Gladiatus Genel Tartışma Başlığı

• Ölmez ölmez bi 2 3 seneye birleşir bütün 5xler :)

Eski zamanlarda bir admnimiz vardı onun lafıydı Gladiatus için (Adalet topaldır ama gideceği yere Er Yada Geç varır) Kimdi unuttum ama :)

• Ölmez ölmez bi 2 3 seneye birleşir bütün 5xler :)

Eski zamanlarda bir admnimiz vardı onun lafıydı Gladiatus için (Adalet topaldır ama gideceği yere Er Yada Geç varır) Kimdi unuttum ama :)

hertes miydi o. hatırlıyorum o admini ama nicki aklıma gelmedi :)

• iller birleşene kadar heralde il 40 ı görücez bide dikkat ettimde ,

bu soru direk oyun takımı lideri Snape gelsin

madem etkinlikliklerde ve özel zamanlarda şirkette başvurarak diğer ülkelerle zamanlamaları aynı yapıyorsunuz da niçin yeni il açılımları bu kadar sık

tamam o önemli değil de neden türkiye sunucusu gibi çok fazla serverin bulunduğu başka bir ülke yok ? biz diğer ülkere oranla çok fazlamı oyuncuyuz ki bi yere sığamadık bizi bölüyorsunuz

• il 37 93 gün önce açıldı.il 38de dün açıldı.93 günde bir yeni il geliyorsa il birleşimi 93 güne kadar olur herhalde bir zahmet.(birleşimin ne zaman yapılacağının ramazan ayı içerisinde açıklanacağı söylendi) diğer ülkeleri bilmiyorum ancak trde bu kadar sık yeni il açılmasına gerek yok (oyun takımı da yeni il açmaktan yana olmadıklarını söylemişlerdi,ama şirket inatla 3 ayda bir yeni il açmaktan yana ) dün açılan 38e yoğun ilgi olmadığı görülüyordur herhalde (hesap açanların bir çoğunluğu başka illerde oynayıp orada da hesap açanlar,oynadıkları ili bırakıp yeni ile geçince bu sefer bıraktığı il ölüyor (bir kovadan alıp öteki kovaya taşıyor)kısır döngüye giriyor kısacası.hal böyle iken muhtemelen eylül ayında il 39un açılmayacağını kimse söylemez herhalde.Ortalama her sene il sayısına 4 tane yeni il ekleyip devam edilecek gibi görünüyor.il sayısı 100 olduğunda Dalya deyip kutlamaya yapacaklar sanırım :)

tumblr_nesdjxgomq1rojpypo1_1280-gif.75852

• yok parası neyse verelim yeni il açacaklarına birleştirsinler allah aşkına il 38 açılınca cirosu neyse söyleyin oyuncular olarak 3-5 neyse verelim birleştirin illeri

• Hali hazırda 22 İlimiz var. Aslında 38 değil. ( Daha önceki il birleşimi nedeniyle )

Bir çok ülke de 15 - 16 il var. Romanya'da ise 19 il var. Diğer ülkelere karşı Türkiye çok az bir farkla önce. Romanya ile arasında 3 il fark var sadece.

Şirket Gladiatus için yılda 4 kez yeni il açar, bu bilindik bir durum. Buna her oyuncunun alışması lazım öncelikle.

Şirket serverlardaki oyuncu yoğunluğuna göre il birleşimi yapar / yapmaz. Türkiye ile birlikte Romanya Dünya'daki en çok oyuncuya sahip ülkelerdir.

f9ktp0.png

• Bu anton parşomenin en iyi son eki hangisi oluyor? 92 levellerde?:/

Bir de bu anton ile gai arasındaki fark ne? Herkes de gai silah var ama anton daha iyi değil mi? Pek kullanan göremedim :|

Bu arada narin ve suikast bıraktık^^ Level yükseldikçe dertler farkl oluyor:whistling:

Edited once, last by SLauGHTeR ().

• Bu anton parşomenin en iyi son eki hangisi oluyor? 92 levellerde?:/

Bir de bu anton ile gai arasındaki fark ne? Herkes de gai silah var ama anton daha iyi değil mi? Pek kullanan göremedim :|

Bu arada narin ve suikast bıraktık^^ Level yükseldikçe dertler farkl oluyor:whistling:

Suikast oluyor.

Antonius biraz daha beceri ceviklik veriyor. Gaius ise +1 hasar veriyor. Onun yerine antonius kısa hançer suikast iyi gider ama yok ben lucius narin yuzukleri narin turuncu yapıp gaius suikast yapacağım dersen orası ayrıdır.

P1GoEd.png

• Anton narin yüzük kolye? Luci narin yüzük kolye den daha mı iyi oluyor?:/

102 e kadar yapacağın itemler şunlar olabilir. Ben böyle yaptım arena da 102 ye kadar idare ettim.

Silah : Ichorus kötülük

Zırh nazarlik lucius tinsel üstünlük

Eldiven lucius kırılma

Ayakkabı ve kask antonius gaius suikast. +2 - 3 hasar için birisini gaius suikast yap.

Ve hepsi turuncu olsun. Saten arasından birisi kırmızı olacak inşallah o lucius narin olur.

Takıldığın yer olursa özelden de sorabilirsiniz.

Saygılarimla, Hürmetle.

P1GoEd.png