Súťaž - oznam

• Ano, suhlasim aj ja. Ak niekto spise navod na nieco co v sekcii tipy a rady este nieje, pripadne z ineho pohladu rozobrate nieco co tam je, urcite to odmenime kuponmi. Finalnu upravu a publikovanie uskutocni herny tim, avsak na konci urcite bude napisane meno autora. Pocet kuponov bude zavisiet od kvality navodu. Cize cim viac prace si s tym autor da, tym vyssia odmena bude. Navody posielajte emailom Emiliovi.

Zajtra to este finalne spisem a dam do temy sutaze. Toto bude dlhodoba sutaz.

No stale je v hre kratkodoba sutaz, chcem vybrat jednu zo sutazi co sme vyssie preberali pripane novy napad. Vase nazory?

Zek

SK Game operator

Nebesa horeli, hviezdy kričali a pod popolom nekonečna, nádej, plná rán a krvácajúca vydýchla naposledy.

• Tak je to dobrovolne :) Ak nechcu nech napisu o niecom inom. Zatial je tam este dostatok, casom sa budu minat.

Zek

SK Game operator

Nebesa horeli, hviezdy kričali a pod popolom nekonečna, nádej, plná rán a krvácajúca vydýchla naposledy.

• Nějaký přehledný FAQ nebo příručka by to určitě chtělo. To co tu je není úplně přehledné, je toho málo a nějaké info tam není úplné. Hlavně když se bude moc odkázat na jedno místo, kde bude vše, tak to dost zjednoduší práci s nováčky. Sám se snažím o to, aby v gildách kde funguji bylo jakési faq. Bohužel s různým "vylepšením" hry přicházíme o určité možnost jak si zjednodušit hru viz nedávno zrušení náboru -_-

Dobrý tip je třeba ten, že pečeť predátora nefunguje jak má. Věci sice vidím o +2.úrovně, ale neplatí to na použití. Pro mě osobně to bylo docela zklamání když jsem to zjistil..

• Ako som pisal vyssie, davam dohromady nieco ako faq, kde blbuvzdorne napisem veci ako sa maju. Potrva to este par dni, zalezi podla casu.

Zek

SK Game operator

• viz nedávno zrušení náboru -_-

protože jste s tim všichni akorát vymejšleli podvody... schválně kolik z tvých "rekrutů" jsou teď plnohodnotní hráči ?

Jaké podvody? Hra to nabízela, šlo to ze stejné IP a mohl to využít každej. To, že to někdo nevyužil není můj problém =)

Jinak odpověď na tvou otázku - ze 6 rekrutů jsou aktivní už pouze 2 s tím, že jeden rekrut je můj účet.

• Dobrý tip je třeba ten, že pečeť predátora nefunguje jak má. Věci sice vidím o +2.úrovně, ale neplatí to na použití. Pro mě osobně to bylo docela zklamání když jsem to zjistil..

To si zjistil jak s tím paktem prétora?

Rozhodl jsem se, že tvoji tezi vyzkouším. Ukovu si předměty které i s paktem vidím červeně. Pak se zapnutým paktem se je pokusím nasadit, ale mohu předběžně říci, že jsem si toho tak nějak také všiml. Už několik měsíců ten pakt patrně nefunguje. Hraji na speed serveru x5. Což je, ale nemilé avšak pokud opravdu nefunguje tak jak má, nápravy se stejně asi nedočkáme. Gladiatus patrně totiž pomalu umírá.;(

• Jaké podvody? Hra to nabízela, šlo to ze stejné IP a mohl to využít každej. To, že to někdo nevyužil není můj problém =)

Ano šlo to z jedné IP, ale v tom bych spíš viděl nechopnost GO to nějak ohlídat. Původní záměr byl dostat díky tomu nové hráče do hry a odměnit stávající. A tvá odpověď na mou otázku dostatečně potvrzuje, že se to moc nepodařilo, tak to GF zrušilo. Za mě správný krok ;)

Ukovu si předměty které i s paktem vidím červeně.

tak když je i s paktem uvidíš červeně, tak je asi těžko budeš moct použít :D pakt funguje uplně normálně. Luciovo prsteny rozkoše mám ukovaný a nasazený od 90 úrovně ;)

