Felicity Veda

• Merhabalar;

2016 dan beri sürdürmekte olduğum görevime reeldeki bazı sorunlarım ve forumda yaşanmış olan bazı tatsızlıklar sebebiyle son vermiş bulunmaktayım. Bu zamana kadar ceza verdiğim için benden nefret eden, yanlış kararlar verdiğimi düşünen userlerin yanında gerçekten sevdiğini hissettiğim çok userle sohbetimiz oldu.

Hepinizi çok özleyeceğim. Vakit buldukça ve müsaade edildiği sürece buraya girmeye çalışıcam 😇

Kendinize iyi bakın ve buranın sanal bir sohbet sitesi olduğunu unutmayın 😇 buradaki hiç bir şeyin reel hayatınıza etki etmesine müsaade etmeyin 😇

Saygı ve sevgilerimle.

Felicity

• Felicity Smodum sizi çok özleyeceğim :(

49_C3_EAF3-8104-11_E8-_B01_C-120_DFC1_FCC58.gif

Foruma User aranmaktadır.8)

Şartlar: Hoşsohbet,Akıllı,Şakacı,Online süresi uzun.:/

Aranan özellikler sizde varsa daha ne duruyorsunuz hemen Başvurun :saint:

Eskiden buralar hep Dutluktu X/

• Felicity Smodum sizi çok özleyeceğim :(

Buralarda olacağım fırsat buldukça teşekkürler her şey için :saint:

Birlikte çalışmaktan gurur duyduğum smodum teşekkür ederim bunca zaman için reel hayatınızda başarılar

teşekkürler bilmukabele Ganimedes 8)

Real hayatınızda başarılar

sizle az uğraşmadım aksdad trialken çok çektiniz benden

sabırlı insanmışsınız vesselamm

teşekkürler baş belası red^^

Hayatınızda başarı ve mutluluklar. Umarım sizi burada user olarak görmeye devam ederiz :)

Teşekkür ederim^^ beraber baskın yaparız artık:saint:

• yapılan canlı yayın sohbetleri olmasa birçok kişi gibi bende sizin HERA35 ile aynı kişi olduğunuzu düşünüyordum açıkcası(oyunu oynayan fazla bayan oyuncu yok malüm),yayın sayesinde bu soru işareti ortadan kalkmış oldu böylece :) vakit buldukça buralara uğramanız dileğiyle.real hayatınızda başarılar.

LDN81b.png

• yapılan canlı yayın sohbetleri olmasa birçok kişi gibi bende sizin HERA35 ile aynı kişi olduğunuzu düşünüyordum açıkcası(oyunu oynayan fazla bayan oyuncu yok malüm),yayın sayesinde bu soru işareti ortadan kalkmış oldu böylece :) vakit buldukça buralara uğramanız dileğiyle.real hayatınızda başarılar.

Hyperion sen ciddimisinnnn sen de mi beni o zannediyordunnn.Nerede benim terliğimm X/

49_C3_EAF3-8104-11_E8-_B01_C-120_DFC1_FCC58.gif

Foruma User aranmaktadır.8)

Şartlar: Hoşsohbet,Akıllı,Şakacı,Online süresi uzun.:/

Aranan özellikler sizde varsa daha ne duruyorsunuz hemen Başvurun :saint:

Eskiden buralar hep Dutluktu X/

• ?(

:saint:

yapılan canlı yayın sohbetleri olmasa birçok kişi gibi bende sizin HERA35 ile aynı kişi olduğunuzu düşünüyordum açıkcası(oyunu oynayan fazla bayan oyuncu yok malüm),yayın sayesinde bu soru işareti ortadan kalkmış oldu böylece :) vakit buldukça buralara uğramanız dileğiyle.real hayatınızda başarılar.

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim:saint:

• Ben sizden korkardim smodum bi aralar bi uyari yapmistiniz bana okudugum mesajda bağırdığınızi duyar gibide olmustum ondan sonra selam bile yazamazdim

Hayırlısı smodum bir kapı açılır bir kapi kapanir

Sizi ozlicez

E162_D4_AA-_C74_E-11_E8-_A458-0247911_EB23_E.gif

Uyumayan User 8)

• Ben sizden korkardim smodum bi aralar bi uyari yapmistiniz bana okudugum mesajda bağırdığınızi duyar gibide olmustum ondan sonra selam bile yazamazdim

Hayırlısı smodum bir kapı açılır bir kapi kapanir

Sizi ozlicez

arada iyidir öyle korkmak :saint: kendimi ifade edebildiğimi düşünmüştüm oysa. Sağlık olsun bende sizleri özleyeceğim :saint:  Etoo_35

• Bizi kismeler özlemiiğiirr

kisspng-werewolf-deviantart-gray-wolf-character-werewolf-5acfa5e.png

• siz gene arada bir gelin boyle beni korkutun rutbesizsiniz ama ben sizden gene korkarim gani modumun dedigi gibi adrenalin severim

E162_D4_AA-_C74_E-11_E8-_A458-0247911_EB23_E.gif

Uyumayan User 8)