuk valahogy az öltözéket vagy nem.

És hogy mikor kb.

Ahogy értesülünk a javaslatokról, a játékba épített újításokról és hibajavításokról, jelezni fogjuk Nektek.

Ez nem úgy működik, hogy a CoMa beküld egy javaslatot és visszajön a választ a GF-től, hogy jujj de jó, ez miért nem jutott eszünkbe, írjátok ki hogy hamarosan találkoznak a játékosok vele a játékban.

Minden nemzet folyamatosan küldi be a fejlesztési javaslatait és a játékosok által jelentett hibákat. Az ezzel foglalkozó csapat összegyűjti őket és értékeli majd rangsorolja hogy mi az amit megvalósít és mi az amit nem. Mi az amit előbb és mi az amit talán 1 év múlva. Mire van keret és mire nem. stb.

A végeredményt pedig láthatjuk itt fórumon a Hírek témánál és a játékban közvetlenül.

Legyünk türelemmel és bízzunk a játékfejlesztésben, mást nem tehetünk. Se játékosként, se team tagként. A labda már náluk pattog....

download.php?file=20191207v00rtsk74.jpeg+

"Mit életed során teszel, az örökkévalóban visszhangzik"

• Hát 1 év alatt mióta játszom sikerült nekik fejleszteni egy 6 helyes kohót meg kovácst hogy ne kerüljön csak rubinba :-D nah meg egy lobbyt aminek aztán tényleg semmi értelme mivel hogy a játék élmény nem javult tőle... sőt még lassabb bejelentkezni vele mint régen :-D a külfödiek is folyamat írnak jobbnál jobb ötleteket fórumra sok úgyan olyat mint mi Magyarok de nem igen akar senkit meghatni a fejlesztő csapatból. Bezzeg a havi 2-3 rubin event az jó nekik :D:D:D;(;(;(:thumbdown:

€dit by Shaiyla:
    Figyelmeztetve.

• Köszönöm válaszod!

Hát mi igyekszünk türelmesek lenni már egy ideje.

Bízunk a játékfejlesztésbe hisz nagyon sok szuper ötlet lett írva fórumra.

Ugyanakkor sok kérés és panasz is.

De semmi nem történik,csak annyi hogy egyre kevesebben vagyunk játékosok.

És ez a maroknyi játékos aki még aktív próbál játszani de egyre roszabb a dropp és az alvilág.

Na meg így hogy ilyen kevesen vagyunk nem pörög a piac az aréna....stb.

Ez az öltözék is ami nekem és még pár játekosnak kéne hát nem tudom hogy 1 év mulva meg e lesz.

De türelmesek vagyunk és vesszük a rubint hátha lesz keret fejlesztésre.

• Sziasztok!

Van egy egyesuleti tarsam es az lenne a problemaja, hogy szeretne belepni a jatekba de valamiert ha beirja az adatokat vissza dobja a fooldara. Valaki valamit erre tudna mondani mi lehet a baj?

Koszonom.

• Sziasztok!

Van egy egyesuleti tarsam es az lenne a problemaja, hogy szeretne belepni a jatekba de valamiert ha beirja az adatokat vissza dobja a fooldara. Valaki valamit erre tudna mondani mi lehet a baj?

Koszonom.

Szia proki,

azt tudom tanácsolni, hogy törölje a böngészőjéből a sütiket és a gyorsítótárat, majd próbálja ismét ezt követően. Ha így sem sikerül, lépjen kapcsolatba velünk a Jegyrendszeren keresztül, és segítünk Neki.

sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy van e lehetőség kombinált keresésre?

köszönöm a választ.

üdv,
    szappan

Szia aron,

hol szeretnél keresni és micsodát? A fórumon vagy a játékban? Kérlek, írj egy kicsit több konkrétumot.