Gladiatus Genel Tartışma Başlığı

• Hangi ilde oynuyorsunuz kullanıcı adınız nedir

• X1 illeri bırakalı 7-8 ay oldu ama birleşim olursa tekrar dönebilirim.

İl 1 de oynuyordum rekabet 0/ham bulup item yapma şansımız 0/online oyuncu 10-20.

Saygıdeğer GF o kadar hevesli ki yeni il açıp cep doldurmaya X1 ler umursanmıyor bile.Yeni açılan illerde de 100 seviyeyi geçince şikayetler artıyor ama foruma yazınca kötü adam olunuyor birileri çıkıp bir hata yok tamamen şans diye atıfta bulunabiliyor sonra da konu kapanıyor.2 yıldır birleşimi gündemde tutuyorduk özellikle eski forumda yeni forum geldi geleli millet artık alışıldık bir durum sayıp il birleşimini talep bile etmez oldu :)

Şirkete iletilen önerilerin akibeti de kim vurduya gidiyor ispanyol ve alman formundaki bazı öneriler o kadar şirketin kazancına ve oyuncunun lehine olmasına rağmen uygulanmıyor kezâ bizde de aynı durum var sadece sohbet geyik yeri halinde yeni forum.

• Merhaba,

GladiatusTR takımına sorun başlığını sohbet için kullanmayalım.Alıntı yapıp bu başlık altında geyik yapmadan görüş alış verişi yapabilirsiniz.

Keyifli oyunlar&forumlar.

------------------

Merhaba,

Foruma ekran görüntüsü atarken lütfen eklentiyi kapatıp atınız.

Oyun normlarına uygun olmayan ekran görüntülü Mesajlar kaldırılmıştır.

-------------------

Edit/Nemesis: postlar birleştrilmişitir.

• Gece başlayacak bakımın bu kadar üzün sürecek olmasının sebebi nedir acaba ? İl birleşimi,global arena vs gibi köklü bir değişiklik mi söz konusu yoksa rutin şeyler Mİ gerçekleştirilecek.

Edited once, last by drgachet ().

• Gece başlayacak bakımın bu kadar üzün sürecek olmasının sebebi nedir acaba ? İl birleşimi,global arena vs gibi köklü bir değişiklik mi söz konusu yoksa rutin şeyler bi gerçekleştirilecek.

aynı soruyu perşembe günü bende sormuştum ama yarın bakım var henüz bir yanıt alamadık.

tumblr_nesdjxgomq1rojpypo1_1280-gif.75852

• Merhabalar,

Yapılacak bakımın sebebi veri merkezlerinin taşınmasından kaynaklıdır.Duyuruda belirtildiği gibi buradan da belirteyim; veri merkezlerinin taşınması oynadığınız oyunun performansını arttıracak bir işlemdir.

"Oyun / Forum / Destek / Wiki sunucularımız bu süre içerisinde kullanılamayacak.Yapılan işlem ile ilgili güncellemeleri burada bulabilirsiniz.https://status.gameforge.com/"

Yapılan taşıma sonucunda duyuruda belirtildiği üzere yukarıda belirtilen platformlar kullanılamayacak.

28 Kasım tarihinde yapılacak bakımın duyurusunu okumak için;

Sunucu Bakımı

28 Kasım 2018 Sunucu Özel Bakım Çalışması

Birleşme konusuna gelirsek ;Şirket tarafından tarafımıza birleşme ile ilgili geri dönüşler geldiğinde sizlerle paylaşıyoruz, kesin bir sonuca varıldığında Duyurular bölümünde paylaşacağız.

Saygılarımla

• Şuan s33 hariç diğer sunuculara bastığım zaman şifre yanlış filan diyor yani diğer sunucular online. Fakat s33e bastığımda ise 'Bu Siteye Ulaşılamadı' diyor ve s33 ün yanında da 'Hız: 2' ibaresi bulunmuyor. S33 ile alakalı ayrı bir sorun mu var acaba ?

*Galiba S30 da X2 illerden biriydi onda da Hız 2 ibaresi yok ona da girilmiyor.

Emefar.gif

• 140a doğru ve sonrasında sebastianus dünya ve karanlıklar yalnızlıklar efenim cehennemv2 lerden sonra bu gladyatör kardeşlerim gratius ve Aulus'a mı mahkum edilecekler yoksa Quinta denen hasar vermeyen sadece zırh veren bir eşyaya mı mahkum edilecekler?

• Nemesis modum ben 160-170 sonrasını soruyorum sizlere il6 yı gördüm oyuncular blok ve kritikten kesip hasar ve zırha yüklenmişler Gaia larla neden acaba

• merhaba hesabı yeni açtım bilgisayardan cıkıs yapmadan telefondan girmiştim telefondan cıkıs yaptım simdi bilgisayardan da telefondan da giriş yapamiyorum chats bilmem ne fotoğraf secme dogrulaması istiyor her id sifre girdiğimde sonra girmiyor tekrar giriş sayfası geliyor yeni şifre istedim girmeye caliştim hep ayni diyor sonra bir süre denemeden sonra bot degilsen 3 saat sonra tekrar ugra diyor yaklasık 6 saattir giriş yapamıyorum hesabıma

• Merhaba,

ıd şifre ve il şeçimini doğru yapıyormusunuz?

