Gladiatus Genel Tartışma Başlığı

• Forumdan sürekli bize iftiralar sallayan bir arkadaş yine yalan yanlış konuşmuş :) Zaten forumda bann da yemiş. Ciddiye alıp alıntı bile yapmıyorum artık onun mesajlarını :)

MAF Öncelikle bileme taşın hayırlı olsun. Şanslıymışsın kırmızı gelmiş:)

3 kişi bileme taşı alabilecekken, kendi ittifak arkadaşını bile sollayıp sadece senin alman, sadece beni değil herkesi rahatsız etmiş belli ki ... Bunun açıklamasını oyun içerisinden yapmıştın ama ben pek tatmin olmadım. Arkadaşım uyudu ondan geçtim falan dedin ama En ufak örnek 1. Npc nin bitmesine 100-150 kesif var. Herayla aranda en az 50 kesif fark vardı. İttifak arkadasınla da 10-15 fark vardı ve sen hala keşif atmaya devam ettin. Ben olsam arkadaşımın uyanmasını ve bana yetişmesini beklerdim. Hele de rakibimle aramda 50 kesif fark varsa :) Neyse garanti olsun diye de saldirıya devam etmiş olabilirsin senin bileceğin iş. Ben sadece fikrimi söylüyorum. Bence 3ünüz bir karar alıp heranın emeğini, attığı onca keşifi hiçe saymamalıydınız. Senle muhabbetim olduğu için sana yazdım oyundan. Belki ortamı yumusatır 3 kisiye de aldırırsın diye ama kendi ittifağında yanlış anlasılırsın diye yanaşmadın sanırım..

"KEŞİF ATMA ATTIRMA" gibi bir kampanya kesinlikle başlatmadık. Herkesin kararı bireyseldir. Biz sadece ittifak mesajında bu durumu konuşurken öğrenip atmayanlar da olmuş olabilir ona bişey diyemem. Aynı zamanda atmaya devam edenlerin de olduğu gibi ...

• Orhan'cım, oyundan yazdım buradan da yazıyorum ki mesajını okuyanlar cevapsız bırakılmış sanmasın :) açıklamalı yazmayacağım elbette ki fakat etkinlik başında ben ittifak arkadaşıma dahi 30'a yakın fark açmıştım zaten. İttifak mesajından bana gönderildi dostum beni de bekle geliyorum mesajı ve ben bu mesaj üzerine yaklaşık 6 saat NPC'ye bakmadım bile. Ardından yakaladı beni ittifak arkadaşım. ve ben üzerine basa basa dedim ki. durduğumuz her dakika rakiplerimize ümit oluyor. Dedim o da lütfen saldırı atmayalım boşuna yakut harcamayalım dahi dedi yani. Ben istemeyerek yine beklemek zorunda kaldım. Neyse yine bekledik bu arada ablanız, arkadan epey yaklaştı gece 02.00'de telefonum çaldı arayan ittifak arkadaşımdı dedi ki ben npc'ye asılıcam bilgin olsun. Bende okey diyerek saldırıları devam ettim. yaklaşık 3.5 saatlik bir boşluk oluştu ben sanıyordum ki saldırıları devam ediyor. ve allah şahidimdir ki üstlerimden azar yiyeceğimi bile bile, mobilden saldırılarıma devam ettim. yüksek skor'a dahi bakmadım. ardında 05.29 civarında bir mesaj geldi. mesajı atan ittifak arkadaşımdı. ve yazdığı; Ekte gönderdiğim gibi idi. Şimdi ben saldırıları kesseydim, ne olacaktı? olan bana da olacaktı. iki kişinin yararlanamaması mı yoksa tek kişinin yararlanamaması mı? bu durum sana oyundan da yazdığım gibi kıyas kaldırmayacak bir mesele. 50 fark üzerinde attığım rakibime, ilk npc'yi kaptırsam oyunu bırakırdım ben. Bunu tarih yazmaz. nboMbM.png

