Hrdinovia

  • Čo je to za nezmysel, že niekomu prepne v hlave, vymláti v aréne celý spolok vrátane hráčov o 50 úrovni slabších?


    Aby toho nebolo málo, napadnutým pribudne v štatistike prehra a životy sú na nule.


    Stáva sa mi to dosť často a rozmýšľam, či má vôbec zmysel túto hru hrať. Útočníkov zo speed serverov o 10 úrovni silnejších by som prekusol, ale toto je už moc.


    To naozaj na to neexistujú pravidlá?


    Hral som túto hru roky dozadu a povedal som si, že to skúsim znovu, no z pôvodne celkom dobrej hry sa stala nezmyselná klikačka bez pravidiel...


    Úplná strata času. To si rovno vezmem kalkulačku a dám 1+1 a potom budem stále iba stláčať "=" a budem sa hrať že som zo speed serveru a útočím na mŕtve účty s modrými zbraňami.

  • Samozrejme, že všetko má svoj dôvod... no netuším aký. Nikomu som nič neurobil, nikoho som neokradol a k hráčom som bol vždy slušný.


    Každopádne, zrejme budem mať v tejto hre prehry len od hráčov zo speed serverov (ktorí už môžu chodiť 3 úrovne do podsvetia, kým ja som úroveň 94) a od zlomyseľných hráčov.


    Takáto hra pre mňa nemá zmysel. Môžem sa aj roztrhať, no nemám ako takýto rozdiel prekonať.

  • Zial pravidla urcuje GameForge. Pravidla su globalne, kazdy ma rovnake a ziadna krajina si k nim nemoze dat dodatky.

    Ked tak rozmyslam, par rokov do zadu hraci rovnako horlivo vykrikovali na pravidla v arene, ktore obmedzovali pocet utokov a tak aj maximalny rozdiel v urovniach hracov. Hned sme boli najhorsi ze nieco take mame. Ked to uz nieje aj tak je to zle. Ani tak, ani tak.

    Zek

    Game operator SK community


    Nebesa horeli, hviezdy kričali a pod popolom nekonečna, nádej, plná rán a krvácajúca vydýchla naposledy.

  • Veru, nedavno by nieco take urobil len raz - podobne individua sme velmi rychlo dostali mimo hru.

    Statistika nepusti, iste percento zakomplexovanych smradov, ktori sa bavia tym, ze inym kazia hru, tu skratka je.

    A aj ich vyplakavanie kvoli prilis limitujucim pravidlam nas priviedlo k dnesnemu stavu.

    Nemyslim, ze by do buducnosti niekto uvazoval o nejakom obmedzeni utokov s ohladom na rozdiel urovni.

    Zostava nebrat to prilis tragicky a cvicit IQ, aby liecenie bolo efektivnejsie.

    Boco


    Dinosaur


    Too long on duty

  • Noo ja už si nad tým ani hlavu nelámem, hrám túto hru aj z nejakými prestávkami 8-9 rokov, ale to čo sa deje posledný rok to už naozaj je len strata času, bez zmyslu hrať,... dám tu aj screan, čo vidím každý deň a to víťazstvo, to je len haluz, to väčšinou tam nie je,.... môj osobný názor je taký, že vedenie sa rozhodlo aby maximálne znepríjemnilo hru ľudom čo to hrajú dlho, útoky ľudí sú vždy tak 10+ lvl viac, kedže som 112 tak oni od 121 + až po 140,... v aréne vidím podobných ľudí kedže mám tréningy skoro všetko *5, čo znamená trénovať je blbosť,.. túto hru postavili absolútne na hlavu ale úplne a už je naozaj len otázka času kedy, každý kto bol dobrý a hral sa nato vykašle,..



    . TVkUIJk9Co.png


    takže nepanikár, ale zvykaj si na novú dobu a nové pravidla, ale jednoducho vymaž postavu a nerieš, podľa mňa najlepšie riešenie.

    Ešte tu dám sccren zo štatistikami, aby bolo vidieť, že ako som bol natom a dnes už ani vyhrať človek nedokáže,........


    EKjC7sJxlJ.png

  • Myslel som, že ľudia hrajú takéto hry pre to, aby zúročili výsledok svojej práce na hernej postave proti rovnocenným súperom, no zmýlil som sa.


    Keby som bol v takej situácií ako ty, vykašlem sa na to. Lenže človeka nepustí to, že popri tej hre strávil 1/4 života.

