[KIBESZÉLŐ]Élet a szervereken

  • Sziasztok. Pokol követ én az alábbi módszerrel gyártottam:


    Csapatomnak hála szereztem kéket és lilát (valamennyi nekem is volt).


    Kovácsolós micro eventen (akkor még 2 fiók volt ingyenes azt hozzátenném) nem kevés ezüst eszközt beleölve gyártottam alap inferno kesztyűket.


    Nem mondom szerencsém volt. Egy kivételével mind sikerült és többnél is beadta a jobb minőséget (lila helyett narancs) és egyszer pirosat is beadott (2% volt talán az esélyem rá).


    Kohó előtt mindent feljavítottam.


    Eredmény úgy 40-40 narancs cerberus és pokol kő valamint 2-7 piros.


    Nem holt biztos megoldás és megismételni se tudtam, mert nincs nyersanyagom. Megpróbáltam 100% narancsból üllővel pirosat kovácsolni, de bukás volt, ezért nem kísérleteztem tovább.

  • Sziasztok!


    Igen, ezt mi is igy csinaljuk, kovacsolunk alacsonyabb minisegbol, aztán kohozzuk. Könnyű alvilagbol ritkan jon ugyan olyan targy, ami kohozva ad poklot, de neha dropban jon kék.

  • Kértem, hogy töröljétek a karakteremet és a fórumról is tiltsatok le. Az s23 szerveren annyi idióta játékos van, hogy nem kívánok velük egy játékban szerepelni. A magyar glad. csapat egy dolgot ért el, hogy osztogatja a figyelmeztetéseket, hogy senki nem veszi komolyan őket. Semmit nem tudnak elérni. nem nyalni kéne, hanem határozottan fellépni és követelni a változásokat. Amig az idióta 5x -s szervereket nem választják el a többi szervertől, egyre többen fejezik be a játékot. Persze a fejleszsztőknek ez a jó, a régi játékosok , szerverek megszűnnek és a homokozóból kinőttek meg játsszák az agyukat. Valamikor jó volt ez a játék, most már csak a népművészeti tárgyak a sztárok, de inkább csak végtermékek!


    Hivatalos kéréseket felénk a támogatási rendszerünkön keresztül tudsz intézni. - Potroha



    [mod='Shaiyla']Figyelmeztetve[/mod]

  • Vegyétek már észre,hogy a Gladiatus,mint online játék vége van.El rontották,nem lehet meg csinálni,hogy játsszanak vele,aki most kezdi el,azt se tudja mit csináljon a játékban,annyira bonyolult lett.Én is befejeztem,mert nincs értelme az egésznek,kihalt szerverek. Régi karimat normál szerverről töröltem 10 év után.Át jöttem speed szerverre,de teljesen kihalt lett,értelmetlen csinálni,mert mi értelme annak,hogy pontokat nyomogassak és semmi nem változik,mert minden BUG-os stb... Én befejeztem a Gladiatus világát,javaslom ezt mindenkinek,mert feleslegesen költöttök a játékra!



    [mod='Thalvith'] Áthelyeztem.
    Figyelmeztetve!
    [/mod]

    :thumbup:"Ha egyedül találod magad, zöld mezőkön lovagolva a tűző napon, ne aggódj! Az az Elysium, és már meghaltál!":thumbup:

  • Vegyétek már észre,hogy a Gladiatus,mint online játék vége van.El rontották,nem lehet meg csinálni,hogy játsszanak vele,aki most kezdi el,azt se tudja mit csináljon a játékban,annyira bonyolult lett.Én is befejeztem,mert nincs értelme az egésznek,kihalt szerverek. Régi karimat normál szerverről töröltem 10 év után.Át jöttem speed szerverre,de teljesen kihalt lett,értelmetlen csinálni,mert mi értelme annak,hogy pontokat nyomogassak és semmi nem változik,mert minden BUG-os stb... Én befejeztem a Gladiatus világát,javaslom ezt mindenkinek,mert feleslegesen költöttök a játékra!



    [mod='Thalvith'] Áthelyeztem.
    Figyelmeztetve

    Dehogy is,miket beszélsz. Már a facebook alkalmazásban is jön a gladi reklám ha kell,ha nem. :D:D:D

    Tisztelettel, HH_Pollux_HH 8)

  • Sziasztok!

    Sose írtam ide csak olvasgattam de megkívánta a játék hogy írjak.

    Mellékeltem képet.

    Előre bocsi a trágár szavakért.

    De ez mi a *****???

    Az rendben hogy rendelek rubint de nem ezért.

    3-4 vereség nem érdekel.

    És akkor miről beszélünk, hogy ez a játék nem a rubinról szól?

    Nem a *****, csak arról.

    2 szerveren is játszok és mind a két helyre rendelek rubint.

    Lehet arra fogni hogy az alvilág szerencse kérdése, DE *****nem, a kép után még rubinért nyomtam egy pontot és ismét kikaptam magamtól.

    Többen írtak hasonló eset miatt meg a szervereken is szó van róla de *****nem történik semmi.

    Egyre kevesebb az aktív játékos, tudom mert több szerveren játszottam.

    És már csak s25 és s27es szerón vagyok aktív napi szinten.

    Ha nem történik semmi még kevesebb játékos lesz.

    S25ön konkrétan 15en vagyunk aktívak és még sokat is mondtam :)

    Ha semmi nem történik még kevesebb játékos marad, főleg aki rubint is rendel.

    A lényeg hogy ami a képen látható erre magyarázat nincs, ****a játék és cselekedni kell, nem 2 hét múlva hanem azonnal.

