Gladiatus Genel Tartışma Başlığı

• Bu eritme bölümündeki süreler bana artık çok uzun geliyor. Tüm bölümleri dolduruyorum. :|

Bununla ilgili %50 süre düşmesi gelecekti genel olarak o geldi mi?:/

x1 de oynayanlara üzüldüm.^^

x5 bile çok yavaş geliyorX/

• Keşke üzülenler sadece oyuncular olmasa :(

• Oyun yönetimi bu oyunu oynamadığı için böyle.

Bizim gibi oynasalar onlar da bunu görürdü. X/

• Merhaba,

Oyun veya forum farketmeksizin yönetici alımlarındaki şartlardan biride oyun bilgisi olması yönündedir.

Bazı durumlar hariç GameForge bünyesindeki diğer forumlardan geçen yöneticiler hariç,

Yönetici kadrosu oyunu aktif oynayan yada oynamış kişilerden seçilir.

Bu nedenle sizleri çok iyi anlıyoruz

Keyifli oyunlar&forumlar

• x5 serverin da oynamıyorlar o zaman. ^^

İtem satmak ve kasa yapmak işkence. :|

X/

• Modum, birleşim gibi çok güzel bir haber aldık lakin x1lere bir çare lütfen hız konusunda Nemesis  :(

• Nemesis modum şu hayatta yaşım çok değil 25 yaşındayım ama bi şey gördüysem şayet çalışan personel bile olsan karşındakine boynu bükük gitmiyeceksin bu işler ricayla konu açmakla olmaz sert yapalım oyuncular isyan ediyor diyelim ki ediyoruz

paran olsun yada olmasın her zaman ısrarcı inatcı ve nerde nasıl konuşulmasını bilen insanlar kazanıyor bunun için en önemli şey geri vites yapmamak sizin sorumluluklarınız belki sınırlı fakat karşıdakine bunu hissettirmeyecek siniz sizin arkanızda biz varız biz sizin konuşup görüştüğünüz o adamlara belki ulaşamıyoruz ama siz bizlerin temsilcisi olarak karşılarına çıkıyorsunuz bu işler yeterince aksadı gayri plan ve programla olmuyor madem sürekli ilerki tarihe atanıyor bırakın biz tasarlayalım taslağı hazırlayıp önünüze koyalım diyin

bazen fırsatlar bize sunulur bazende fırsatları bizler yaratırız madem bize sunulmuyor biz fırsatı yaratalım

• günaydın yönetciler. ticket attım velakin buradan da yazayım daha hızlı sonuç alırım diye düşünüyorum x5 olduğu için kostum şu an üzerimde heba oluyor arenalarda saldırı atamıyorum sürekli bu uyarı çıkıyor ;

Dövüş gerçekleşemedi. Lütfen daha sonra tekrar dene veya başka bir rakip seç.

sebebi nedir bilen varmı :S

• Nomerci 90 levelden sonra hangi parşomenleri kovalamam lazım?^^

Suikast ve narin var mesela bende.:/

Tinsel üstünlük ve kırılmayı biliyorum. Başka ne var not kısmına ekleyeyim onları.:|

• Nomerci 90 levelden sonra hangi parşomenleri kovalamam lazım?^^

Suikast ve narin var mesela bende.:/

Tinsel üstünlük ve kırılmayı biliyorum. Başka ne var not kısmına ekleyeyim onları.:|

Cehennem suikast narin tinsel eneme sukretme tahrip kotuluk ejderha yalnızlık

bunlarla uzun sure gidersin. digerleri olmazsa olmaz parsomenler degildiir ama neye ihtiyacınvarsa arada o prsomeni bulursun.

• Sirke girip

Şu anki katılımcı durumu: Aktif

inaktif yapıp 24 saat sonra tekrar aktif yap gecer

• öyle diyordunsa böylede kostum heba oldu onu nasıl telafi edecekler ?

hala bekliyorum ticket cevap versinler diye umarım zararımı telefi ederler

• Bu arada en iyi kostüm hangisi ejderha hariç?:/

O daha 4 parça da ve diğer 3 parçası düşmedi. ^^

Şuan ana karakterimde kalkan ve iyileştirmeci de Yeşil olan kostüm var. Zeka attırdığı için :whistling: