Nápad: Aréna a Circu Turma

• Dobrý deň, tiež neviem kde dávať návrhy na hru, tak ak to sem nepatrí tak to poprosím o presunutie inam. Kedže sa Aréna a Turma stala zem bez zákona, tak by som uvítal novú možnosť v hre a to "vypnutie provinčnej Arény a vypnutie len provinčnej Turmy" prečo tento nápad, aj keď mám solídne tréningy a veci na sebe v Turme som stratení, nemyslím, že len ja ale viac hráčov a to kvoli vzniku abnormálneho počtu speed server,... ludia čo majú všetko xnásobne rýchlejšie sú nedobehnuteľní a tým všetci hráči na na starých serverov sme ľahká korisť pre nich, lebo už od začiatku majú možnosť na lacné tréningy a nahromadzujú zlatu min. 5x rýchlejšie než mi na ostatných starých svetov, môže mi niekto vysvetliť ako mám niekoho takého dobehnúť a stať sa mu seberovným ? Z môjho pohľadu to nie je absolútne možné, a keďže sa stávame primitívnou a ľahkou korisťou pre týchto hráčov, chcem mať možnosť si vypnúť provincie, alebo iné opatrenie, ktoré mi túto možnosť dá ako napríklad migrácia na iný svet (PROVINCIU), ďakujem.

• Keby sa za presúvanie postavy platilo rubínmi, rovnako ako aj za vypnutie provinčnej Arény , GF by neváhalo ani sekundu.

Vytváranie nových serverov, to je taktika GF. Prídu tam noví hráči a oplieskajú peniaze aby boli najlepší.

Akonáhle server zdochne, vytvoria nový. A takto to ide stále dookola.

Už len čakám kedy spravia speed x10...

S tvojim návrhom úplne súhlasím.

• Přesouvání postav? Jak si to představujete?

To si vytvoříte někde postavu, vyexpíte si ji na lvl řekněme 100 a potom si ji přesunete na nový server a budete machrovat, jak jste se dostali na první místo? Tedy jen do doby, než přijde někdo s lvlem 110. Hloupé a naivní.

---------------------------------Mi.Lek--------------------------------

Server 10 CZ ------- Honour: 280.000.000 ----- level: 160

--------------------------------1. place-------------------------------

• tiez som uz davnejsie rozmyslal, preco napiklad aj ostatne servery nedvihnu na speed 5x...aspon minimalna naplast na zmeny ktore sa stale deju...takt je to o tom, ze hrac, ktory makal roky na prvych serveroch, tak vsetok ten cas je jednoducho prec...

• tiez som uz davnejsie rozmyslal, preco napiklad aj ostatne servery nedvihnu na speed 5x...aspon minimalna naplast na zmeny ktore sa stale deju...takt je to o tom, ze hrac, ktory makal roky na prvych serveroch, tak vsetok ten cas je jednoducho prec...

Lenže zmyslom speed serverov je práveže to, aby bolo na nich výhodnejšie hrať ako na normálnych serveroch. Inak by tam nezískali také počty hráčov.

Na speed serveroch nevidím nič zlé. Problém je len v tom, že hráčov hrajúcich dve rôzne verzie hry postavia proti sebe ako rovnocenných súperov. Asi bližšie rozoberať to nemusím.

Přesouvání postav? Jak si to představujete?

To si vytvoříte někde postavu, vyexpíte si ji na lvl řekněme 100 a potom si ji přesunete na nový server a budete machrovat, jak jste se dostali na první místo? Tedy jen do doby, než přijde někdo s lvlem 110. Hloupé a naivní.

Nie je to náhodou to isté ako keď si niekto vyexpí postavu na speed x5, zbiera suroviny a návody od začiatku, hrá podsvetie od levelu 100 a potom s takou postavou útočí na hráčov z normálnych serverov?

Hráči zo starých serverov, ktorí o toto všetko prišli by si zaslúžili aspoň trochu spravodlivosti.

• Ne, pokud má postavu na lvlu 111 tak je na tom stejně jako postava na lvlu 111. Jen toho dosáhl za menší časový úsek. Dokonce na speed serverech mají tu nevýhodu, že vše je rychlé a na uvažování je méně času.

A já jsem na své úrovni ještě nenarazil na lidi ze speed serveru. Ona se hra i při 5x rychlejším průběhu zpomalí a to dělá těmto lidem stejně asi problém.

• Pokiaľ obaja hráči začali hrať odvtedy ako existujú návody, suroviny a podsvetie tak áno.

Podsvetie je tu však od 21.6.2016

Existujú hráči, ktorí hrajú Gladiatus od roku 2007-2008, možno 2009.

Na normálnom serveri dáš level 100 za rok. Podľa mňa aj skôr ak hráš aktívne. To len preto aby si nemohol povedať, že preháňam. Takže títo hráči hrali 8 rokov bez podsvetia. Dúfam, že ti nemusím vysvetľovať o čo všetko títo hráči prišli.

• A jeden ti zde píše, že migrace mezi servery je hloupost.

• Ahoj, vždyť na to nemůžou mít čas, pořádně klikat na těch rychlých serverech, pak je z toho paskvil, nemluvě o kvalitě gildy. Já teda nestíhám ani svoji normální postavu :rolleyes: