Rozmowy i pytania o forum.

  • Postaram się jakoś na dniach to wrzucić. Miało wszystko iść szybciej ale mi wypadło trochę jeżdżenia po Polsce w ostatnich tygodniach.

    Kalkulator kosztów treningu również zostanie przeniesiony/dopisany to gladiatus-tools czy spodziewamy się innej odsłony?

  • Ktos przypomni którego dnia eventu zdobywa sie poszczególne bonusy kostiumu?

    Code
    1. Harmonogram zdobywania kolejnych części kostiumu:
    2. • (2) - Czwarty dzień uczestnictwa w evencie
    3. • (3) - Ósmy dzień uczestnictwa w evencie
    4. • (4) - Jedenasty dzień uczestnictwa w evencie
    5. • (5) - Trzynasty dzień uczestnictwa w evencie
  • Witam mam pytanie wie ktoś może kiedy wyjdzie 42 prowincja bo co 3 miesiące wychodzi nowa teraz wypada ten piątek. czy to będzie zapowiadane x5 speed? Wiadomo kiedy jakąś informacja od admina będzie

  • Runi ja ciebie rozumiem. Ale co 3 miesiące wychodziła nowa prowincja a teraz? Nic cisza gralem(zaglądam) na 39s ale tam już upad serwer max 30-40 osób gra. Czekam bo chce jeszcze raz od nowa ale na x5 speed też jak większość graczy (dom, praca, rodzina) ta gra coś jednak ma w sobie ze wracam ;p tylko jedna

    głupia informacja na koniec miesiąca tego. Czy już wogóle nic nie powstanie? :D bo serio zaangażowanie się + pomysły od graczy co można dodać ulepszyć wymienic. Takie trudne? Każdy ma swoje zdanie po to jest forum dyskusje. Moje osobiste zdanie robią nadzieję graczą że będzie dobrze nowośći jak czytam że nie ma eq od +170 lv lochy wyprawy. I ludzie czekają rok czy dwa to serio widać jak coś robicie. Szybciej PS5 wyjdzie niż tutaj coś się zmieni moje osobiste zdanie POZDRAWIAM

  • Należy wejść na pocztę e-mail z której zostało zakładane konto i powinien przyjść link weryfikacyjny należy na niego nacisnąć i e-mail zostanie potwierdzony.

    ;)

  • Widzę, że od czasów powstania gladiatusa forum nie uległo żadnej renowacji i aktualnie nawet ciężko na to patrzeć - nawet brak gdzieniegdzie spolszczeń pomijając sprawy podstawowej estetyki, ktoś kiedyś weźmie się za to ;d?

  • w 2018 ktos by zrobil takie forum? blagam was XD darmowy jakikolwiek szablon pod mybb jest porzadniej i estetyczniej zrobiony niz to forum