2019'a Kadar 20.019 Post

• Sen gel hallederiz kupon falan. ?(

Kırıldımm Adminim hiç bana böyle teklif yapılmadı franklinda koşşşş

49_C3_EAF3-8104-11_E8-_B01_C-120_DFC1_FCC58.gif

Foruma User aranmaktadır.8)

Şartlar: Hoşsohbet,Akıllı,Şakacı,Online süresi uzun.:/

Aranan özellikler sizde varsa daha ne duruyorsunuz hemen Başvurun :saint:

Eskiden buralar hep Dutluktu X/

• Sen gel hallederiz kupon falan. ?(

Adminim size dalabiliyosam hala proda bugün estirdim biraz kusuruma bakmayın :D diğer ildekiler yalan oldular biraz da

Sana kızanlar bana ziyarete gelmeye başladı :D Kapıya yazıcam aradınız kişi burada değil diye :))))))

49_C3_EAF3-8104-11_E8-_B01_C-120_DFC1_FCC58.gif

Foruma User aranmaktadır.8)

Şartlar: Hoşsohbet,Akıllı,Şakacı,Online süresi uzun.:/

Aranan özellikler sizde varsa daha ne duruyorsunuz hemen Başvurun :saint:

Eskiden buralar hep Dutluktu X/

• diğer ildekiler yalan oldular biraz da

Bulunduğun ilin avantajı o yani başka bir başarı sebebi değil. Aylar boyunca x2de oynamama rağmen x5 dekilerin hepsi level level yükselene kadar arenalarda kapıştık ama gelipte böyle forumda ulu orta kimseyi aşağılamamıştım.

NDV8aN.gif

• diğer ildekiler yalan oldular biraz da

Bulunduğun ilin avantajı o yani başka bir başarı sebebi değil. Aylar boyunca x2de oynamama rağmen x5 dekilerin hepsi level level yükselene kadar arenalarda kapıştık ama gelipte böyle forumda ulu orta kimseyi aşağılamamıştım.

Kimseyi aşağılamadım şahsen . kendimce oynuyorum . sizin ilde olsun senin arkadaşlarından olsun senin çevrenden veyahut başkası olsun il 32 ile ilgisi yüksek seviyelerle vs botcu muhabbetleriyle ilgili profiline yazan arkadaşların vardı hergün forumda da bunu söyleyenler vardı onlar birşey yapmıyorda benim bu cümlem mi aşağılamak oluyor :)

kisspng-werewolf-deviantart-gray-wolf-character-werewolf-5acfa5e.png

• Kişi kendinden sorumludur. Ben senin arkadaşlarına senin yazdığın şu yalan oldu diğer ildekiler yazısı yüzünden tek bir kelime etmedim etmem de :) Ayrıca benim 32 ile bir bağım yok artık

NDV8aN.gif

• Kişi kendinden sorumludur. Ben senin arkadaşlarına senin yazdığın şu yalan oldu diğer ildekiler yazısı yüzünden tek bir kelime etmedim etmem de :) Ayrıca benim 32 ile bir bağım yok artık

il 32 ile demedim diğer illerde oynayan arkadaşların vardı ki eskiden aldığım ssler duruyor olsaydı atardm fotoğraflarını :) birkaç kişiyle konuşmuştum bu konuda hatta

Bende 11 aydır oynuyorum x5 bile olsa emeğimle kendi hırsımla boş zamanımla çabalayıp yaptım hesabımı . serverda benim kadar da paylaşımcı bir insan da yoktur egoist lik vs den söylemiyorum bunu bilen biliyor parşömenler olsun hamlar olsun. yeri geldiğinde kendim eşya basmayıp başkasına hamlarımı verdiğim oluyordu .

Ben zaten bu yazdığımı senin için yazmamıştım üstüne alındığında cevap atma gereği duydum il 11 ve il 6 sürekli bana sirkten vuruyorlardı level farkından dolayı . mersener eşya feln . zaten ittide de konuşmuştum il 11 e ağırlık çalıştığımı .

bir sayfada sen çıkınca jeaven ve mechanical da geliyor . seviye farkım olduğu için mechanicala hiç saldırmadım :) genellik sana oldu

• Aynı bu şekilde bende yardım ederek oynuyorum. Hatta ametistlerle kristallerle işinin kalmadığı zamanlar geldiğinde kırmızılarını hep dağıtıyor insan. Herhangi bir ildeki oyuncuyla problemin var diye genelleme olarak ''yalan oldu'' gibi oyuncuların belki aylar belki yıllarca verdiğe emeğe saygısızlık etmiş olmuyor musun sence?

Yine söylüyorum ben 32de oynamıyorum ya da arkadaşlarımın sana ne yazdığı saldırı attığı ssleri mssleri beni ilgilendirmez.

NDV8aN.gif

• Ben zaten bu yazdığımı senin için yazmamıştım üstüne alındığında cevap atma gereği duydum il 11 ve il 6 sürekli bana sirkten vuruyorlardı level farkından dolayı . mersener eşya feln . zaten ittide de konuşmuştum il 11 e ağırlık çalıştığımı .

Biliyorum dostum bana yazmadığını ben saldırıyı zaten umursamam bilirsin 3.kostümle kimisine 30-40kere daldığım olur bu konuda bize garezin mi var diyende oldu ama olay o değil ligte(pro) 45-50 tane gladyatör olması başka çözümü yok. Ben kullandığın tabirdeyim saldırıda oyunsal değerlerde değil. Oyunsal değerlerede girecek olursak X1 2mizin serverınıda tarihe gömer.

NDV8aN.gif

• Ben zaten bu yazdığımı senin için yazmamıştım üstüne alındığında cevap atma gereği duydum il 11 ve il 6 sürekli bana sirkten vuruyorlardı level farkından dolayı . mersener eşya feln . zaten ittide de konuşmuştum il 11 e ağırlık çalıştığımı .

Biliyorum dostum bana yazmadığını ben saldırıyı zaten umursamam bilirsin 3.kostümle kimisine 30-40kere daldığım olur bu konuda bize garezin mi var diyende oldu ama olay o değil ligte(pro) 45-50 tane gladyatör olması başka çözümü yok. Ben kullandığın tabirdeyim saldırıda oyunsal değerlerde değil. Oyunsal değerlerede girecek olursak X1 2mizin serverınıda tarihe gömer.

önemli olan oyuncular zaten dediğim gibi x1 de bende 1 yıl feln oynadım zamanında +100 seviye kimse yokken biliyorum durumları . seviye düşüklerede çok dalmıyorum benden seviye düşüklere yükseklere abanınca daha fazla saldırı atıyorum zaten

• r1bgBm.jpg

Buyrun forum ahalisi ortamı gerdiysem özür anlamında afiyetle yiyin :) Umarım aşurelerdeki her nohut bana bir cehennem taşı ve sebas ham maddeleri olarak dönerde bende kendi kombinasyonumu üretebilirim :D

NDV8aN.gif