Rozmowy i pytania o forum.

  • Witajcie na nowym forum.



    Możecie tutaj rozmawiać i pytać o forum.



    Parę rzeczy o nowej wersji zamieściłam w temacie > [Forum] Stare + nowe opcje forum v5


    Zapraszam do zapoznania się z nim. ;)



    Autor: DelCortez

  • Nightmare /ciach/

    A tak już odnośnie działania forum, to czy posty znajdujące się w "international" typu eventy itp. mają również wpływ na inne społeczności (np. naszą), np. ten o Happy Day?


    PS czy polska paczka językowa na forum się pojawi czy only english?


    //edit dagusia

  • /ciach/


    niemal wszystkie eventy jakie robimy sa 'global' czyli wszedzie (a kazdej spolecznosci gladka), sekcja international jest przede wszystkim przeznaczona dla spolecznosci tam wymienionych (tych, ktore nie maja wlasnej sekcji)


    tak bedzie Happy Day w gl.pl niestety nie dam rady wszystkiego na raz oglosic :) microeventy dalam w sumie tutaj juz i na starym forum...


    nie ma polskiej paczki jezykowej (jedynie en i de)


    //edit dagusia

    nmsb.jpg



    Community Manager of Gladiatus [BA] [CZ] [DK] [EE] [FI] [LT] [LV] [NL] [NO] [PL] [SE] [TW]

  • Problem w tym, że support nie jest international, tylko dla każdej społeczności oddzielny.

    Nie widzę by takie odnośniki do każdego wisiały.

    Support dostępny jest z poziomu gry.

    Można jedynie dodać w opis działu.

    Można dać jako "dział' przekierujący na link supportu.

  • +30% Ruble <3 Czekałem Tylko na taką okazję :)
    A co do eventów mikro to fajnie dla wysokich poziomów, ale dla tych mniejszych to taki minusik troszkę moim zdaniem :P.

    Umieszczam Avatar jak by ktoś chciał :)

    f9ee0e9f1ea7f65d.png

    _Julius_Caesar_ - s37 - OFF (Delete) - Ku Pamięci [*] - Pozdrawiam całe TGH
    H@ndlarz - s13 - OFF (Delete) - Ku Pamięci [*]
    <3 Angerfist | Radical Redemption <3
    HARDCORE:!:

    Edited once, last by Julius Caesar ().

  • Przydałaby się opcja dodania "narodowości/społeczności" w profilu użytkownika np. w formie wyboru z listy. Dodatkowo te pole byłoby widoczne z lewej strony posta pod płcią, liczbą postów etc.

  • Trzeba by poradniki poprzenosić też, albo zrobić nowe po prostu.. nim nam uciekną w siną dal


    //przenoszę do dyskusji o forum

    //Dagusia

    eX Modek.

    madziash.jpg

    Wróciłam do gry po 7 latach -> s37 zUaPanienka



    Quote

    I dlaczego odeszła?

    - Bo to zUa kobieta była...

  • Ano są, mogę Wam wyciągnąć zdjęcia do poradników jak chcecie. Przydałoby się i tak pewnie tą listę poprawić i uzupełnić, część się trochę pozmieniała.. większości brakuje hmm.. ale to już później.. działaj mała, działaj :P

    eX Modek.

    madziash.jpg

    Wróciłam do gry po 7 latach -> s37 zUaPanienka



    Quote

    I dlaczego odeszła?

    - Bo to zUa kobieta była...