2019'a Kadar 20.019 Post

• Arkadaşlar ben yönetici nickleriyle dalga geçilmesinden hoşlanmıyorum.Lütfen yapmayın.Cidden 1 kere uyardığımı 2. defa bu konuda uyarmam.

RapCoasT , nasılsın? ^^ Var mı modundan yapabileceğimiz bir isteğin?

• Okunuşta olsa Yazıldığı gibi yazalım. :) Değiştirmeyelim. :D Ben cidden sevmiyorum.Biraz bu konuda hassasiyetim var. :D Geçen ikariamdan da birini uyardım.Bana atar gider yapıyor. :D Bu ne sıkılık diyor. :D Sıkı olsam şu an süresiz yemiştin yazakcaktım zor tuttum kendimi :D

• Selam iyi akşamlar:saint:

Neşe kaynağımız Smodmuz gelmiş.Hoşgelmiş :D Nasılsınız smodum ? ^^:D Sizi görünce bir mutlu oldum.Yüzüm güldü :D

hoşbuldum. Eh işte ObiWan Modum sen nasılsın?

Ben bildiğiniz gibiyim smodum. :D İşleri atlattım.Güzelde sonuç bekliyorum.Kesin olarak güzel sonuç gelir.Kafam rahat şimdilikte 2 hafta sonra tekrar başlıyor. :D Şimdi nefes almıyor fakat sonradan çok rahat edeceğim. :D

• Ne zaman dinleneceksiniz siz :(

Ben iyim şükür reel koşturmalarım var onları hallediyorum.Birde Önümüzdeki ay ufaklığın ameliyatı olduktan sonra bir tatil yaparım diye düşünüyorum :)

Bu arada geçmiş olsun umarım ciddi bir şey değildir?

kisspng-harp-poster-illustration-5a680d451f5574-5036958315167685.png

#Oynadığınoyununforumunasahipçık

Foruma User aranmaktadır:)

Şartlar: Hoşsohbet,Akıllı,Şakacı,Online süresi uzun.8)

Aranan özellikler sizde varsa daha ne duruyorsunuz hemen Başvurun :saint:

Eskiden buralar hep Dutluktu :/

• Selam iyi akşamlar:saint:

Smodumm hoşgeldiniz :saint:

Özlettiniz kendinizi .)

• Kontrol için gideceğimde biraz yani ciddilik olabilir.Tam emin değilim.Test sonuçlarına göre bakacağız.Ben aslında çok dinleniyorum.İşim bilgisayarda olduğundan hep bilgisayardayım.Siz beni dinlenmiyor olarak görüyorsunuz. :D Ben öyle tahmin ediyorum. Felicity smodum siz daha iyi bilirsiniz.Benim tahmin ettiğim gibi mi? :D

Şu an benim ailem yazlığa gitti.Ben tek başıma sürünüyorum. :D Fırsat bulsam kaçıcam yurt dışına ama fırsat yok. :D Bu yaz tek tatilim Gameforge etkinliği olacak gibi duruyor. :D

• Kontrol için gideceğimde biraz yani ciddilik olabilir.Tam emin değilim.Test sonuçlarına göre bakacağız.Ben aslında çok dinleniyorum.İşim bilgisayarda olduğundan hep bilgisayardayım.Siz beni dinlenmiyor olarak görüyorsunuz. :D Ben öyle tahmin ediyorum. Felicity smodum siz daha iyi bilirsiniz.Benim tahmin ettiğim gibi mi? :D

Şu an benim ailem yazlığa gitti.Ben tek başıma sürünüyorum. :D Fırsat bulsam kaçıcam yurt dışına ama fırsat yok. :D Bu yaz tek tatilim Gameforge etkinliği olacak gibi duruyor. :D

Bir etkinlikte oyunculara yapılsa ne güzel olurdu ama :(

Büyük Gameforge buluşması Userlere :saint:

RapCoasT hemen kıskanma senin iyi olduğun herhalinden belli.Ne zaman seni forumda görmem işte o zaman merak ederim:saint:

• Ben de ilk defa katılacağım.Ortalığı biraz karıştıracağım. :evil: Geçen sene katılacaktım.Takıma gir çık yaptım katılamadım. :D Etkinlik öncesi tercrübeli isimlerden bilgide alıyorum. :evil:

• Bu kadar yoğunluk arasında bide benle uğraşıyordunuz şuan kendimi evde banladım..

Selam iyi akşamlar:saint:

İyi akşamlar smodum uzun zaman sonra sizi buralarda görmek ne güzel !

Arkadaşlar ben yönetici nickleriyle dalga geçilmesinden hoşlanmıyorum.Lütfen yapmayın.Cidden 1 kere uyardığımı 2. defa bu konuda uyarmam.

RapCoasT , nasılsın? ^^ Var mı modundan yapabileceğimiz bir isteğin?

Çok şükür iyiyim modum siz nassınız .. Benim isteğim var bayağı.. Yani chriger modumun ismiyle benden başkasının dalga geçmesini bende istemiyorum hoşuma gitmiyor

Kontrol için gideceğimde biraz yani ciddilik olabilir.Tam emin değilim.Test sonuçlarına göre bakacağız.Ben aslında çok dinleniyorum.İşim bilgisayarda olduğundan hep bilgisayardayım.Siz beni dinlenmiyor olarak görüyorsunuz. :D Ben öyle tahmin ediyorum. Felicity smodum siz daha iyi bilirsiniz.Benim tahmin ettiğim gibi mi? :D

Ben gayet yan gelip yatıyonuz sanmıştım doğru bilmişim :D :D :D :P

aoulpdad5bf.png

• Buluşma olursa en ufak hesap ödemem sgo da gelirse yanında kupon getirmesi lazım :D Hesapları obi öder :D

aoulpdad5bf.png

• RapCoasT  :D Nick konusunda modumdan izin al.O bana tamam istedikleri gibi yazsınlar derse ben karışmam. :D

Ben hep yatarım.Yatmak için doğdum. :D Sırf yatayım diye masabaşı iş buldum.Hepsinide evden hallediyorum.Yataktan çıkmıyorum.Yemekleride dışarıdan sipariş ederek yerim.

• Bir adet ObiWan mod günde en az 10 öğün yemek yer. :D 90 kg olmuşum. Göbekten belliydi :rolleyes: Sporda yapmıyoruz.Boyum uzun diye belli etmiyorum.

Valla hiç gözümde böyle anlattığınız gibi canlanmıyorsunuz:S

• RapCoasT  :D Nick konusunda modumdan izin al.O bana tamam istedikleri gibi yazsınlar derse ben karışmam. :D

Ben hep yatarım.Yatmak için doğdum. :D Sırf yatayım diye masabaşı iş buldum.Hepsinide evden hallediyorum.Yataktan çıkmıyorum.Yemekleride dışarıdan sipariş ederek yerim.

İzni alırım da büyük ihtimal bana izinde verir de şimdi ben yazarım millette benden görüp yazar sinir olurum o yüzden Chriger yazmak güzel ya da Chri :)

Hani o yayında dediğim kelimeyi yazmam burda

Aman en iyisi dünyaya 1 defa geliyosun yatacaksın tabi

aoulpdad5bf.png