Eğer doğru yaptığınız halde oyuna giriş yapıyor Fakat sayfalarda geçiş yapamıyorsanız e-mail aktivasyonu yapmanız gerekiyor.

Doğru şekilde ıd şifre ve il seçiminden sonra Almış olduğunuz hata mesajını buraya ekran görüntüsü olarak atarsanız size yardımcı olacağım.

• Nemesis modum ben 160-170 sonrasını soruyorum sizlere il6 yı gördüm oyuncular blok ve kritikten kesip hasar ve zırha yüklenmişler Gaia larla neden acaba

Gloriouz arkadaşım mesajına cevap vermek istiyorum

Ben şahsım adına konuşayım diğer şahısların şahsi düşüncesini bilemem. Neden zırh ve hasara yöneldim. Yakında 180 seviye olacağım ama hala 150 seviye cassivellanus kesmekten sıkıldığım için. Saf saf deniyorum işte zırh mı lazım, hasar mı lazım diye. Bir de Gladiatus Türkiye Test PopCast 23.06.2018 yayında sürekli zırh da zırh diyordu programı hazırlayan arkadaşlar Claudius GA sürekli doğru kombini vurguluyordu. Merakımdan zırhı 48 bine hasarı 1350 hasara kadar çıkardım. Ama yine hüsran Taximagulusu yenmek çok zor. Tanrı 3 bonuslarıyla ve ilave artışlarla ara ara yeniyorum ama %90-95 yenme ihtimalini yakalamadan dalmak hakları boşa harcamak demek.

https://i.hizliresim.com/dvWyGX.png

https://hizliresim.com/lq0abJ

Ben hala 160 seviye boşsunu kesmekte zorlanıyorsam 170-180 patronlarını hayal olarak düşünün. 2023 te belki diyerek kendimi avutayım. 170 seviye 1. Mobu işte böyle bir şey.

https://hizliresim.com/gr43O5

Bu kombinin faydası oldu tabi ki evet. O da şu cassivellanusu daha rahat daha az can kaybıyla yeniyorum. Bu kombine bir tane quinta narin ekleyip bir tane de itemi değiştirip yer altına giriyorum. Hemen hemen şifa iksiri kullanmadan yer altından çıkıyorum.

Yansıma yenilgilerinde her hangi bir değişiklik yok. Oyun kafasına göre bazen 1. de bazen 5. De geçiyorum.

Düzelen bir şey yok kısaca.

Ayrıca:

1-180 seviye üstü arena yok ya kendi arkadaşına dalacaksın ya da server arkadaşına, çözüm bulunmalı.

2-İngiltere zindanları hala yok acil gelmeli.

3-İngiltere sefer bölgelerinin hepsi tekrar gözden geçirilmeli.

4-Ham madde ve parşömen sıkıntısı devam ediyor çözülmeli.

5-İl birleşimi yılan hikayesine döndü bir an önce tamamlanmalı.

Benim açımdan sıkıntılı noktalar bunlar şirket biraz geri dönüşlere göre oyuncu isteklerine göre çalışsa çok iyi olur. Ama nerdeeeeee? Hepsi boş hayal gibi.

Nerede foruma günde 100 binlerin girdiği günler, nerede şimdiki forum, nerede o eski oyuncular? Bunu da şirket düşünsün…

5ypdM5.png

• ustam x1 lerde ham ve parşo sıkıntı çekmek normal bir sebastianus bir infernos(cehennemmv2) bulmak x1 lerde ızdırap.

giphy.gifgiphy.gifgiphy.gif

• benim bir öneerim var:

160 level boss u na kadar ana karakterle saldırı atıp onun saldırı puanı sefer puanından gitsin

170 level den sonra zindan puanlarını kullanamk üzere; herhangi seçeceğimiz mersenerle savaşa girsek nasaıl olur. Yani 1 ana karakter diğer seçeceğimiz 1 mersenele toplamda 2 kişi olarak zindana giriyormuş gibi yapsak. Böylece hem zor keşif yerleri geçilir hem de zindan derdinden kurtulmuş oluruz.

Mekaniği şöyle olacak 160 seviyeye kadar ki keşif yerleri keşf puanından gidecek. diğer 170 sonrası yerler zindan puanından gitsin.

giphy.gifgiphy.gifgiphy.gif

• @DePReMiX üstat ağzına sağlık.konu ile ilgili ders niteliğinde açıklamalar ve sitem dolu sözlerin için teşekkürler. (her ne kadar şirketin kulağı öneri ve istekleri duymazdan gelse de) hala düzeltmedikleri için o seviyede 150 seviye patron ile uğraşmak zorunda bırakıyorlar . Seninde söylediğin gibi 2023 lü yılları bekliyorlar herhalde...

tumblr_nesdjxgomq1rojpypo1_1280-gif.75852

• Merhaba,

Yazdıklarınızın hepsini rapor olarak haftalık iletiyorum. Adminimiz sonrasında Liderimiz inceliyor gerekli gördüğü konuları şirkete iletiyor.

Şirket geri dönüş sağladığında Liderimiz de sizlerle paylaşıyor.Bu konuda şüpheniz olmasın.

Keşif NPC leri hakkındaki bu düşüncelerinizide çarşamba günü hazırlayacağım raporuma ekleyeceğim.