Blokování v aréně

• Přijde vám normální, aby měl hráč jenom kvůli lvl vyšší blok?Typek má tragickou postavu, padají z něj goldíky, ale jen díky tomu, že má lvl 85 a já 65, tak mě občas porazí, kvůli 40% bloku, který mu dal gladiatus.

Je to normální, aby měl hráč ochranu?Za co jako?:cursing::cursing::cursing:

• Gladiatus funguje na procentuální šanci.. :)

Takže ano je to normální..
    Mám postavu 105lvl, ale je možné, že mě porazí hráč který má 50% blok a třeba 90lvl.. Stačí aby vyblokoval všechny mé útoky což jistá šance tam je.. A voala.. Výhra je na světě.. :)

• Bavíme se tady ale o %, které získal jedn díky tomu, že má větší lvl, nemá žádné itemy, nemá nic, prostě mu to dá 40% blok na zásah pouze za to, že má větší lvl, o tom mluvím :-)

• Zial, tato vlastnost hry nie je doriesena uz davno - a neviem o tom, ze by niekto aktivne riesil nastavenie systemu subojov.

Dinosaur

Too long on duty

• Já to řeším, na servru 10 mám ve své aréně (50-59) pouze 5 protivníků, ale v aréně 60-69 jich je hodně a padají z nich gildy, ale já občas prohrávám jen díky tomu, že dostanou 40% blok na útok jen díky tomu, že mají větší lvl.

To samé platí o servru 32.Nejvíc zlatek tam padá z hráčů 70+, ale já opět prohraju, protože dostanou blok zadarmo :).

Mluvím tady o CZ servrech :)

• Žádný hráč nedostane díky tomu, že je vyšší level 40% bloku zadarmo.. Projdi si jeho věci.. Musí tam mít + blok který ty nemáš...
    A tím, že má 40% blok tak i kdyby měl vše horší jak ty mluvím tedy o atributech, zbroji a poškození tak tam prostě stačí aby ti vyblokoval pár útoků a končíš.. :)

Prostě je to zase síla pravděpodobnosti.. Co se týče mě.. Není co řešit.. Vůbec nevím co hrotíte..

Já jsem 105lvl a můžu prohrát s 90lvlem který má stejný blok jako já (50%).. Jde o to, že mám furt 50% šanci, že ho bloknu, ale co když ho nebloknu ani jednou a on mě pokaždé? Prostě prohraji na plné čáře..
    Není tam nic nefér, jde stále jen o sílu pravděpodobnosti..

Dám si kovat 5x Anton zbraň atentátu s 30-35% šancí na červenou a ani jednou mi nepadne červená, pak mi napíše cápek, že mu padla červená jen s 1% šance.. Taky síla pravděpodobnosti.. :)

Hold Gladiatus tak funguje.. Tak nevím proč si tady stěžujete..? Co se týče hry, je fér ale je to tak trochu RNG.. :)

• Ach jo, nejsem debílek, ale pro tebe asi jo.Koukal jsem na to, se stejným hráčem má blokování útoku 2%, ale proti mně má 40%, protozea větší lvl, prostě to tak je, tak se ptám, kdo to vymyslel a jestli se s tím něco bude dělat.Zadne věci na blok nemá :).

• Tebe znám z YouTube, děláš dobrý tady na gladiatus, ale tohle ti zřejmě uteklo, bohužel to tak funguje a je to docela smutné...

• Když tak sem hoď prosím srcreen.. Nevím čím to může být, ten systém není dokonalý to neříkám, ale z druhé stránky to většinou má nějaký důvod..

Btw.. Jen se snažím pomoc, nedělám z tebe deb.ila, rád poradím/pomůžu, však ani já nevím vše...

Edited once, last by Toxic ().

• Když tak sem hoď prosím srcreen.. Nevím čím to může být, ten systém není dokonalý to neříkám, ale z druhé stránky to většinou má nějaký důvod..

Btw.. Jen se snažím pomoc, nedělám z tebe deb.ila, rád poradím/pomůžu, však ani já nevím vše...

Hej, prostě to tak je - rozdíl 20 úrovní ti udělá 40% blokování vůči tomu s menší úrovní. je to tak odjakživa nebo minimálně co já pamatuju. Tím to třeba bude.

Boco napsal celkem jasně, že se systém soubojů momentálně nikdo ( tím myslí GF, ne partičku věčně si stěžujících čecháčků ) prostě neřeší a tečka.

Btw: Tyhle vlákna nejdou uzavírat jak na starym foru ?

ZÁPADNÍ ALIANCE

• Tady ale jde o jasný důvod, proč si stezuji, já nevím jaký máte lvl, jestli máte něco okolo 100, tak je jasný, že o sobouje nemáte nouzi.Ja mam ale lvl 53 a prostě tihle hráči na mém servru nejsou a systém mi v provinciaru vyhledává pouze off hráče, takže by se to mělo nějak řešit, ať můžu útočit i na silnější hráče.Je to jak na S10, tak s32.Jsme přeci gladiátoři a ti by měli hlavně bojovat v aréně, ne? ;P

• Vyšší lvl získávají blok, nižší získávají kritický útok. Hře je třeba se přizpůsobit a ne plakat nad jejími nedostatky.

---------------------------------Mi.Lek--------------------------------

Server 10 CZ ------- Honour: 280.000.000 ----- level: 160

--------------------------------1. place-------------------------------

• Povodne to bolo vymyslene preto, aby low lvl nefarmili lamy na vysokych urovniach, pretoze ti dole dostanu za utok zlato, ale ti hore v pripade vyhry kvoli rozdielu urovni nedostanu nic.

Kym bolo dost cielov na blizkych urovniach, temer nikto tuto skutocnost nezaregistroval.

Situacia s poctami hracov na serveroch sa vsak casom zasadne zmenila, no nastavenie zostava.

System subojov ma aj dalsie muchy, no odporucam sa s tym vyrovnat - v situacii, ked sa v hre robia skor kozmeticke zmeny, by som prilis nepocital so zasadnejsimi zmenami zakladnych vlastnosti hry.

Dinosaur

Too long on duty