Gladiatus Genel Tartışma Başlığı

• Su sat butonu hakkinda bi gelisme yokmu yahu?? 200 sayfa item var nasil bozdurucam etkinlife kadar acaba???

Ve su seviye atladikca verilen oduller değişmeli.. Ne bileyim verilen para en azindan srviye atlamaya deger bi altin gibi olsa??

• Su sat butonu hakkinda bi gelisme yokmu yahu?? 200 sayfa item var nasil bozdurucam etkinlife kadar acaba???

Ve su seviye atladikca verilen oduller değişmeli.. Ne bileyim verilen para en azindan srviye atlamaya deger bi altin gibi olsa??

Yağma yapılmasını engeller diye getirmiyorlar diye tahmin ediyorum. Ama işi bilen adam her türlü yağma yemeden boşaltır kasayı. Bence de gelmesi gerekiyor artık sat butonunun resmen işkenceden başka birşey değil

Zaten şu oyunda botdan kapanan hesaplar harici doğru düzgün yağma yapan kimse yok :)

• Evet Orhan haklısın ama mesele yağma olayinida geçti. Bilgisayardan oynayan lara işkence gibi geliyor, telefondan oynayanlari siz düşünün. Hani yıllardır oyun ayni dogrultuda kendini gelistirmeden devam ediyor. Ne bir versiyon guncellemesi nede başka işimize yarar birsey.... En azindan yenilikler yapilmali yani. Yeni server aça aça nereye kadar oyuncu tutabilecek bu GF merak ediyorum doğrusu 🙂

• Sayın Snape İl birleşimi ile ilgili herhangi bir gelişme söz konusu oldu mu uzun süredir çok aktif değildim oyunda bakamadım. Bir de bizde mi şans yok, il1'lerde turuncu kırmızı eşya düşme olasılığını mı azalttınız anlamış değilim turuncu düşse şükreder hale geldik artık :)

• Selam arkadaşlar 4 yıldır girmediğim hesaba giriş yapamıyorum. Her zaman karakter ismi şifre ile girdiğimizden e postası hangisi bilmiyorum bildiklerimi denedim olmadı ticket attım 4 gündür ses seda yok başına gelen varmı bi yardımcı olursanız sevinirim

• Selam arkadaşlar 4 yıldır girmediğim hesaba giriş yapamıyorum. Her zaman karakter ismi şifre ile girdiğimizden e postası hangisi bilmiyorum bildiklerimi denedim olmadı ticket attım 4 gündür ses seda yok başına gelen varmı bi yardımcı olursanız sevinirim

Bayadır girmediğim hesabın şifresini unutmuştum, e-posta ile göndermek istedim yanlış e-posta adresi ve kullanıcı adı dedi. Ticket açtım hesabı açarken ki kullandığım e-posta adresine gönderilen aktivasyon kodu var ya, onu yolladım dediler o e-posta adresine bağlı hesap... Ama gelmiyor hala hatalı diyor ertesi gün denedim şifre geldi (Bu yöntem eğer e-posta adresini değiştirdiysen sonradan işe yarayabilir, aktivasyon kodu elinde ise yani.)

Diğer başıma gelen olayda, hem e-posta hem şifre hiçbir şey yoktu. Ticket açtım tabiri caizse o yok bu yok neden veriyim hesabı tarzı cevap aldım. Sonradan açtığım tickette unuttuk diye giremeyeceğiz mi yani falan derken, hesaptaki itemleri, yakut alınıp alınmadığını sordular ki hesapta neler yaptığım aklımdaydı zaten, cevaplar doğru cıkınca bağlı olduğu e-posta adresini aldım ve giriş yapabildim.

Dene yani :D

:)

• hesabımı bugunden itibaren almış bulunmakdayım. Ne çok eşya gelmiş hiç birşey anlamadım yeni eşyalar hakkında bilgi ve nasıl kullancagımızı anlatan video yada makale varmı ? Birde ben 99 lvl im hangi mapda takılmam lazım zindan ve kefişde neleri kesmem lazım. Girdiğimde afrika'da idi hesabım Yüce şaman ve Ahlaksızlık denen bir bossu kesiyorum yardımınız için şimdiden teşekkürler

• yanlış hatırlamıyorsam 100 de italya olacak

102 de zindanı açılır yani istersen zindan yapma istersen iki ülke arası gez gel günlük

Item kombinasyonuna gelince hangi ildesin bilmiyorum lakin arenanda veya senden 4-5 level yüksek aktif oyuncu varsa aynı eşyalara yakın olarak.dizebilirsin

Bilmedigin itemler veya paralı askerlerde zamanla oynayarak çözersin,

Son olarak ilinde aktif olan birisine 100 levelde açılan yer altı ne işe yarıyor diye sorarsan burdan elde edeceğin bilgilerde işine yarar. Iyi oyunlar

• Cevabınız için teşekkür ederim. Benim itemlerim mavi mor karışık turuncu kırmızı item düşüyormu kendimiz mi geliştiriyoruz.

• Merhabalar 3 ayda bir il geliyor oyuna, yeni il ne zaman gelir tahminen oyunu oynamayı özledik.

gel il 11 de başla item dizmede yardımcı oluruz

tesekkurler teklifiniz için, online sayısı pek olmadıktan sonra zevk alamadıgımdan yeni il bekliyorum aslında.

ve benim postum neden silindi anlayamadım modlar.