Najważniejsze to teraz zabezpieczyć to co zostało. Mówią 1,5 miecha ale nigdy nie wiadomo czy wcześniej nie skasują ![]()
Rozmowy i pytania o forum.
-
- Dyskusje
- Dagusia.
-
-
Mam takie pytanie, czy kalkulator ze starego forum zrobiony przez Michalusa bedzie tutaj przeniesiony? do tamtego nie mozna sie dostac, brak uprawnień ...
-
-
No to pozdrowienia dla teamu, kolejna świetnie rozegrana sprawa w waszym wydaniu
nic tylko gratulować 




-
Po prostu, moim zdaniem, niektóre poradniki są seryjnie stare nie lepiej zrobić, co niektórym refresh ? Może dane są nieaktualne itp

-
Mam takie pytanie, czy kalkulator ze starego forum zrobiony przez Michalusa bedzie tutaj przeniesiony? do tamtego nie mozna sie dostac, brak uprawnień ...
Na obecnym forum nie da się ich skopiować. Trzeba przenieś na www.
Co do znikających poradników zwyczajnie pomoc przy przenoszeniu ich na forum nowe.
Jest ich tyle że tak wygodniej dla mnie i tyle. Spokojnie bez stresów. Forum jest w fazie beta.

edit;
[23:27:49] <@Michalus> dexus Dagusia - te forumowe kalkulatory w jakiejś uproszczonej formie przeniose jutro na serwer żeby nie znikły ludziom. jakąś wersję "produkcyjną" raczej po weekendzie dopiero
-
Na tym forum nie można dodać skryptu php więc by nie działało
pozostaje zrobić stronę zewnętrzna -
Ja mam podstawowe pytanie jak odznaczyć posty jako przeczytane ?
-
Nad "Latest Posts" zaznacz ten ptaszek w środku

-
Dzięki,taki ten ptaszek mały,że ledwie go widać
-
Jest inna opcja
Górna belka Forum ->Unread Posts i klikasz 2x w avatar po lewej stronie posta ktory chcesz oznaczyć jako przeczytany.
To samo z poziomu działu.
-
Zapraszam do zapoznania się z tematem: [Forum] Stare + nowe opcje forum v5
Tam masz poza "jak zaznaczyć all forum przeczytane" inne wskazówki również.
dexus to ta sama opcja o której mówiła Elana.
Jest inna opcja
1) Górna belka Forum ->Unread Posts i klikasz 2x w avatar po lewej stronie posta ktory chcesz oznaczyć jako przeczytany.
2) To samo z poziomu działu.
W pierwszym zdaniu piszesz oczyszczeniu całego forum. W drugim piszesz tylko o dziale ale używasz łącznika "to samo"co sugeruje że działa tak samo i może wprowadzać w błąd. Pragnę uzupełnić informację o to że druga opcja działa tylko na dział. To dwie różne opcje.
edit: Różne znaczy jedna działa na całe forum (nie ma znaczenia co tam wybierzesz), druga działa tylko na dział (i to bez wyboru).
-
"Oznaczasz posta który chcesz oznaczyć jako przeczytany" = wybrane posty, nie wszystkie. To samo czyli wybrane. Czytasz ze zrozumieniem?
Wprowadzasz w błąd to właśnie Ty wciskając, że chodziło o wszystkie skoro jasno napisałem te które chcesz oznaczyć.
Ta stosowna informacja była zbędna. Prostowała coś co zostało zawarte w pierwotnym poście. Tylko ktoś nie doczytał...
-
Misie kolorowe,
powiedzcie Wy mi proszę, czy potrzebny jest poradnik na Franka?
Zrobić? Bo póki jeszcze się męczę ze zbieraniem itemków na Papę to mogłabym machnąć

-
-
No ja wiem

Ale dla potomnych kochanie, dla potomnych.. hmm.. zobaczę wieczorem czy mi się będzie chciało

-
-
/ciach/
btw .
Jak tu dodać kogoś do znajomych ?
I jak bd wygladał support jak PL forum nie aktywne bedzie ?
//cześć niedotycząca forum skasowana
//Dagusia
-
//ciach
Chyba jedynie da się followowac
//cześć niedotycząca forum skasowana
//Dagusia
-
Dokładnie jest jak pisze Sorky
Robisz to z poziomu profilu gracza > np. https://forum.gladiatus.gameforge.com/user/208-sorky/ Klikasz w ten obrazek postaci (obok szukaj i ustawień) > rozwija się menu i tam "Follow".

Support zostaje bez zmian > http://support.pl.gladiatus.gameforge.com/
Nadal w języku polskim.
Jeżeli chodzi o pytania to można zadawać tutaj Feedback i Dyskusje