Piros tárgyak
-
- Játék
- wylok
-
-
-
-
Callirius, Nodens
-
Gratulalok, sok szerencset...
-
-
Gratulalok, tovabbi sok szerencset...
-
Sziasztok!
Gratula!

Wylok, a 120 feletti kazamata targydrop szempontból milyen? Nagyon elmarad Cassitol?
-
-
-
-
Gratulalok, csak igy tovabb...
-
-
-
Miket nem kaptok...

Gratulálok!
-
Sziasztok!
Gratulalok hozzájuk!
Jo latni, hogy azert s18-on is esett, megha gyogyitos is!

-
Csak egy otlet Wylok, mi lenne ha csak a kulonleges piros targyakat mutatnank meg? Mert azert van sok piros targy, ez teny, de unalmas egy ido utan ugyan azokat latni. Esetleg ha valamilyen formaban kulonleges lenne, egyedi vagy talan ritka, akkor fel lehetne dobni vele a topikot!
-
Sziasztok!
A piros tárgyak mellé írhatnátok pár sort is. Pl. Mi a véleményetek róla , mit erősít használatakor mire figyeljen stb. Akár egy kis történet is lehet, hogy hogyan tettetek szert rá.
Így az alacsonyabb szintű kevesebb tapaszalattal rendelkező játékosoknak segítenétek. No meg aki már sok - sok piros tárgyat látott lehet hogy érdeklődve olvasná
Én mindig örülök, ha megjelenik egy új kép.
-
-
Na igen... Lehet hogy ami nálad a kohóban végzi azt a piros tárgyat más szívesen megvenné. Gondolom lenne az az arany mennyiség amiért eladnád... Nem?
Nem kerestek még meg , hogy egy itt látott cuccodat eladjad neki?