Şu konu bir an önce kapansın diye yapıyorum bunu. 05.30'da ki mesajdan sonra attığım mesaja yine cevap gelmedi çünkü arkadaşım tekrar çıkmıştı ve oyuna girip bana yolladığı mesaj saati de ekte görüldüğü gibiydi. Yani 400'e yakın saldırı attığım bir etkinlikte, (Nöbet vaktinde dahi, fırça yemeyi göze alarak) saldırı atıyorsam ve bunun karşılığında da emek düşmanı olarak görülüyorsam. Açıklamaları yapma gereği duyarım. Duyarım ki olayı bilmeyen insanlar da bu ithamlara inanmasın. bu arada ittifakınızda bu açıklamayı yapacağım 2 bilemedin 3 kişi var bunlardan birisi de sensin. İyi dileklerin için de teşekkür ederim ayrıca. Bu konu hakkında da daha fazla konuşmak istemiyorum. İyi oyunlar, İyi forumlar..

Ayrıca, bana 05.30 da bekle deseydi. kesinlikle beklerdim. tekrardan uyuya kaldığını anladım. Devam ettim. çünkü 07.45 civarı nöbetim bitecek evime gidip yatacaktım. Kendimi sağlama almak zorundaydım matematiksel olarak kalan rakip ve saldırı sürelerini hesaplayarak kapattım oyunu ve uyudum. Şimdi orta da alınan yakuttan ziyade, büyük bir emek vardı.

Herakles

WXRko4.png

İttifakımızda ben dahil 66 kişi mevcuttur. Mesajlar herkese açık şekilde gönderilmiştir. Vicdanımda çok rahattır. Saygılarımla..

DOq2Lv.png

NLJAyX.png

Lv0Akj.png

Edit;Nemesis/Mesajlar birleştirilmiştir.

• Anlıyorum seninde kendine göre haklı olduğun konular var. Ama o bilemeyi kazanmanın, 1. Npcye her keşif atanın emeği var.

Biz sadece hera nın emeklerinin boşa çıkarılmasına karsı bir tavır gösterdik. Dediğim gibi kimseyi zorlama vs gibi birsey yok. Herkes kendi istegiyle kesif yapma veya yapmama kararı aldı. Ayrıca öyle başka ittifakları galyana getirme gibi bir durum olamaz zaten il 32 nin online sayısı belli. Zaten etkinliğin biteceği de belliydi. Biz sadece tavrımızı ortaya koyduk.

Çeşitli imalar yoluyla forumda ve oyunda küfür serbestken hiçbir sekilde ceza verilmiyorken, bu yaptığımızın cezai bir yaptırımı varsa ilk önce bannlamaya benden başlayabilirler.

Saygılar ...

• herkesin emeği var, fakat fazla atan hakederek alandır. Hera'nın da emeği vardır, ama benim kadar emeği yokmuş ki alamamış demek ki. Yani ben emeklere haksızlık edilsin istemem böyle bir şey haddime dahi değildir. 2. NPC'de , 3.NPC'de ben lider bitirdim. olayım sadece 1.NPC 'lik değildi. yakutu çektim, saldırıya geçtim. yani şimdi ben kazandım diye diğer arkadaşların emeğine saygısızlık ettim gibi bir algı çıkıyor ortaya bu durumda. Bende bunun böyle olmadığını il 32 dışında ki oyuncu arkadaşlarıma görseller yolu ile anlatmak istedim.

• Kaç gündür bu konu altında "Genel tartışma" dışında sürekli karşılıklı atışmalar okur oldum.

Neyi paylaşamıyorsanız samimi olarak toplu bir mesaj hazırlayıp bir yerden ulaştırır mısınız bana?

Konu da tekrar "genel tartışma" alanına dönmüş olur.

7aRkrL.png

Ticket Sistemi | Oyun Kuralları | Bana Ulaşın

Yüksek bir mevkiye yerleşen alçak bir kişiden daha kötü bir şey olamaz. / Claudius Claudianus

try { legalGame(); } catch (Exception banned) { MessageBox.Show(banned.Message); }

• Kaç gündür bu konu altında "Genel tartışma" dışında sürekli karşılıklı atışmalar okur oldum.

Neyi paylaşamıyorsanız samimi olarak toplu bir mesaj hazırlayıp bir yerden ulaştırır mısınız bana?

Konu da tekrar "genel tartışma" alanına dönmüş olur.

