2019'a Kadar 20.019 Post

• Buraya fazla uğramıyorum diye yokum sanmasınlar ! :)

İyi akşamlar herkese hoşbulduk çılgın Rap ^_^ Etiketi nası atıyosun öğretirmisin :)

NDV8aN.gif

• x1 illerin kesinlikle bir düzenlemeye ihtiyacı var.Başta Demirhane süresi X/

Abla artık öyle bir duruma gelindi ki en ufak bir gelişme olsa x1 ler için havaya uçucaz .. Elde var 0 ama

GF duy sesimiziiiiii ses 1 ki

zMRZMg.gif

• Asıl burada il1 in il6nın 160 seviye oyuncularının konuşması lazım. Forumda pek aktif değiller bu çok can sıkıcı. Ya da bölüm sonu cavanarı Hannibal gelmesi lazım.

NDV8aN.gif

• Lütfen bizim emeklerimizi hor görmeyin. X5 de oynamak zorunda da değiliz X1 de de X2 de de. Herkesin kendi seçimidir.
    Biz yavaş il oyuncuları olmasak tamamiyle yok olsak siz X5 oyuncuları arenalardan tecrübe puanı kasamazsınız bunuda düşünün lütfen..Ha diyeceksiniz ki ihtiyacım bile olmaz pro arenasına anlarım.Kolay kostüm giye giye oyunu PVE şeklinde oynarsınız o vakit.Biz yavaş il oyuncularının tek istediği biraz hareketlilik bir ortam olsun şöyle birde eşit şekilde rekabet edebilelim farkımız belli olsun.Böyle forumda yazarak yavaş illeri dışlamanız hiç hoş olmadı Gani abi. Bizlerin ısrarla belirttiği sorunlar ısrarla belirtilecek ki sonuç alalım bu bizim en doğal hakkımızdır.

Bir kac yerde eski iller icin mantıklı birsey yazdım(bana gore)

x1 ler x3

x2 ler x4 olsun

boyle birsey olursa eski iller hareketli olur bunun dısında il birlesimi sorunlarınıza cozum degil.

sizler isteekte bulunurken bize verilen avantajları kısıtlamaya calısırsanız olmaz ama(etkinlik suresi gibi)

eritme sureleri icin de cekici kullanmak dedim mesela. bunu kendimi sizin yerinize koyarak dusundum ve yazdım.

kimse sizin kotulugunuzu istemiyor ama her ortamda aynı seylerin yazılıp cizilmesi biraz baygınlık getiriyor bie de hak verin

g_ztepe.png

• Asıl burada il1 in il6nın 160 seviye oyuncularının konuşması lazım. Forumda pek aktif değiller bu çok can sıkıcı. Ya da bölüm sonu cavanarı Hannibal gelmesi lazım.

Adamlar artık o kadar umutsuz ki ben çoğuyla konuştum yazdıkları mesajları görsen bilgisayar ekranına yumruk atar oyunu bırakırsın ..

Hannibalı ben bilgilendiriyorum :D ;)

zMRZMg.gif

• Madem hızlara göre adalet olacak o zaman X1 in kasası 7 günde patlıyorsa X2nin kasası 3.5 günde patlasın X5inde 34 saatte patlasın

Adaletse adalet abi ? Yeraltı keşiflerini 2.5 dakkada atıyosunuz ama.

NDV8aN.gif

• Ahh ahh beklemedeyiz ASSASS ustayı da azaldı ama 1-2 aya burda olur tabii geri dönerse !

O alt kasa olayını bende düşündüm ama işlerine nasıl geliyorsa öyle oluyor valla :D

Bi dediğin gibi olsa yağmanın dibine vurmazsam

zMRZMg.gif

• NeqativeLife sen kasamıyorsun diye millette mi kasamıcak onu anlamış değilim ben .. Keşke seni evime misafir edip nasıl oynadığımı gösterebilseydim .. Gerçi ondan sonra aslan gibi çıkardın oyunda zirvede neqatifelife :)

Yani Sende haklısın 2.5 ghünde 200 m kasarsan 1 ayda rahat kasarsın sen o parayı :)

• Neyse Gani abiye de sırf düşüncesi yüzünden üstüne varmayayım daha sonuçta bizden büyüktür. Ama tamamiyle zıt düşünüyoruz abi senle bu konuda haberin ola :) Herkese iyi eğlenceler yayında benim yerime x5 oyuncularına selam söyleyin :D

NDV8aN.gif

• Madem hızlara göre adalet olacak o zaman X1 in kasası 7 günde patlıyorsa X2nin kasası 3.5 günde patlasın X5inde 34 saatte patlasın

2 dk da mesele o değil haklısın :D kasa konusuna bişey diyemem kom parasını da ona göre veriyoruz zaten fazla altın fazla kom kasada bi avantaj görmüyorum pek :D altının çoksa fazla kom veriyosun .

ben x5 te oynadığım halde günde 100 -150 arena sirk atıyorum sen x2 de oynuyon benim 2 3 katım arena sirk atıyosundur :D önemli olan bence oyunda geçirdiğin süre ben sadece keşif kostümünü verimli kullanıyorum görevde pek atamıyorum

• Önemli olan oyunda geçirdiğimiz süre aynen doğrusun. Kom konusuna katılmıyorum kom nedir Allah aşkına ben bundan söz bile etmiyorum x2de olduğum halde sen X5de olduğun halde söz ediyosun :D

NDV8aN.gif

benim icin mukemmel olur :D

200 sayfa itemlerin hangisi ne zaman patlayacak diye bakmaktan kurtulurum :D

g_ztepe.png

• Önemli olan oyunda geçirdiğimiz süre aynen doğrusun. Kom konusuna katılmıyorum kom nedir Allah aşkına ben bundan söz bile etmiyorum x2de olduğum halde sen X5de olduğun halde söz ediyosun :D

:D:D

zMRZMg.gif

• Benim içinde mükemmel olur abi her hafta aldığım yahu bize saldırmasan mesajları 5 katına çıkar :D Ayrıca yağmada da 1 milyara doğru depar atarım :D

NDV8aN.gif