Gladiatus Genel Tartışma Başlığı

• kostüm sürem bitti halen ticketime cevap gelmedi

bir allahun kulu bakmıyormu oyuna ? sorun nedir Oblomov sen mesajımı görmedin mi yetkili birimlere iletmedin mi ? 10 saatten fazladır ticketime cevap bekliyorum bu kadarmı işlevsiz bir yönetimimiz var ? yakıştıramadım siz değerli yönetim ekibine

saygılarımla..

• Merhaba kafkame

Oyun ile ilgili atılan ticketlara forum, forum ile ilgili atılan ticketlara ise oyun takımının müdehale yetkisi yoktur. Ayrıca serverlardan sorumlu operatörler bellidir. Her operatör her servera bakmaz. Sizin ticket attığınız serverda bulunan operatörün gündelik hayatından kaynaklı yoğunluğu olabilir. Müsait olacağı zaman ticketınızla ilgileneceğinden emin olabilirsiniz.

Ayrıca lütfen şikayetinizi dile getirirken kullandığınız üsluba dikkat ediniz.

• Oblomov üslübumda herhangi bir sorun göremedim. kendi gözlemlerimi kelimelere döktüm.

peki bakalım merakla bekliyorum ticket sonucu kaç saatler günler sonra dönüş yapılacak.

şunu unutmayalım ama x5 serverinde kostum 9,5 saat civari sürüyor. cevap alana kadar ben kostumum bitti üstüne yeraltı sürem geldi

• Nomerci hala cevap vermediler ama bu durum başıma ilk kez gelmiyor benim daha öncede geldi buna çözüm bulmaları gerekir böyle olmaz

Bu tür sorunlarla ilgilenen kişi benim.

Şirketten geri dönüş almadığım sürece ticket'a dönüş yapamadığım gibi, şirket onay vermezse bir tanzim söz konusu olmaz ( Genellikle Onay Vermez )

f9ktp0.png

• kafkame dedigimi yaptysan sorun duzelmistir. aynı sey basıma geldi ve ticketten geri donus yapıldıgında sorunum coktan duzelmişti.

degerli yonetici arkadaslar eritme surelerinde kısaltma yaptınız bu cok hosumuza gitti lakin daha once demirhane etkiliklerinde mevcut yeraltı itemlerimizin 3te 1 ini anca eritebiliyorduk. ve suanda itemlerimizi koyacak yerimiz kalmadı.

buyulu cantayla 2 tane yer aldım, ittifak deposu 8 kademe full dolu ve itemlerimi koyacak yerim yok. diger arkadaslar da aynı durumdan sikayetciydi. yani eritme suresi kısaldıktan sonra 1 kere bile demirhane etkinligi gelmedi. her sefferinde yazmayayım bu kez gelecek dedim ama aylar geciyor. lutfen duyun sesimizi artık.

14unde zından etkinligi tam bir şaka gibi. hic olmasa daha iyi olur.

17sinde fazla altın guzel ama olmasa da olur.

19 malefiz guzel herkesin bekledigi ikinci etkinlikti diyebilirim.

• Yeni Sw açılıyor Arkadaşlar garanti bundan sonraki etkinlik demirhane olacak 10 ile 14 arası yakut % 30 da geliceğinden eminim Artık Çözdüm bu işi :)

• etkinlikler yapılsın tabi yapılmasın demiyoruz ama bu arada il birleşiminin ne zaman olacağının açıklanma tarihi de (ramazan ayı içerisinde) yine arada kaynamasın lütfen.

tumblr_nesdjxgomq1rojpypo1_1280-gif.75852

• + olarak Pantheon'da ful yeraltı görevi ile ödül olarak yeraltı itemi ... 2gün önce bu yüzden sormuştum...

İL 26 DAN SELAM OLSUN HERKESE. TABİ İL 26 DİYE BİR ŞEY KALDIYSA:rolleyes: ?(

• Dövüş gerçekleşemedi. Lütfen daha sonra tekrar dene veya başka bir rakip seç.

Evet aynı sorun benimde başıma geldi zor kostumu giydim ve sirk den saldırı yapamıyorum Bu gece eğitim etkiliği var sw 37 de oynuyorum 24 saat devre dışı bıraktım sirki Çok kötü bir durum bu çok Umarım zararım karşılanır :/

• İnşallah olur Şaun Kosum giyili ama 24 saat kasmayacağım çarı yarın zor kostumu alırım oyun kolay kostumu verirse hata telafi için ben 17 saat pc de basında çar kasmaya razıyım :) Eğer hata telafi edilmez ise Canları sağolsun :)

• Destek Sistemini kullanarak ticket atabilir misiniz ?

Kırpılmamış ekran görüntüsü de atın lütfen. Ticket sisteminde Snape olarak belirtin lütfen.

Teşekkürler.

f9ktp0.png