Kalkulatory

• Jedyną legalną modyfikacją gladka jest GCA więc radzę Ci zeedytować posta żeby się nikt nie przyczepił

Za boty nie banują to za dodatek tez nie będą, ale dla świętego spokoju usunąłem to.

obstawiam, że chodzi mu o dodatek podobny do tego co zrobił Michalus tylko będzie bardziej rozbudowany :)

Chodzi o dodatek do przeglądarki podobny do GCA.

• OWK

Est Solarus Oth Mithas

• Sorky

Tobie płacą za to czy po prostu masz rudawy kolor włosów? :D

Gdzie w tym OWK jest napisane, że nie można sobie zmodyfikować zawartości tooltipa bądź koloru przycisków?

W jaki sposób tego typu dodatki naruszają regulamin gry?
    7YD52F4.png

Może strona Michalusa i poradniki na forum też powinny być zabronione? Przecież to źródło informacji, która nie jest wystawiona w grze wprost! Za korzystanie z nich powinni scrolle z myszek wyrywać!

Gdyby Michalus nie miał focha i pozwolił mi udostępnić dane z jego strony to by inaczej się grało :|
    No ale ma focha i woli kradziejów z GCA :|

• Z telefonu to mozliwosci cytowania ograniczone :)

W owk 4.3 jest wzmianka o zakazie uzywania narzedzi zastepujacych lub uzupelniajacych interfejs strony internetowej. Trzeba czytac ze zrozumieniem.

A co do danych ode mnie ze strony, skoro poruszasz ten temat, to gdybys sie odezwal o te dane to bys je dostal i nawet bym nie pytal po co Ci one.

Ale ze wolales ukrasc naiwnie myslac ze nikt nie widzi, to czemu tu sie dziwisz :) Niektorzy nazywaja to karma, inni uczciwoscia.

Zlodziej zawsze pozostanie zlodziejem :)

signature.png