Rozmowy i pytania o forum.

• Miał być przeniesiony przez Michalus ale większość poradników na starym forum nasza smodka ukryła przed userami w niewiadomym celu...:thumbdown:

Tym nagłym zniknięciem poradników na forum powinna zająć się Nightmare , może wie coś czego my nie wiemy...

Dobra zmiana jest wszędzie:cursing:

exSuper Game Operator

server 1PL

servers 5-8 PL

servers 25-29 PL

server 13 PL

server 17 PL

server 27 PL

QA Team Member

Server 34 PL | Server 35 PL

• Po prostu, moim zdaniem, niektóre poradniki są seryjnie stare nie lepiej zrobić, co niektórym refresh ? Może dane są nieaktualne itp :)

_Julius_Caesar_ - s37 - ON
    H@ndlarz - s13 - OFF (Delete) - Ku Pamięci [*]
    <3 Angerfist | Radical Redemption <3
    HARDCORE:!:

• Mam takie pytanie, czy kalkulator ze starego forum zrobiony przez Michalusa bedzie tutaj przeniesiony? do tamtego nie mozna sie dostac, brak uprawnień ...

Na obecnym forum nie da się ich skopiować. Trzeba przenieś na www.

Co do znikających poradników zwyczajnie pomoc przy przenoszeniu ich na forum nowe.

Jest ich tyle że tak wygodniej dla mnie i tyle. Spokojnie bez stresów. Forum jest w fazie beta. :saint:

edit;

[23:27:49] <@Michalus> dexus Dagusia - te forumowe kalkulatory w jakiejś uproszczonej formie przeniose jutro na serwer żeby nie znikły ludziom. jakąś wersję "produkcyjną" raczej po weekendzie dopiero

:(

• Jest inna opcja

Górna belka Forum ->Unread Posts i klikasz 2x w avatar po lewej stronie posta ktory chcesz oznaczyć jako przeczytany.

To samo z poziomu działu.

exSuper Game Operator

server 1PL

servers 5-8 PL

servers 25-29 PL

server 13 PL

server 17 PL

server 27 PL

QA Team Member

• Krzepki

Zapraszam do zapoznania się z tematem: [Forum] Stare + nowe opcje forum v5

Tam masz poza "jak zaznaczyć all forum przeczytane" inne wskazówki również.

dexus to ta sama opcja o której mówiła Elana .

Jest inna opcja

1) Górna belka Forum ->Unread Posts i klikasz 2x w avatar po lewej stronie posta ktory chcesz oznaczyć jako przeczytany.

2) To samo z poziomu działu.

W pierwszym zdaniu piszesz oczyszczeniu całego forum. W drugim piszesz tylko o dziale ale używasz łącznika "to samo"co sugeruje że działa tak samo i może wprowadzać w błąd. Pragnę uzupełnić informację o to że druga opcja działa tylko na dział. To dwie różne opcje.

edit: Różne znaczy jedna działa na całe forum (nie ma znaczenia co tam wybierzesz), druga działa tylko na dział (i to bez wyboru).

:(

• "Oznaczasz posta który chcesz oznaczyć jako przeczytany" = wybrane posty, nie wszystkie. To samo czyli wybrane. Czytasz ze zrozumieniem?

Wprowadzasz w błąd to właśnie Ty wciskając, że chodziło o wszystkie skoro jasno napisałem te które chcesz oznaczyć.

Ta stosowna informacja była zbędna. Prostowała coś co zostało zawarte w pierwotnym poście. Tylko ktoś nie doczytał...

exSuper Game Operator

server 1PL

servers 5-8 PL

servers 25-29 PL

server 13 PL

server 17 PL

server 27 PL

QA Team Member

• Misie kolorowe,

powiedzcie Wy mi proszę, czy potrzebny jest poradnik na Franka?

Zrobić? Bo póki jeszcze się męczę ze zbieraniem itemków na Papę to mogłabym machnąć :P

eX Modek.

madziash.jpg

Wróciłam do gry po 7 latach -> s37 zUaPanienka

I dlaczego odeszła?

- Bo to zUa kobieta była...

• No ja wiem ^^

Ale dla potomnych kochanie, dla potomnych.. hmm.. zobaczę wieczorem czy mi się będzie chciało :P

eX Modek.

madziash.jpg

Wróciłam do gry po 7 latach -> s37 zUaPanienka

I dlaczego odeszła?

- Bo to zUa kobieta była...

• /ciach/

btw .

Jak tu dodać kogoś do znajomych ?

I jak bd wygladał support jak PL forum nie aktywne bedzie ?

//cześć niedotycząca forum skasowana

//Dagusia