Etkinlik Alanı Sohbet Başlığı

• iki farkli sayiyi tutturmustum, birden fazla atilmasin dendigi icin birini secip yolladim. Simdi aklimda digeri kaldi keske ikisini de gonderseydim 😂 kazanip kazanmadigimizi tickettan mi ogrenecegiz yine

• Adminim kazananlar neden açıklanmıyor. Bir sakıncası yoksa bence açıklanmalı

Kazananları ödülleri ne zaman verilir?

2 rakamlı 7 sayı kolay olmuş gerçektende, haklısınız. yaklaşık 8% gibi bi şansımız vardı fakat nomerciye katılıyorum 3 haneli 7 rakam çok zor olur, o konuda hak veremiyorum malesef :) 0.8% yani yüzde 1 bile olmaz şansımız. ayrıca düşük seviyeler için bu şans çok daha az olacak çünkü o 3 hane hep belli aralıklarda olacak. mesela 1k civarı kazanan biri için 800-1200 civarındaki sayıları kapsayacak yani 100-200 ve 800-999 arası. diğer sayıları buma şansı olmayacak ama 2 rakamlı herkes için karışık olarak gelebilir. demek istediğim anlaşılmıştır umarım. 3 rakamlı yapıp sayıları arttırmak daha mantıklı fakat düşük seviyelere haksızlık yaratacağı fikrindeyim bu yüzden 2 rakamlı en iyisi diye düşünüyorum.

şansı azaltmak için sayılar 7 den 3e 4 e falan düşsün derim.

Yada şöyle bişey aklıma geldi çokta hoşuma gitti : belirlenen sayılardan 2 tanesini yada 3 tanesini bulanlara ödül verilsin. böyle olacaksa sayılar 7 den 10 a falan çıkmasıgerekebilir.

İşinize karışmak istediğimden değil sadece fikir vermekistedim umarım değerlendirilir iyi çalışmalar dilerim :)

• Kurallar daha detaylı ve resimli örnek ile atılabilecek ss önizlemesi belirtilebilirdi. (bende resim kırık gözüküyor)

s36 server'ın neresi kabul edil(me)miş anlayamadım.

edit: edilmemiş olarak düzeltildi.

Edited once, last by SirSteel ().

• iki farkli sayiyi tutturmustum, birden fazla atilmasin dendigi icin birini secip yolladim. Simdi aklimda digeri kaldi keske ikisini de gonderseydim 😂 kazanip kazanmadigimizi tickettan mi ogrenecegiz yine

Ticket atıp olumsuz dönüş almadıysanız ödül alacaksınız.

Adminim kazananlar neden açıklanmıyor. Bir sakıncası yoksa bence açıklanmalı

Ticket açan kullanıcıların nicklerini veri gizliliği nedeniyle gizli tutmam gerekiyor, yapmış olduğumuz bu etkinlik diğer etkinliklere benzemiyor, kullanıcıların oyun hesaplarını açıklamayacağız bu nedenle.

Normalde 7 kişiye ödül verseydik bugün teslim edecektik, 40'dan fazla katılımcı olunca biraz bekleteceğiz mecburen, ticket sistemlerini takipte kalınız.

Kurallar daha detaylı ve resimli örnek ile atılabilecek ss önizlemesi belirtilebilirdi. (bende resim kırık gözüküyor)

s36 server'ın neresi kabul edil(me)miş anlayamadım.

edit: edilmemiş olarak düzeltildi.

Resmi Upload sitesinden yüklemedim, direkt forumdan yükledim, görmeniz gerekiyor, tarayıcınız ile ilgili bir problem olabilir,

Kurallar gayet netti, etkinliğe katılırken okumanız gerekiyordu, bu konuda sorumluluk kabul etmiyoruz.

İlk göndermiş olduğunuz ticketiniz tam ekran olmaması nedeniyle kabul görmemiş, ardından gönderdiğiniz ticketi şu an işleme aldık, 617025 numaralı ticketinizden dönüş bekleyiniz.

Saygılarımla

• Adminim kazananlar neden açıklanmıyor. Bir sakıncası yoksa bence açıklanmalı

Ticket açan kullanıcıların nicklerini veri gizliliği nedeniyle gizli tutmam gerekiyor, yapmış olduğumuz bu etkinlik diğer etkinliklere benzemiyor, kullanıcıların oyun hesaplarını açıklamayacağız bu nedenle.

Normalde 7 kişiye ödül verseydik bugün teslim edecektik, 40'dan fazla katılımcı olunca biraz bekleteceğiz mecburen, ticket sistemlerini takipte kalınız.

Açıklamalariçin sağol adminim, adamsın.

Veri gizliliğimizi koruduğunuz için de ayrıca teşekkürler düşünememişim. Ben değerlendirme bitti, kazananlar belli, henüz ödüller dağıtılmadı sanıyodum fakat anladığım kadarıyla değerlendirme bitmemiş . Kazanıp kazanmadığımız bilelim diye demiştim açıklansın diye.

Demek etkinlik sonlanmadan önce katılan herkese ödül verilecek he :) bunun içinde ayrıca teşekkürler, sadece ticket atan ilk 7 kişi ödül alacak sanıyodum.