Gladiatus Genel Tartışma Başlığı

• yer altında iken bir bölgenin boss'unu kestikten sonra otomatik olark bir sonraki bölgeye geçmiyor elle yapmak lazım. Forumda araştırdım bunun hakkında önceden yazan var mıdır diye 2018 yılında bir arkadaş yazmış düzeltmek için not alınıp üstleerimize bildirilecek denmiş ancak hala bu devam ediyor. Çok büyük bir sorun değil ama sınırlı miktarda puan olduğu için en küçük dikkatsizlik yakut harcatabilir.

P7lXXv.png

• yer altında iken bir bölgenin boss'unu kestikten sonra otomatik olark bir sonraki bölgeye geçmiyor elle yapmak lazım. Forumda araştırdım bunun hakkında önceden yazan var mıdır diye 2018 yılında bir arkadaş yazmış düzeltmek için not alınıp üstleerimize bildirilecek denmiş ancak hala bu devam ediyor. Çok büyük bir sorun değil ama sınırlı miktarda puan olduğu için en küçük dikkatsizlik yakut harcatabilir.

Notlar alınıyor ama gerçeklesmesi biraz hayal oluyor dostum :) tek derdimiz bu olsun birsürü problem var daha

Notlar alınıyor ama gerçeklesmesi biraz hayal oluyor dostum :) tek derdimiz bu olsun birsürü problem var daha

hocam 1 yıl oldu ne notmuş sıra gelmedi mi o nota bakmaya caba :)

P7lXXv.png

• 30 temmuzdan beri bir tane etkinlik olmadı, açıklaması da yok hiç. lobi sistemiyle beraber etkinlikleri de mi kaldırdınız acaba

Kostüm tamamlama etkinliği varya işte dostum daha ne bekliyosun. Görende hiç etkinlik olmuyor sanacak. Eskiden şuan yapılan etkinliklerin %10u bile yapılmıyordu. Biraz kıymet bilin yahu :D

Edited once, last by Herakles ().

• bir önceki kostüm etkinliği sırasında gelen etkinlikler :)

evet GF nin en iyi yaptığı şey, çünkü başka şey yapmıyorlar

• Bu zirve olmuş daha da göremeyiz herhalde :D

• Aklımda bir süredir birşey var Mesela bizlere abzen ham madde malefiz parşömen lazım olunca duvara satın alınır yada satılır diye karakter tanımımıza yazıyoruz ya onun yerine daha işlevsel olacak şekilde ittifak mesajı gibi bu sefer belli yakut karşılığında server mesajı atabilsek çok güzel olurdu bu şekilde ticaretler daha hızlı yapılır bence

P7lXXv.png

• Oyuncuların forum kullanma alışkanlığı "sorunu" bir nebze olsun çözecektir.

Aynı zamanda sunucuya sesinizi duyurmak için oyunda bir modül mevcut , onu da pek kullanmıyorsunuz :)

Forum için burası -> Ticaret

Oyun içi ->

adminim yıllardır bu oyunu oynarım lakin orayı kullanan kimse görmedim hala ''Ben Dahil'' :D

P7lXXv.png

• O kısım pek tutulmadı. Aslında kendi isteğimizle açık olmasi yerine hep açık dursa iyi olurdu. Herkes kullanmaya mecbur kalacak :)

Şahsen ben, kimse kullanmıyor diye kullanmıyorum.

Edited once, last by Herakles ().

• O kısım pek tutulmadı. Aslında kendi isteğimizle açık olmasi yerine hep açık dursa iyi olurdu. Herkes kullanmaya mecbur kalacak :)

Şahsen ben, kimse kullanmıyor diye kullanmıyorum.

aynen bende kimse kullanmıyor diye kullanmıyorum arada girip merhaba yazıyorum ama hiçbir zaman cevap gelmiyor :)

P7lXXv.png

• 30 temmuzdan beri bir tane etkinlik olmadı, açıklaması da yok hiç. lobi sistemiyle beraber etkinlikleri de mi kaldırdınız acaba

Kostüm tamamlama etkinliği varya işte dostum daha ne bekliyosun. Görende hiç etkinlik olmuyor sanacak. Eskiden şuan yapılan etkinliklerin %10u bile yapılmıyordu. Biraz kıymet bilin yahu :D

sen dediysen doğrudur hannibalin kankisi :)