2019'a Kadar 20.019 Post

• Benim Favori rapper Ados :) Ados severim.Dinlemeyi tek bırakmadığım kişidir.

• VernemNidahen senin rekoru kırmaya çalıştığın sıralar s26 da oynuyordum. Senin liginde 10 tane aktif oyuncu olduğunu sanmam. Hadi 10 var diyelim. Günde 50 saldırı atsan 1.5 yıl aralıksız saldırman lazım. Ayrıca offline oyuncuya saldırmak veya tanrı açarak saldırmak rekora mani değil.

Potta biriken altın rekorun belki hala rekordur onu bilmiyorum ama sirk ve arenada rekorun senin yaptığının 5 katı olduğunu kabul etmelisin zira 10 binlik rekor foruma atılmışken seninkinin sayılması çok mantıksız olur.

Zindan bosslarinda tanrı yasak onunla mı karıştırdın bilmiyorum.

• VernemNidahen senin rekoru kırmaya çalıştığın sıralar s26 da oynuyordum. Senin liginde 10 tane aktif oyuncu olduğunu sanmam. Hadi 10 var diyelim. Günde 50 saldırı atsan 1.5 yıl aralıksız saldırman lazım. Ayrıca offline oyuncuya saldırmak veya tanrı açarak saldırmak rekora mani değil.

Potta biriken altın rekorun belki hala rekordur onu bilmiyorum ama sirk ve arenada rekorun senin yaptığının 5 katı olduğunu kabul etmelisin zira 10 binlik rekor foruma atılmışken seninkinin sayılması çok mantıksız olur.

Zindan bosslarinda tanrı yasak onunla mı karıştırdın bilmiyorum.

benim ligimde kırılsın derken şunu kastettim ben il26 değil 90-100 arası ... 40 levelde kırılan rekor hiç edilsin demek istemedim 40-50 arasında sayılır 50-60da sayılsın dedim. misal veriyorum o adam 140-150 ligine gelince oradada sayılır düşünsene 140 levelde 10bin kişiyi kestime gelir olay saçma olmaz mı? her il'in farklı olsun falan demişsin sanırım o konuda yanlış anladın beni .

İL 26 DAN SELAM OLSUN HERKESE. TABİ İL 26 DİYE BİR ŞEY KALDIYSA:rolleyes: ?(

sayın modum bende rap dinleyicisiyimdir taladro falan sevmem. onun yerine ados dinlerim evimde birsürü albüm vardır destek amaçlı alırım 4.sınıfa giderken dinlemeye başlamıştım okulun önünde rap söylemiştim :D şuan yaşım 25 hala dinliyorum allame ados saian karaçalı farazi kayra ceza sagopa defkhan patron bu rapcileri çook severim içlerinden dinlemediğiniz varsa hepsi tavsiyemdir

• E bu adamlar level almayacak mı? 70 levelde kesmeye başlayan adam 80 de 90 da devam ettirecek belki. Bu yüzden bi lige hapsolmaz

• E bu adamlar level almayacak mı? 70 levelde kesmeye başlayan adam 80 de 90 da devam ettirecek belki. Bu yüzden bi lige hapsolmaz

haklısınız fakat şunu sorabilir miyim size ? 100 110 liginde aynı rekoru kıran olsa birde 40 levelde kıran olsa ne olurdu durum ? ikiside emek değil mi siz rekorumu küçümsediniz 2k dediniz açıkcası tamam yüksek değil ama emek yokmu yazılmasın mı size göre bu rekor ? misal diyorum o arkadaşımız 90 levele kadar ortaya çıkarmasaydı rekorunu 90-100 arenasında kırdım deseydi araştırılmadan yazılır mıydı sizce ?

• rap özeti alınca bana tercüme etme mümkünse siz halledin işte :D

klavyede hızlı yazınca bastığım harf yerine farklı harf basıyor iyice sapıttı sponsor buliyim bizzatihi kendim onarcam nede olsa ustası benim :D

by59_E8.png

sayın modum bende rap dinleyicisiyimdir taladro falan sevmem. onun yerine ados dinlerim evimde birsürü albüm vardır destek amaçlı alırım 4.sınıfa giderken dinlemeye başlamıştım okulun önünde rap söylemiştim :D şuan yaşım 25 hala dinliyorum allame ados saian karaçalı farazi kayra ceza sagopa defkhan patron bu rapcileri çook severim içlerinden dinlemediğiniz varsa hepsi tavsiyemdir

Hepsini dinlerim. :D