Gladiatus Genel Tartışma Başlığı

• Ana karakter tank yapılır yüksek seviyelerde birde güzel çevikliğe sahip doktor bulursun
    En güçlü murmillonu samnitini ne kullanıyorsan artık beceri çevikliği gücü iyi olan onu 2.dikkat çek yaparsınki sirk turmada darma duman etsin ortalığı geri kalan 2 askerde hasar paylaştır olur

• Ana karakter tank yapılır yüksek seviyelerde birde güzel çevikliğe sahip doktor bulursun
    En güçlü murmillonu samnitini ne kullanıyorsan artık beceri çevikliği gücü iyi olan onu 2.dikkat çek yaparsınki sirk turmada darma duman etsin ortalığı geri kalan 2 askerde hasar paylaştır olur

Katılmıyorum

Katılmıyorum

Eto denemeden bilemezsin.

guzel ve cok eski bir taktiktir.

İki savunmacı sadece 2 askerin hasar vuracak diye birsey yok.

ikinci savunmacı birinci kadar hasar almıyor ama diger atak askerleri kadar saldırı atıyor.

• Etkinlik ile ilgili dikkatimi çeken bir şey var .Diyor ki ; Arena savaşlarında saldırana % 200 tecrübe puanı.Zaten 1 tecrübe puanı aldığımız karakterden (saldırıda) bu durumda daha fazla tecrübe puanı almamız gerekmiyor mu ? Bir çok saldırının ekran görüntüsünün ilgili kısmını alıp paylaşmak istemedim ama saldırılarda sadece 1 tp geliyor.Bu etkinlikle bağdaşmayan durum hata olabilir mi ?

truths

• 3 samnit ya da hasarcı olarak bahsettiğimiz askerler arasında 2.dikkat görevini vereceğimiz askerin tehlike değeri diğerlerinden biraz yüksek olacakki üzerine dikkati birazcık çekip karşı atak yaparak size skor sağlasın

Ben mesela 3 er kırmızı dünya kullanıyorum Gaius(Almandin fakirliği yüzünden Seba basamadığımdan :D) 2.tankımda(Samnit) ve becerisi çevikliği felan o 3 samnit arasından en bomba olan askerimdir. %15 bloğun üstüne çıktınız mı zaten geleni geçeni indiriyor. E dünya eşyaları da zaten Tehlike değeri sağlıyor size.

He doktorumu neden böyle yaptım diye sormayın orasıda bana kalsın :)

Ama 2 hasar 2 dikkatçinin 110-120 levellerde sirkte değilde zindanda çok zararını görürsün bazen 2.dikkatçi zindanda öldüğü oluyordu :D

Merak eden varsa bakabilir inceleyebilir il 30 Gloriouz Sıralama değişebilir tabi kimisi doktoru sona koyar kimisi ortaya felandı filandı orasına pek karışmam savunma veya saldırıya göre değişiklik gösteriyor orası.

• Ek olarak şunu unutmayın ham madde varsa malefiz de varsa güzel zamanı bekletip (etkinlikler) değerlendirip çok farklı güzel eşya kombinasyonları ortaya çıkabilir. Benim kafamda öyle şeyler var ama ham madde yüzünden yürürlüğe koyamıyorum :D Bugün bakıldığında 180 seviyeye yaklaşan oyuncuların blok ve kritik değerlerinden vazgeçip hasar ve zırha yüklendiğini görüyorsunuz. Bunu 10 levelde bir keşif yerleri değişmesine bağlıyorum Britanyada.

• Ek olarak şunu unutmayın ham madde varsa malefiz de varsa güzel zamanı bekletip (etkinlikler) değerlendirip çok farklı güzel eşya kombinasyonları ortaya çıkabilir. Benim kafamda öyle şeyler var ama ham madde yüzünden yürürlüğe koyamıyorum :D Bugün bakıldığında 180 seviyeye yaklaşan oyuncuların blok ve kritik değerlerinden vazgeçip hasar ve zırha yüklendiğini görüyorsunuz. Bunu 10 levelde bir keşif yerleri değişmesine bağlıyorum Britanyada.

levelinize gore kolay ham bulunan on eklerle beraber karanlık item basabilirsiniz

mesela vergilius eldiven karanlık. zumrut vs kırmızı cehennem tası cerberos mor.

item kırmızı gelirse erittiginizde kırmızı ct ve cp olmus olur.

dusuk levelliler taliths eldiven karanlık gibi itemlerle yapabilir.

bilinen birsey ama farketmemis arkadaslara yardımcı olur diye yazayım dedim

• bilinen birsey ama farketmemis arkadaslara yardımcı olur diye yazayım dedim

Aynen abi ben ilk Negative den duydum bunu sonra kendim uygulamaya başlıyım dedim 10-15 deneme sonra ham bitti ama uyguluyoruz yinede sağolsunlar :D

bende fantom,yılan,çöküş,akheron,bilinmeyen gibi eklerde var onlarla görüyorum işimi

• Diğer ekleri daha kullanmadım.Şuan sadece Kanat-Karanlık-İşkence üzerinde duruyorum.Etkinlikte diğerlerinide kullanıp değişik bir kombin çıkarabilirim.

kisspng-harp-poster-illustration-5a680d451f5574-5036958315167685.png

• 3CpUEJ.png

Bakın ablanın doktorunun %42 kritiği var zırhıda benim doktordan üstün nası vurmuş 1.5k yı gördünüz mü :D
    (Tankının üstünlüğünü zaten saymıyorum ablanın) Ama doktor önemli arkadaşlar daha ablanın doktorunun daha bu bitmemiş hali siz düşünün.

