Ban - Jak się odwołać?

• Czy można się odwołać do bana?

Dostałem na 3dni za multikonta a jutro tańszy trening:/

Nie dość że omine to paki mi podpadają :(

• Nie wiem czy, jest możliwość zawszę możesz spróbować tutaj > KLIK < <--- Nie używamy passów do gry tylko jeśli nie masz konta musisz założyć, działają także passy jeśli zakładałeś konto np na support innej gry od GF.
    Odnośnie czasu na samo rozpatrzenie podania może minąć dość długa chwila, kilka godzin lub do 1-2 dni.
    I po trzecie dlaczego nie zaznaczyłeś sobie w opcji profilowej wszystkie swoje multikonta ? Masz tam opcje i pewnie za to Bana wyłapałeś, no chyba że była współpraca między kontami wtedy nawet nie masz co się odwoływać bo będzie uzasadniony ban.

_Julius_Caesar_ - s37 - ON
    H@ndlarz - s13 - OFF (Delete) - Ku Pamięci [*]
    <3 Angerfist | Radical Redemption <3
    HARDCORE:!:

• Kur odpowiedzieli nie zdejmą mi :(((

Wspaniale 125kk nie zatrenuje jeszcze stanę się farma dla kogoś

Znów ten Bodzio zawsze coś nie tak jest z moim kontem raz mi dagusia odpowiedziała na coś to odrazu problem rozwiązany

• Regulamin Forum

3. Pisanie na Forum

W czasie pisania na forum, prosimy upewnić się czy piszesz w odpowiednim dziale. Tytuł powinien opisywać/nawiązywać do tematu poruszanego w poście.

Przed stworzeniem bądź odpowiedzią w temacie prosimy pamiętać o:

• nie przedstawianie korespondencji bez zgody wszystkich osób, które brał w niej udział. (prywatna korespondencja Support - Gracz)

• nie dyskutowaniu/narzekaniu o ostrzeżeniach, mutach czy też innych karach zarówno w grze jak i na forum - prosimy zamiast tego skontaktować się z Zespołem.

Temat zamykam.

//A ja przenoszę w dobre miejsce i zmieniam tytuł na wskazujący o co chodzi

//Dagusia

GA Gladiatus.se

SGO Gladiatus.pl

Mod Gladiatus.pl