Cyrku z eventami ciąg dalszy.

• Krótko i na temat

W dniach 10.08.-12.08.2018 zostanie uruchomiony micro-event: (tylko dla najnowszego serwera: s38) <<<POGRUBIONA CZCIONKA

Możliwe że coś źle widzę albo nie potrafię czytać, ale czemu event TYLKO dla serwera 38 jest odpalony też na serwerze 37?

W sumie cały serwer 37 jak i ten event który na nim jest, jest mi obojętny ale chyba coś tu jednak jest nie tak jak powinno :huh:

• szkoda gadać...

Po raz kolejny ominie mnie szansa na zwoje w podziemiach bo nie ma informacji w grze o nadchodzących eventach, oczywiście o badziewnych eventach potrafią poinformować w grze...

fahne2_pl.gif

• Krótko i na temat

W dniach 10.08.-12.08.2018 zostanie uruchomiony micro-event: (tylko dla najnowszego serwera: s38) <<<POGRUBIONA CZCIONKA

Możliwe że coś źle widzę albo nie potrafię czytać, ale czemu event TYLKO dla serwera 38 jest odpalony też na serwerze 37?

W sumie cały serwer 37 jak i ten event który na nim jest, jest mi obojętny ale chyba coś tu jednak jest nie tak jak powinno :huh:

Hmmm nie widzę cynku nigdzie...

Natomiast jeśli chodzi o microevent okazało sie, ze tym razem wyjątkowo pod pojęciem najnowsze serwery osoba, która ustawia eventy rozumiała wszystkie serwery otworzone od kwietnia tego roku a nie tylko te, które rzeczywiście są najnowsze (niestety nie byliśmy o tym wcześniej poinformowani)

szkoda gadać...

Po raz kolejny ominie mnie szansa na zwoje w podziemiach bo nie ma informacji w grze o nadchodzących eventach, oczywiście o badziewnych eventach potrafią poinformować w grze...

Informacja o eventach pokazuje się w grze zawsze - automatycznie gdy event sie zaczyna.

Eventy są także ogłaszane na forum z lekkim wyprzedzeniem (w razie możliwości staramy się także dawać info o eventach wcześniej w grze, na to gwarancji jednakże nie ma (taka informacja nie pojawia się automatycznie i musi być umieszczona manualnie).

Dlatego tez najlepiej jest sprawdzać forum regularnie, aby być na bieżąco z tym co się dzieje albo dziać się będzie w grze.

PS. Jeśli chodzi o ten konkretny event to z tego co widzę jesteś już poinformowany, iż się wydarzy wiec nie ma mowy o szansie, która Cie ominie :)

-------------

jako, iż temat został umieszczony w pod-sekcji "Błędy": nie ma błędu, wiec temat zamykam :)

closed.gif

Gladiatus-Minerva_small.png

Community Manager

of Gladiatus [CZ] [DK] [EE] [FI] [LT] [LV] [NL] [NO] [PL] [SE] [TW]