Sprostota nad Sprostotu

• Zdravím všechny. Chtěl bych vám povyprávět o tom kam až může zajít lidská sprostota. Včera jsem chtěl od naší gildy uložit 2mg, ujal se toho náš "mistr" a já od něj koupil dřevo pro uložku.

Po sérii dotazů jak jsem k 2mg na 5.lvl přišel mě vyhodil (nechtěl jsem mu říct jak jsem k nim přišel ať si na to přijde sám) a ty 2mg samozřejmě propadly. Takže když jsem se mu snažil napsat co to jako znamená, ukázala se mi taková šikovná hláška hráč od vás nechce přijímat žádné zprávy. A když jsem mu napsal z druhého účtu (který mám na zkoušení nějakých nových blbostí), napsal že dřevo odkoupil (což je blbost když se mi vrátilo a ted mi leží v báglu. Nicméně ne jen že mě okradl o 2 mg hráč co má lvl 101 a 2 mg má za chvíli tak mi ještě lže což mi na tom přijde úplně to nejhnusnější. Nicméně já jsem lehčí o 2 mg (moje 2měsícní práce) a ještě jsem protože taková úroveň (promiň te mi ten výraz) se jen tak nevidí. Už je to asi 18 hodin co jsem to nahlásil na podporu ale zatím žádná odpověď asi mají lepší věci na práci. Děkuji za vyslechnutí a doufám že dojde hráč _Chiron_ ze slovenského serveru 19 ke spravedlnosti nebo ať se mi alespoň vrátí moje usilovná práce.:cursing::cursing::cursing::cursing:

• Veru, podla aktualnych pravidiel herny tim nema nijak zasahovat do obchodovania medzi hracmi.

Podla starych pravidiel by uz bola cela vec davno vyriesena.

Trosku mi unika dovod balenia - jedine, ze by si nemohol trenovat.. - ale to je uz celkom iny pribeh.

GO mu moze napisat, aby dokoncil balenie, ci to ale aj urobi, zalezi len na nom.

Ale neboj, karma mu to raz spocita...

Dinosaur

Too long on duty

• ...presne tak Boco..karma je zdarma a veru, spolky su verim tomu ze super vec, ale nikdy nevies, na koho natrafis...a preto sa spolieham radsej sam na seba...a nie je to tym, ze by som nebol tymovy hrac, ale tiez uz som zazil a nie dobre skusenosti...A tak som si zvolil sice tazsiu cestu, ale mam to, co si zasluzim...

Sirius WEX

a teda obcas si dajakeho toho hraca aj dam do poznamok, pre pripad ze karma...^^^^^^...drzim palce v hre

• toho hráče znám je to pěknej **** :D hale napiš mi ve hře jmenuji se tam Aldmath ty 2m ti hodím :) vím jak těžké jsou začátky tak ti rád pomůžu

• Je to dost smutné, že i takové hře lidi závidí i prd toho druhého..

Já měl štěstí a protože jsem lidi z dané gildy znal, tak nebyl problém si splnit svůj cíl bez jakýchkoliv problémů =)

1.úroveň - vše na max Pokud bys měl zájem si mě najít, tak ten účet je na cz s4 nick Spamer.

• Taková technická Spamere: "Nač ti taková postava je?"

Opravdu si myslíš, že od většiny lidí na lvlu 80 nedostaneš na zadek?

---------------------------------Mi.Lek--------------------------------

Server 10 CZ ------- Honour: 260.000.000 ----- level: 156

--------------------------------1. place-------------------------------

• Na co mi je? Já ti to napíšu a zase bude muset zakročit cenzura =D

Byl to můj cíl a sen. Glada hraji od jeho vzniku a nikdy mě nelákalo být první v síni slávy, být první v arénách nebo jít po úrovních. Vždy jsem hledal důvod proč hrát a plnil jsem si své cíle. =)

Ano, dostanu od nich, ale jen díky tomu že mají lepší výbavu "díky" úrovni. Bohužel nic ze mě nezískají, takže se jen zbytečně zdrží.

Po cca půl roce (asi) jsem přešel na s29 a sotva stíhám jeden účet. Na s4 mám "zazimováno" a na s29 pouze držím gildu při životě. On by se čas i našel, ale díky němcům a jejich "super nápadům" (včetně tohoto fóra) je hra na pokraji zrušení a už to není co to bývalo. Chybí hráči a snaha od němců něco opravdu zlepšit je dost mizivá a přitom je to tak jednoduchý..