ZÁPADNÍ ALIANCE

• Jaké podvody? Hra to nabízela, šlo to ze stejné IP a mohl to využít každej. To, že to někdo nevyužil není můj problém =)

Ano šlo to z jedné IP, ale v tom bych spíš viděl nechopnost GO to nějak ohlídat. Původní záměr byl dostat díky tomu nové hráče do hry a odměnit stávající. A tvá odpověď na mou otázku dostatečně potvrzuje, že se to moc nepodařilo, tak to GF zrušilo. Za mě správný krok ;)

Tak to pozor. Pokial si hrac svoje multiucty prepoji tak neporusuje ziadne pravidla. To ze system hry mu tam zapocita rekruta aj ked by tam byt nemal je vec ina. To je uz vec hry samotnej a teda GF a programatorskeho timu. Rozhodli sa to opravit zrusenim. Dufajme ze takto budu mat viac casu na pripravu spajania serverov.

Zek

SK Game operator

• To ze system hry mu tam zapocita rekruta aj ked by tam byt nemal je vec ina.

Takže využívání chyb ve hře. Ale to je jedno, sám jsem pár rekrutů měl, jen jsem je nedělal sobě. Akorát se mi nelíbilo, jak si tady Spamer stěžuje, že už nemůže obcházet pravidla hry. To dokážeme opravdu jen my češi.

Dufajme ze takto budu mat viac casu na pripravu spajania serverov.

Kéž by... Doufejme, že se z toho nestane jen nějakej každoroční aprílovej žertík. :D

ZÁPADNÍ ALIANCE

• To dokážeme opravdu jen my češi.

To by si se divil kdo to všechno dokáže. ;)

Např. v android hrách je to snadnější protože tam to nemají tak ošéfované jako na platformě windows. Kámoš se divil když jsem mu ukázal, že i na jeho oblíbenou hru existuje několik druhů "medicín". :P

Jasně, jen Češi cheatují a ostatní se to asi naučili od nás ne? Zvláštní, protože webových stránek tím se zabývajícíh je v mnoha jazycích mnoho kdežto v češtině nebo slovenštině skromně. To samé třeba custom firmware do mobilů a tabletů, atd.8)

• To by si se divil kdo to všechno dokáže. ;)

Např. v android hrách je to snadnější protože tam to nemají tak ošéfované jako na platformě windows. Kámoš se divil když jsem mu ukázal, že i na jeho oblíbenou hru existuje několik druhů "medicín". :P

Jasně, jen Češi cheatují a ostatní se to asi naučili od nás ne? Zvláštní, protože webových stránek tím se zabývajícíh je v mnoha jazycích mnoho kdežto v češtině nebo slovenštině skromně. To samé třeba custom firmware do mobilů a tabletů, atd. 8)

a ješte dokážeme perfektně vytrhnout jednu větu z kontextu a na ní se vyřádit nesmyslnou protiargumentací :D

Tak tentokrát ti to dám do souvětí: Jen my češi si dokážeme stěžovat, když přijdeme o možnost podvádět.

ZÁPADNÍ ALIANCE

• Casto sa stretávam s tym ze novacikovia nevedia na co su tekvice, zajaciky a snehove gule a kedze nemaju spravne kostymi nejdu im ani pouzit a potom sa cuduju. Je tu niekto kto by vedel napisat prehladny navod na tuto temu? Urcite by sme to ocenili zopar kuponmi. Viem to napisat aj sam ale rad to necham inym a odmenim kuponmi. A taktiez ten cas, kto ho ma v tejto dobe... Len teraz som dopisal faq a mam v plane nejake tie sutaze...

Zek

SK Game operator

• Casto sa stretávam s tym ze novacikovia nevedia na co su tekvice, zajaciky a snehove gule a kedze nemaju spravne kostymi nejdu im ani pouzit a potom sa cuduju. Je tu niekto kto by vedel napisat prehladny navod na tuto temu? Urcite by sme to ocenili zopar kuponmi. Viem to napisat aj sam ale rad to necham inym a odmenim kuponmi. A taktiez ten cas, kto ho ma v tejto dobe... Len teraz som dopisal faq a mam v plane nejake tie sutaze...

Já se na to vrhnul a mám to hotové. Prosím o email kam to poslat, mám to v textové verzi i s nějakýma obrázkama, buď to mohu nakopírovat do mailu nebo Word soubor.

• Zek

SK Game operator