2019'a Kadar 20.019 Post

• İtiraf etmek gerekirse takıma girmedne önce ben de Hera sanıyordum.Takıa girdikten sonra gördüm ki Gladiatusdan birinin tanıması imkansız birisiymiş. :)

Günaydın ve anında uyku mahmurluğum gitti. ObiWan modum siz de miiiiiiiiiiii:/

kisspng-harp-poster-illustration-5a680d451f5574-5036958315167685.png

• 2 adet rekorum bulunmakta

Aslında bulunmamakta. Senin sirkte art arda rekor sandığın 2k lar değil. 10k nın üstünde.

10k nın üstünde dediğin rekorlar 40 levelin rekoru dolu bir serverde 90 level arenasında kırarsan ozaman devre dışı kalırım :)

Rekorlar başlığı açıldığında senin rekorun mu yazacak sanıyorsun? Oldu o zaman her ligin rekorunu ayıralım. S26 da %90 ı offline hesaplara saldırarak rekor kırmakla 40 levelde kırmak arasında bir fark görmüyorum. Ki şu da var. Hesabın diğer svlerdeki muadillerine göre güçsüz bile sayılabilir.

2 adet rekorum bulunmakta

Aslında bulunmamakta. Senin sirkte art arda rekor sandığın 2k lar değil. 10k nın üstünde.

bir diğeri ise sanırım senin rekorunu egale etmiştim sirk turmada biriken altın benim ligimde kırılırsa o rekor ozaman egale olur :). diğeri ise 90 level arenasında arka arkaya kazanma rekorumdur ... 40 levelin 10bin yapması beni ilgilendirmiyor aç bi çar pushing yokken ver morları veya mor yapması için parşomen + mor hammaddeleri yaparız ben yaptığımda pushing vardı + 90 level arenasında kırdım oyunu bırakmış 40 leveller liginde değil biraz saygı ha ?

Benim rekorum değildi. Atıyorum 40 leveldeki adam senden uzun süre potta dursa da senin kadar para birikmez.

Rekor olmayana rekor değil dedik diye saygısız mı oluyoruz?

bir diğeri ise sanırım senin rekorunu egale etmiştim sirk turmada biriken altın benim ligimde kırılırsa o rekor ozaman egale olur :). diğeri ise 90 level arenasında arka arkaya kazanma rekorumdur ... 40 levelin 10bin yapması beni ilgilendirmiyor aç bi çar pushing yokken ver morları veya mor yapması için parşomen + mor hammaddeleri yaparız ben yaptığımda pushing vardı + 90 level arenasında kırdım oyunu bırakmış 40 leveller liginde değil biraz saygı ha ?

Bende bu biraz egoya giriyor :) çoğu kişi isterse 90 svden önce +500 ün üstü arka arkaya kazanma rekoru kırabilir şahsen il 32 de bizim serverda vardı diğerlerindede vardır büyük ihtimal :) olay pushing zamanına bakmıyor düz hesaplada o rekoru alan var sonuçta

kisspng-werewolf-deviantart-gray-wolf-character-werewolf-5acfa5e.png

• oyunu bırakmış adamlara dalmış olsam o rekor 6 bini geçerdi ... kaç günde kırdığımı veyahut kimlere dalarak kırdığımı ben ve ittifağımdakiler bilir ... ben o rekor geçerli olsun diye oyunu bırakmış adamlara dalmadım bilip etmeden sallamayalım lütfen. rekor geçerli sayılsın diye kutsama bile açmamış biriyim .rekor kırdığım zamanlarda oyuncu vardı şuan kırmış olsam dediğine katılırdım. diğer konuya geçecek olursak 4 ay 40 level birincilikte dursun ne kadar birikiyor görebiliriz sanırım levele göre saat başı potta biriken altın azalıyor çoğalıyor diye bilmiyorum (yanlış biliyor olabilirim) . levelime göre kötü olabilirim ona dair bir iddiam yok kırdığım rekorları sormuştum "Rekorlar başlığı açıldığında senin rekorun mu yazacak sanıyorsun? Oldu o zaman her ligin rekorunu ayıralım." diyorsun tabikiii yazcak felycity modumla konuştum yazdığında burayı tekrar okursun .

İL 26 DAN SELAM OLSUN HERKESE. TABİ İL 26 DİYE BİR ŞEY KALDIYSA:rolleyes: ?(

Bende bu biraz egoya giriyor :) çoğu kişi isterse 90 svden önce +500 ün üstü arka arkaya kazanma rekoru kırabilir şahsen il 32 de bizim serverda vardı diğerlerindede vardır büyük ihtimal :) olay pushing zamanına bakmıyor düz hesaplada o rekoru alan var sonuçta

90-100 arası kırdım ben ego değil yapılan bir başarı var sonuçta ortada ve bana senin rekorun mu yazcak vesaire denilince garibime gitti yoksa ego benim neyime. 90dan önce kırılır dediğiniz gibi gayette basittir aslında . ben 90 levelde kırsın etsin derken 90 level arenası bilirsiniz çok çekişmelidir o yönden diyorum yoksa böbürlenmiyorum nasip olduda kırdım lütfen yanlış anlamanızı istemem.

İL 26 DAN SELAM OLSUN HERKESE. TABİ İL 26 DİYE BİR ŞEY KALDIYSA:rolleyes: ?(

• Bende bu biraz egoya giriyor :) çoğu kişi isterse 90 svden önce +500 ün üstü arka arkaya kazanma rekoru kırabilir şahsen il 32 de bizim serverda vardı diğerlerindede vardır büyük ihtimal :) olay pushing zamanına bakmıyor düz hesaplada o rekoru alan var sonuçta

90-100 arası kırdım ben ego değil yapılan bir başarı var sonuçta ortada ve bana senin rekorun mu yazcak vesaire denilince garibime gitti yoksa ego benim neyime. 90dan önce kırılır dediğiniz gibi gayette basittir aslında . ben 90 levelde kırsın etsin derken 90 level arenası bilirsiniz çok çekişmelidir o yönden diyorum yoksa böbürlenmiyorum nasip olduda kırdım lütfen yanlış anlamanızı istemem.

yok yok anladım sizi :) tabiki sonuçta her rekor bir başarıdır azı çoğu yoktur :)

kisspng-werewolf-deviantart-gray-wolf-character-werewolf-5acfa5e.png

• ObiWan modum son atıgınızı dinledim actım bi 50 cl :D eskiden cok taladro dinlerdim şimdi hep eski slow sarkılara dondum

Ben onu ilk dinleyenlerdenim.Sonran herkes dinleyince bıraktım.