Piros tárgyak
-
- Játék
- wylok
-
-
Gratula mindkettőtöknek!

-
-
Grt!
Nekem egy ilyen jutott tegnap.
https://forum.gladiatus.gamefo…1-com-yandex-browser-png/
Képet linkké alakítottam.
Shaiyla
-
-
Gratulalok, es tovabbi sok szerencset...
-
-
Sziasztok!
Cassi elobb egy nari pajzsot adott, majd közvetlen utána ezt:
https://forum.gladiatus.gamefo…8-com-yandex-browser-png/
Képet linkké alakítottam.
Shaiyla
-
-
Az uralkodótól is lehet kapni pirosat??? :O
S2-őn tudomásom szerint eleddig senki sem kapott pirosat az uralkodótól.
A versenyek nyertesei is piros tárgyat kaptak
Volt valamilyen verseny, amiről esetleg s2 lemaradt? Visszanéztem a híreket, de semmi versenykiírást nem látni ezzel kapcsolatban...
-
Volt egy mini Vb verseny.
-
-
-
-
-
-
Gratulalok wylok, sok szerencset....
-
Ti aztán rendesen kapjátok Britanniából a piros felszereléseket,hihetetlen ,amúgy meg grat ,s5-ön talán még 10 év múlva el is érem mire beléphetek oda,addigra ti már fényévekre lesztek szintben és már fekete,bronz vagy akár már arany felszereléseitek lesznek

-
És ez csak a piros, a narancsról még szó sincs

-











