[KIBESZÉLŐ]Élet a szervereken

  • Na végre.. olvasom a hírekben, hogy vmi újdonság kerül bele a játékba. Ilyenre már nagyon régóta nem volt példa, úgyhogy köszönjük ezt is :)

    És izgatottan várjuk a nagyobb, tartalmasabb újdonságokat is!

    Előre is köszönöm minden fáradozását a GF-nek amit a játék fejlesztése érdekében tesz. Remélem nem hiába köszöntem meg előre :)

    Hajrá GF, tessék megszolgálni ezt a megelőlegezett bizalmat!

  • Na végre.. olvasom a hírekben, hogy vmi újdonság kerül bele a játékba. Ilyenre már nagyon régóta nem volt példa, úgyhogy köszönjük ezt is :)

    És izgatottan várjuk a nagyobb, tartalmasabb újdonságokat is!

    Előre is köszönöm minden fáradozását a GF-nek amit a játék fejlesztése érdekében tesz. Remélem nem hiába köszöntem meg előre :)

    Hajrá GF, tessék megszolgálni ezt a megelőlegezett bizalmat!

    Mire gondolsz újdonság alatt? :)
    Én semmi ilyent nem látok, pedig az a brit kazamata jöhetne már...

    Állandóan csak a karbantartásokat jelentik be... :(

  • Szerintetek érdemes levelet írni a 'támogatás' opciónál szerverösszevonással kapcsolatban?


    3-4 embernek van aktív centuriója a szerverünkön (magamat beleértve). Nehéz a mentés, van még 200 db rubinom ha elfogy én sem jövök fel többet, nincs értelme költeni a játékra... Na meg játszani se nagyon, maroknyi ember van már szinte mindenhol és nagyon unalmas monoton játékmenet.


    S29 4X speed szerver, nem sok ilyen van, szerintem ideje lesz MINDEN 4X speed szervert összevonni, különben teljesen kihal, bár lehet ez a cél. :S

  • Sziasztok


    Keresem a fórumban a maximális gyakorlási értéket a Gladiátor szintjéhez viszonyítva, de nem találom sehol.


    Egy adott Gladiátor szinthez mi a legmagasabb alapérték amit enged a játék gyakorlásnál? Le van ez írva valahol?


    Keresés funkciót hiába használom semmilyen találat nincs rá.


  • Szia!


    40-es szintig 200 a maximum, utána, ahogy előttem is írták, szint x 5 :)

  • Még szerencse hogy normál szerón is hasonló esélyek vannak mint speeden. 🙂

    Próbálkozok folyamat ambrosius infernoval is 3%on de azt sem adja be.

    Ismét köszi GF csak így tovább és hamarosan elbúcsúzok a játéktól.


  • Peti ;tudod egyforma beállítások , szerencsefaktor aktivitás csak a sebesség próbálkozni kell stb egyéb mellébeszélések :


    miközben ott 145 ös szinten 1% on is legyárt bármint , (lásd gaias druida 3 is egyszerrre)

    a normál szervernek meg ugyi dukál a 99% siker melletti buktatás a többi kis anomáliát ne is emlegessük malef találat tekercs találat , droopok, olvasztás nyersanyag etc !


    A GF üzletpolitikája tökéletes mi kérünk elnézést; a piszkon kivül semmi nem raggadt ránk a kezdetektől a játékban ezekszerint !

  • Nem szeretnék kukacoskodni de az a 3db druida bő 3 hónapnyi próbálkozásból lett meg.. Honnan van rá nyersanyag? Nálunk van lehetöség piacozni a szerver elörehaladottsága miatt, és az árak sem olyan horribilisak mint nálatok (1db aranymalef=1db piros pokolkö/typhon ami szerintem eléggé túlzás). A drop nálunk sem jobb és nem is volt sosem (1db dp ruhával mi is ugyanannyi pirosat kapunk átlagban mint ti.. annyi a különbség hogy mi akár 3ruhát is eltudunk használni amig ti 1et)

    Cervisia palack,apollo-merkúr áldás váltogatás pedig még mindig a normálosok javára müködik..

  • Én már több mint 1 éve próbálkozok kis %os tárgy legyártásával és meglepő módon nem sikerülnek.

    Droppot azt hiába mondod hogy nem jobb amikor tudjuk hogy jobb speeden mint normálon.🙂

    Nekem is van speeden karim meg kb már mindenkinek van mindenhol karija.

    Ugyan ez a malef event is.

    De ezzekkel nincs is gond,tőlem essen speeden 3 x ennyi dropp és malef is csak a GFnek kéne már valamit csinálni a normál szerókkal is.

    Aktivitásba ott van a toppon az S2 is azért. 🙂

  • Igen de azért legalább 1x 1 évbe be adhatná. 🙂

    Ne érts félre nem a speedre fujjogok hanem a GFre hogy ekkora különbséget tesz játákos és játékos közt pusztán csak azért mert más szerveren játszanak.

    Kovácsolnám 6osával nonstop de hát annyi nyersi az egész szerón nincs szerintem. 😀

    Elmúlt 2 hétben vagy 8-10 ambrosius infernot indítottam de minek amikor anton tökléletes szellemiség se sikerül magas esélynél.

    Ma reggelre sima inferno kesztyű is tört,szerintem itt kell abahagyni...

  • A kovácsolással szerintem semmi baj nincs

    Nekem 6. próbálkozásra összejött 10%-on. Megjegyzem, ez úgy volt, hogy indítottam 1-et, majd még 1-et, utána egyszerre 4-et, és akkor az egyik bejött.

    Nagyobb eséllyel adja be, ha egyszeere többet indítasz.

    Igaz, csak lilán, de 10%-on már ennek is örülök.

    Ez a 15-ösön (normál) volt.