Etkinlik kapsamında hakkımda düşünülen herşeye bana sorulan bir soru sebebi ile buradan cevap verdim sayın, claudius. Hiç kimseyle bir husumetim yoktur. Arkadaşımızla oyundan da özel olarak görüştük, fakat bu özel görüşmeyi forum da ilk attığı yazıyı okuyan arkadaşlarımızın benim verdiğim yanıttan habersiz kalmalarını ve arkadaşımızın ilk açtığı konu da ki fikirleriyle bütünleşmelerini istemediğimden ötürü cevap verme gereksinimi hissettim. Açıklamalı bir şekilde de cevapladım. Etkinlikte attığım saldırılardan ötürü, Direkt olarak olmasa da dolaylı yoldan suçlandığımı düşündüm. minumum 50 fark var iken bekledim, sonunda tekrardan sayılar eşitlenmeyince 1. NPC'ye saldırı atan kişilerin hakkını bir bakıma gasp etmiş sayıldım. Maalesef bu da beni üzdü ve kafanızı ağrıttım. Özür diliyorum..

• Etkinlikle ilgili ilk ve son mesajımdır.32 açıldığından beri bu tür etkinliklerde sadece günlük puan harcarım.Sadece 1 yada 2 etkinlik öncesi 1. olmak için (kırmızı bileme için) yakutla devam ettim.

Şimdikine gelince 200küsür saldırı altmışım ve o sıra ben dahil 3 kişi Bileme alacak seviyedeydi.Sabahında farkın çok açıldığını gördüğüm için uğraşmadım ki az çok matematik bilen etkinliğin biteceğinide hesaplar.Siz de 1 gün önceden etkinliği bitirdiniz.Bir kayıp var mı? Yok.

Ben yakut dahil emek vermişim etkinlik için buna itiraz var mı?Sonrasında sen niye saldırı atmadın kimse diyemez puanım ortada ve mecburda değilim.

Hiç birinizle kişisel bir problemim yada sorunum olmadı.

MAF senle potları bile paylaşan ben değilmiyim? Biriksin al diyen ben değil miyim?

Hayatımda hiç bencil olmadım bir OYUN içinde BENCİLCE hareket etmem.

Sen bana güvenmediğin için seni geçeceğimi sandığın için olay bu hale geldi.Kusura bakma doğrusu bu.Biraz düşünsen ikinize de böyle bir şey yapmayacağımı bilirdin.

Şimdi rica ediyorum adım bir daha böyle bir şey için kullanılmasın herkes oyununa baksın Fazlasıyla üzüldüm ve kırıldım.

Yeter artık şu forum birazda gerçek anlamda oyun için kullanılsın.

Millet çekirdek kola il32 izler oldu.

rIlx4r.png

• Abla, hoş geldin son kez yazıyorum. Ben eğer ki 6 saat ittifak arkadaşımın uyarısı dahilinde beklemeseydim. sen 200 saldırı atacak kadar dahi ilerleyemezdin. ilerlemezdin. çünkü cidden büyük fark açmayı planlıyordum beni frenleyen ittifak arkadaşım olmuştu. ve keşke, direkt kendin yazsaydın beni bekle diye. İttifaktan bir arkadaşın yazmasaydı. Neyse kırdığım, üzdüğüm kim var ise hakkını helal etsin.. benden yana da varsa fazlasıyla helal olsun.

Saygılarımla.

• MAF teşekkür ederim benden yana helal olsun ama bu olayı kendine malzeme edip prim yapmaya çalışanlara helal etmiyorum.

Sana neden mesaj yazayım? Eğer beni tanımış olsan zaten anlar dururdun Tıpkı Potlarda olduğu gibi.Ayrıca kesinlikle ben sana mesaj yazdırmadım.Bana değer veren sevenler yazdı yazmıştır.

Neyse herkese iyi oyunlar.

Not: Ey ulu güçler tüm suç sizde dropalrı azcık açsanız bilemeler düşse millet çölde su bulmuş gibi saldırıp kavga etmezX/

rIlx4r.png

• İçimi rahatlattın abla sağol. Sen yazdırdın demedim ayrıca yanlış anlaşıldıysam özür dilerim.