gxLjZm.png

Bakın bu da başa baş gittiğim rakiplerden birisi skoru da budur :

Saldırı Puanı: 84947

Savunma Puanı: 87003

Doktorumun vurduğu hasar 2200 sizce galibiyetime etkisi olmamış mı ? :) Onun doktorunun yediği hasarla benim doktorun yediği hasara bakın hemde tehlikemin yüksek olmasına rağmen

• Bende size katilmiyorum

• şimdi arkadaşlar öncelıkkle merhabalar size bir kaç sorum olacak

1. 18 günlük il 36 da adam 16863 tane sırk turna dalışı yapmış en duşuk sanıye ile hesapladıgımızda kı bu sureçın bı kısmana kostümü yok ama yınede full 48 sanıyeden hesapladıgımızda 10 gün yanı 240 saat süreklı 1 sn bıle geçırmeden dalmış açılalı 432 saat olan il de bu nasıl oluyor ?

2.adam 355milyon altın kasmış 432 saatlık il açıldıgın berı geçen sürede yanı saatlık ortalama 820k gibi bi rakam kasmış item sattı dıyelım kı satmadı ben 17 saat oyunda olan bırı olarak söyluyorum markettee hıç bırşeyını gormedım altın malefızde alıp satmadı çunku etkınlık vardı ve il yenıydı eşya üreten sınırla sayıda zaten bunun nedenını merak edıyorum nasıl olabılıyor ?

3. 1. soruda bahsettıgım adam 4bin tanede görev yapmış en iyi ihtimalle hesaplandıgın (başından berı köstümü var sayarak) 1 görevi bitirmesi için 4 kere savaşması gerektıgı var sayarsak orltama olarak buda = 4000*48*4=768000sanıye /60=12800 dakika /60 =213 saat yanı bu adam ilin acıldıgından geçen 432 saatte 213 saatı gorev almış vermış ve 4000 tane gorev bıtırmış en iyi ihtimallerle kostum antlaşma açık oldugu halde bu nasıl olabılıyor adamı report edıyorum bırşey oldugu yok adam etkınlıkte dırek 92 lvl de 240 becerı 370 çevıklık verdı .!

ayıptır günahtır bizde emek sarfedıyoruz bunun normal olmadıgı ap açık ortada böyle oldugu ıçın oyunan soğuyor ve bırakasım gelıyor yazıklar olsun böyle işe onca emek verıyorum bıryerlere gelebılmek ıçın adamlar göz göre göre hile kullanıyor ama bırşey yapılmıyor YAZIK !

• Merhaba
    1- Sizin gibi detaylı hesaplama yapmadan küçük bir bilgi veriyim.Arenalarda size karşı gelen saldırılarda istatistiklere yansıyor.Bilmem ne kadar savaş kazanmıştır kaybetmiştir.
    2-O kazanılan altın rakamına takılmayın gerçeği yansıtmıyor.Şöyle ki ; Siz 1 milyon kasa yaptınız diyelim bu o bölgeye 2 milyon olarak yansıyor.
    3-Bunun için söyleyeceğim bir şey yok bu tarz durumlarda ticket açmanız en doğru karar olmuş.

Beni yanlış anlamazsanız ek bir şey daha söylemek isterim.Kesin karar verilmedikçe bence bu tarz net bir kişiyi belirterek ithamda bulunmak pek doğru bir davranış değil.

• teşekkurler yorumlar için

1.18 günlük ilde kimse kimseyi kandırmasın o kadar saldırı imkanı yok yapılamaz legal bır şekılde !

2.süreklı kasa yapan bırı oldugu varsayarsak dahi 18 gunluk serverda tüm para bu adamın elınden geçıyo demek tamam bu olabılır buna hem fikiriz normal ama biraz fazla normal

3.tıcketı attık bakılacak dendi bize geri dönuş olmadı bı ben hala hesaba takılıyorum imkanı yok imkanı yok ya legal olmasının ımkanı yok keşke olsa bizimde hakkımız yenmese

• Merhaba,

ayildirim1444 yazdıklarınız oyunda yakut kullanılarak yapılabilir.

Oyun ile ilgili şüphelerinizi yada kural ihlali olduğunu düşündüğünüz durumları ticket sisteminden oyun takımımızla görüşebilirsiniz.

Oyun takımımız gerekli kontrolleri sağlayacaktır.Aşağıya ticket sistemi bağlantısını bırakıyorum.

Ticket Sistemi

Keyifli oyunlar&forumlar.

• yakut kullanılarak arenanın suresi 0 sanıyeye düşürebılıyormu benmı bılmıyorum ?

+++

ittifak içi malefizle kullanılarak 5-6 kışı tarafından beslenmedıgını nereden bılecez ticket attım zaten ama bı sonuç yok bana gelen bı cevap yok !

• Merhaba,

Bir oyuncunun süresi haricinde arena yada sirk saldırısı yapması mümkün değil sistem buna izin vermez.Bu konuda emin olabilirsiniz.

Fakat diğer görev,keşif ve zindan yakut kullanılarak yapılabilir.Bu konuda size gerekli açıklamayı yaptım. Ticket sistemi ile oyun takımımız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Oyun ile ilgili şikayetlerinizi oyun takımımıza iletmelisiniz.Forumda oyun ile ilgili şikayetlerinizde sadece bilgi vermek ve yönlendirmek bizim görevimiz.

Keyifli oyunlar&forumlar.