  • Tie červené veci pôsobia impozantne, no proti hráčom o 10+ úrovni vyššie ako ty nemáš šancu. A to aj napriek tomu, že si zo speed serveru, teda hráš verziu hry v ktorej sú hráči zvýhodňovaní.

  • Si dobrý a skúsený hráč, ale to mi nepomôže. Raz keď ma napadne niekto kto je o 30 úrovni vyššie ako ja, neexistuje šanca poraziť ho. Toto je hlavná myšlienka môjho príspevku.


    Už keď riešime provinciarum...

    Útočníci zo speed serverov o 10 úrovni vyššie sú nepríjemní, ale naozaj nemám už čo viac urobiť. Do podsvetia ešte chodiť nemôžem, ružová vec mi spadne každý druhý deň a na trhu je nedostatok surovín. Sem tam sa nájde dobrá duša ktorá mi niečo hodí, ale to nestačí.

    Potrebujem červenú zbraň. Červené kryštály som už pýtal hádam of každého. Nikto mi nič nechce dať, vysoké úrovne mi väčšinou ani neodpíšu.


    Tak ak mi vieš poradiť, budem ti veľmi vďačný. Môj cieľ je červený Antonius atentátu ešte pred podsvetím.


    Aj som si povedal, že to kašlem, nakúpim oranžové kryštály, oplieskam 200 rubínov len za premenu oranžových na červené. 19 miliónov oplieskam za tie kryštály.


    Mám to takto spraviť?


    Za 200 rubínov kúpim 2 zlaté nástroje, ktoré predám za 12 miliónov. Na výrobu potrebujem ďalšie 2, to už máme 24 miliónov. A oranžové kryštály to máme 43 miliónov. A na úroveň 97 budem riadne v strate. Takže nie je to také jednoduché.

  • presne to robim aj ja...i ked som ovela slabsi, ale vzdy sa postupne zlepsujem a potom to dostavaju naspat ti, ktori si to poziciavaju...tak je proste hra...aj teraz uz mam zapisanych tak 3 kandidatov...v jednej pesnicke sa spieva...pride cas, vsetko sa otoci a nas stroj, lavinu roztociii...^^^^^^

  • Quote

    ...ze ked ma niekto seka, pride cas, kedy mu to vratim

    Takéto tvrdenie platí len ak hráča na zrýchlenom serveri seká niekto s rovnakou rýchlosťou alebo menšou.

    Ak je to naopak, že niekto má o 10 úrovni viac, hrá 5 násobne zrýchlený server a seká niekoho kto hrá na serveri s normálnou rýchlosťou, tamten nemá šancu ho nikdy dobehnúť aj keby čo robil. Môže akurát tak čakať že kedy bude úrovňou tak vysoko že ho v provinčnej aréne neuvidí.

  • V hrách od Gameforge som zvyknutý, že hráči sú v rebríčkoch zoradení podľa toho, kto dal koľko €.


    Gladiatus je proste unikát. Nechať hrať proti sebe hráčov hrajúcich dve odlišné verzie hry je jednoducho sila ^^


    Hrávam hry už dlhé roky, no takéto niečo som ešte nevidel.

  • Bolo by fajn uvedomit si jednu vec - tato hra je relikt z minulosti, nikto nepredpokladal, ze bude fungovat takto dlho.

    Pri vzniku nikto neuvazoval o nejakych zrychlenych serveroch ani o spolocnych arenach, nehovoriac o vyrobe predmetov a predaji zlatych nastrojov za miliony.

    Zasadne nedostatky na urovni kodu nikto roky neriesi - myslite si, ze sa to teraz zmeni?

    Preto by som sa nad tym zbytocne dalej nezamyslal - je to hra, ma vas v prvom rade bavit..

    Boco


    Dinosaur


    Too long on duty

  • Presne tak nad tým sa už netreba zamýšľať, má to len jeden háčik, a to, že ten pohár sa bude plniť a keď sa naplní, šup zmazať a už nepáchnuť :) A na reakciu typu, že sa máš zlepšiť a mu to potom vrátiť to je asi len na rozveselenie, alebo potom je smutné, že v dnešnej dobe je niekto tak matematický slabý a nevie +- */ ... lebo keď má niekto 10+ lvl a k tomu je na speed servery a ty na klasickom a on urobil za necelé 2 roky 123 a ty za 7 rokov 113 tak to ho dobehneš určite,..... AVE ľudia :)