Küldetések

• Szép napot!

Ma kétszer indítottam egy más után ezt a küldetést:

A vereség nem elfogadható! Győzedelmeskedj egymás után 9 alkalommal (expedíción, kazamatákban, vagy az arénában).
    Jutalom: 15.478 res2.gif minerva_s16.png
    mars_s16.png
    icon_honor_small.gif icon_level_small.gif

6 / 9

Nem időhöz kötött küldetés mégis, mindkét alkalommal a 6. győzelem után újrakezdést ír. Vajon miért?

ordogi s18

Prefixet módosítottam.

Shaiyla

• Tisztelt Dirnon!

Miért nem nyitok jegyet? Talán az alábbiak magyarázatot adnak rá:

A jegyet továbbították , de azóta se kaptam a GF-től választ, se semmi kompenzációt!

A mostani hiba is olyan jellegű, amit a Gf tudna rendezni , vagy valamilyen módon kárpótolni.

Nem értem, miért kéne jegyet nyitnom egyébként? Leírtam mi történt, a jegyben sem tudnék mást írni.

ordogi s18

Az üzeneted: 2017-12-28 16:36:09
    Érintett azonosítók/karakter nevek:ordogi

A hiba ideje:2017.december.28.08.30.

Operációs rendszer (XP, Vista, stb.):XP

DirectX verzió / böngésző és verziója:Mozzila Firefox

Tisztelt Glad. csapat!

A mai napon s 18. szerveren lévő ordogi karakteremen a rajtam lévő Merkur kosztümöt le akartam cserélni Ra Fénypalástjára. A szerver a ruhát levette rólam, azonban a kért ruhát nem adta fel, a visszaszámlálás viszont elkezdődött. A képeket csatoltam a jegyemhez. Próbálkoztam több megoldással, kilépés, belépés, gép újra indítása,sütik,bővítmények stb.Nem jártam sikerrel. Megjegyzem ezen a szerveren, ugyan ezen a gépen 2 másik karakterrel is játszom, azokkal minden rendben, lezajlott a ruha csere, igaz ott nem kosztümre cseréltem, a rajtam lévő kosztümöt.
    Kérem a hiba javítását, vagy megoldását.

Üdv : ordogi
  • Sajnos ha nem nyitsz az esetről jegyet azzal a probléma kivizsgálását és megoldását nehezíted.

Hidd el mi sem szórakozásból kérjük, hogy nyissatok jegyeket a hibákról. De ahhoz, hogy megfelelően továbbítani tudjuk az illetékeseknek a problémát szükséges a jegy megléte.

Azt pedig sajnálom, hogy korábban negatív tapasztalat ért a hibák kezelése során. Ha hiszitek, ha nem azon vagyunk, hogy minden tőlünk telhetőt megtegyünk. Kérünk titeket segítsetek, hogy segíthessünk!

Üdv.

Dirnon

Ds.jpg

afsz.pngchat.pngboard.pnggame.png

• Szia ordogi,

úgy tűnik, hogy itt egy fordítási hibáról van szó, és helyesen a szövegben az arénákban szónak kellene szerepelnie. Vagyis egyetlen arénában sem szabad vesztened időközben, másképp a küldetés sikertelen.

A hibát jeleztük a fordító csapat részére, reméljük, hamarosan javításra kerül.

Köszönjük szépen a segítséged, és elnézést kérünk a kellemetlenség miatt.