    Ezek után gondolkozom hogy én is abbahagyom itt a játékot szerintem érthető miért :)

    Ha esetleg az üzim miatt ki leszek rakva innen vagy a játékból azt pont telibe ****, ez csak ki kívánkozott :)

    . :Miki:. Voltam 25 és 27es szerverről :)



    [mod='Shaiyla']Figyelmeztetve.[/mod]


  • Erre magyarázat nem hiszem, hogy van:)

    Ha 50%-50% az esély 1x kikapsz 1x nyersz alapon kellene működnie.

    Az alvilág nevetséges szándékosan arra van kitalálva, hogy rendeld a rubint, hogy legyen plusz bevétele a gameforgenak. A fejlesztők nem foglalkoznak a játékkal, ezernyi javaslat lett benyújtva nekik szerintem rá sem néznek.

    2napos teki event az alvilagban megint csak egyenlő volt a rubin rendeléssel, tekercset úgy sem add:).

    Szerintem át kellene alakítani az alvilágot azok számára akik nem tudnak havi több tíz ezreket kiadni rubinra meg hülye aki meg is teszi már elnézést.

    Volt nekem nehéz alvilágban, olyan, hogy 37 rubinomba telt mire végig mentem... ez szánalom felsőfokon..


    Szükség lenne változtatni mihamarabb..


    [mod='Shaiyla']Szerkesztettem.Összevontam.Áthelyeztem.[/mod]

  • Már a leges legelejétől mondom, az egész alvilági rendszer a lehúzásra lett optimalizálva csak úgy, mint anno a Mágus.


    Sajnálatos, de sok hasonló elemet lehete még mondani. A fejlesztők nem jöttek még rá, de amiben egy játékos nem leli örömét azt abba hagyja. Amiben viszont igen arra költeni is hajlandó lenne.



    Az alvilági rendszerre visszatérve, a tükörkép elleni csata egy vicc kategória.:cursing:

  • Sziasztok

    Speeden katasztrofális a helyzet

    s23on minimum 10rubin ,bármelyik alvilag ,h be tudjam fejezni

    ha nem magamtől kapok ki ,akkor cerb,thypon ,proser vernek el 5-6x egymas utan

    hiaba minden áldás,erősítés. Ez nem állapot igy, ha gondoljátok van pár képem is

  • Kedves GF ,kedves fejlesztők ,részemről ez volt az utolsó csepp. napi 5-10-15rubinos alvilágozásokat ,most megfejeltem 22rubinnal ... Huzzák le a fejlesztők a jo édes anyukájukat!!!!!!!!!!!


    view.php?filename=107szarszarszarszar.jpg

  • Érdekesen pont akkor történt változás a dropban, amikor a normal sebességű játékosok visítva jelezték nektek a különbséget a drop rátában.

    A lassabb szerverek nevében ezt kikérem magamnak. Az, hogy a vélt egyenlőtlenségeket normál keretek között jelezzük úgy gondolom helyén való és rendben is van.


    Ami pedig a droppot illeti. Oké, hogy Te teszem azt 5x sebességű szerveren játszol, ahol elvárás, hogy minden 5x olyan jó is legyen, de ha a normál szervereken 0 piros esik akkor úgy gondolom logikus, hogy a speed szerveren is 0 essen. Hisz minden 5x jobb nálatok, de 0 x 5 az még mindig nulla.



    Magad is leírtad mennyi pirosat kaptál napi szinten. Sokaknak ez 1 - 2 év alatt se jön össze!


    Szerintem szállj magadba és maradj csöndben, még ha a problémáról nem is te tehetsz!

  • kedves Trax!


    Lehet nem olvastad végig az üzenetem, így segítek neked.


    Kérdem én:

    Míért a mi rátánkat kellett gerinctelenül megvágni, és miért nem lehetett/lehetne a normal sebességű szerverek droppját a felhozni olyanra mint a speedesekét???


    Ebben a részben hol látod, hogy én ellenetek lennék???

    Pont hogy azt kérem, hogy a mi 1 hónappal ezelőtti droprátánkra hozzák fel a Tieteket.


    Illetve hogy szóltatok az egyenlőtlenségről, azzal a világon semmi bajom nincs, sőt...

    2 évet toltam s21en, 106ig vittem, pontosam tudom, hogy milyen a normal szeró.

  • ?lang=hu


    Nekem így sikerült tegnap az alvilág, tehát nem mindig szivat a rendszer, nekem például 10-ből 7-8X nem kell rubint használnom hogy megcsináljam, persze megvannak a trükkjeim, amiket már egyszer le is írtam, szóval aki saját magától nem kap ki 4-5X az elvileg simán végig tudja vinni rubin nélkül, de ez az én személyes tapasztalatom és véleményem! :)

  • A trükkök mit sem segítenek. Magunktól simán 3-5 vereség / próbálkozás. Személy szerint ki is lépek 3 vereség után, mert rubint nem költök az alvilágra. Pláne, hogy semmi előnyöm nem származik belőle, mert még narancsot se nagyon kapok DP ruhában.

  • Kedves Trax_01

    Teny hogy S23 jelentosen visszaesett a nari-piri dropp ahogy Szej93 is irta,es normalis hogy azzal kossuk ossze hogy itt a forumon egy igazi hadjarat volt a speedszerverek ellen(a becsmerlesekrol nem is beszelek)
    Szej93 csak annyit irt hogy miert a mi droppunkat kellett lerontani ahelyett hogy a normal szervereken javitottak volna es mindenki elegedett lett volna
    A hsz-t amit irtal meg csak karorvendo pedig eppen hogy a normal szerverek javat is szolgalta volna
    De mar megszoktam, hogy itt inkabb az a lenyeg ha egy speedes ir valamit akkor rogton le kell ugatni hiszen igy is elonyben vagyunk akkor meg jobb ha kussolunk