Ganimedes Veda

• Dolu dolu geçen görevde olduğum bunca zaman ana amacım sevdiğimiz bu oyunu daha ileriye götürüp geliştirmek oldu. Hiçbir userıma karşı kırgınlığım ve kızgınlığım yok. Sonuç olarak ben de sizler gibi emektar bir oyuncuyum ve alanımda gayet iyiyimdir :D Yine de kim olduğumu asla öğrenemeyecek olmanızda gizemli bir sır olarak kalsın.

Şartlar uygun olur Ganimedes'e sorun başlığına yazabileceğim durumda olursak yine seve seve sorularınızı yanıtlarım.

Kendi kararımla isteğim ve talebim üzerine moderatörlük görevimden istifa ettim.Tüm forum halkına ve geleceğimize hayırlı olsun :)

Oyun için savaşanlara ve gerçekten emek veren kullanıcılara benden selam olsun ! İşte sizler bu oyunun gerçek hakimlerisiniz 8)

• Koskoca bir Gani geldi geçti forumdan s0729.gif

Kendine iyi bak ofsaytların kralı s0817.gif

image-1.png
    iL 25

(GF üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmediği sürece aktif olarak oynamıyorum*)

🏆⭐️⭐️⭐️⭐️🏆

🏅

• Gladyatörün kılıcı dibinden keser kalkanı derin izler taşır

Layığını vermeyen savaş raporları sayfalarda birer nasır

Arka arkaya kazanması da bir dert hissiyatı tam bir asır

Demirhanede ki şansı sanarsın hevesinde çıkmış basur

İşte çalışsa alacağı en fazla bir parça ekmek bu da kusur

Arenasında yağması yok kısmeti bahtı bir o kadar kısır

Tavernasına özlem duyar yerine gelen Pantheon dumur

Ulus ulus gezer ayakkabısından kafalığına kadar çamur

Satır satır ilk harfleri okur gülümser ham maddesi gurur

:F:F:F:F:F:F:F:F:F

• Oyunu ileriye taşımak için olan çabalarınız takdir edilesi. İsterdim ki takımda kalsaydınız ama mümkün değilse de sizi user olarak görmek isteriz.

imza-artes.png

Jupiter s32  :Ok6RvJ7.gif:rolleyes:

• Sizin gibi birini bu foruma bir daha gelmezdi cok iyi birisisiniz yaptigimiz sohpetler felan sizin yeriniz cok ayriydi modum mod gibi mod

Kendinize iyi bakin

E162_D4_AA-_C74_E-11_E8-_A458-0247911_EB23_E.gif

Uyumayan User 8)

• Duygulandırdın beni sağolasın Etoo_35 Sende kendine çok dikkat et biraz adrenalin tutkunluğu var sende :)

bendemi aslinda sakin biriyim ama istenildiginde benden hızlısı pek tanimam

Her zaman dicegim mod gibi mod gani mod

E162_D4_AA-_C74_E-11_E8-_A458-0247911_EB23_E.gif

Uyumayan User 8)

• Gladiatusun gerçek emekçileri !!!

Evet sen illegal programa yönelmeyen gladyatör kardeşim

Evet sen müzayedede nazarlık yüzük çevirip %5 komisyon antlaşması kullanan kâr eden gladyatör kardeşim

Evet sen gani gani kasa yapıp eğitim etkinliği bekleyen gladyatör kardeşim

Evet sen yeraltına juno ve feronia giyip giren gladyatör kardeşim

Evet sen zor kostümle altın kasıp malefizcileri kovalayan gladyatör kardeşim

Evet sen Kükürtle Obsiyen için 95 seviyede Cermanya Afrika arası gidip gelen gladyatör kardeşim

Evet sen kabak kar topu tavşan runik saklayan biriktiren kostüm şenliği gelir diye son dakkaya saklayan gladyatör kardeşim

Evet sen Mandalus Titanius ön ekleriyle cehennem taşları isteyen son ekleri birleştirip yeşil cehennem taşlarıyla eşya basıp kırmızı

cehennem taşı elde eden gladyatör kardeşim

Evet sen illegal userları kovalayan onlara göz açtırmayan emekçi adil gladyatör kardeşim

Evet sen ham maddesini arkadaşıyla paylaşan gerekirse kendisi eşya üretmeyen gladyatör kardeşim

Evet sen iş elbisesiyle mor turuncu beeelki kırmızı mersener arayan gladyatör kardeşim

Evet sen Apollosunu servisyasını teker teker basan bunlardan sonuna kadar faydalanan gladyatör kardeşim

Evet sen Merkürünü Apollosunu doğru zamanda çeviren gladyatör kardeşim

Evet sen kıt arındırma ham maddeleriyle teker teker arındırma yapıp fazla olanlar denk geldi mi hepsini atıp arındırmadan

kurtulan gladyatör kardeşim

Evet sen bu forumda faydalı öneriler yapıp düzgün şekilde şikayetlerini dile getirip bana raporlarımı daha verimli yazdıran
    gladyatör kardeşim

Bu oyunun daha ileriye gitmesi dileği hepimizin dileğidir eminim. Benim varsa hakkım helal olsun bu oyunun gerçek hakimleri

SİZLERSİNİZ.

SELAMETLE GANIMEDES