[KIBESZÉLŐ]Élet a szervereken

  • Az egyenlőesélyeket én nagyon már le se merem írni. 😀

    Itt már rég nem erről van szó.


    Kiváncsi lennék hogy ha csinálnék 10 kiskarit és malefos eventnél a családot leültetném játszani utána szépen a kiskarik átadnák nekem a sok malefot akkor meddig tudnák játszani tiltás nélkül. 😀


    Multkor írtam a Németeknek hogy a magyar GOk mit művelnek itt.

    Nem tudom lett e valami belölle,de jobb későn mint soha. 😉

  • Na így kéne pörögnie a fórumnak normál esetben...:)

    Nyilván a téma kicsit húzós, de úgy tűnik vita kell az embereknek..^^

    ui.: Bocsi a nem témához kapcsolódó hozzászólásért.

    Prometheus
    Provincia-25

    NTv7KGw.jpg

  • Amúgy egy utolsó megjegyzést engedjetek még meg. Ugye Zarenic te egy lehetetlen játékosnak tartod magad. Legalábbis hasonló dolgokat lehet(ett) olvasni a profilodon. Cucc ügyileg elég lehetetlen vagy, mint ezt említettem is. Na de nézzünk a dolgok mögé.


    Egy kis statisztika:


    Zarenic S23 a magyar Gladiatus királya:


    153.204 győzelem

    374.571.811 zsákmányolt arany


    374.571.811 / 153.204 = 2.444,92 azaz 2,4K arany per megnyert csata amit szerez a karakterével úgy hogy ilyen cuccok vannak rajta és aréna + CT aktív.


    VS


    Jani S29 (inaktív szerver):


    37.721 győzelem

    151.126.627 zsákmányolt arany


    151.126.627 / 37.721 = 4.006,43 azaz 4K arany per megnyert csata átlag. Egy kis mellék információ: Jani CT-je inaktív…


    Majdnem dupla annyit, de pontosan 1,64X többet zsákmányol Jani aki egy ‘inaktív’ szerveren játszik, mint te ott a legvagányabb szerveren. Úgyhogy van még hova tápolni magad, hogy számokban is feltudj mutatni valamit... Ezért is írtam: kovácsolni bárki tud, ha van hozzá alapanyag.

  • Köszönöm barátom!


    Ezért mindjárt kérek egy zárolást mert másnál jobb eredményt tudok felmutatni ön erőből! :love:


    Nah, jó, bevallom Hazardal segítjük egymást! Amit már megkaptam más játékosoktól, hogy más szervereken ilyen nincs. Úgymond, kihasználják a másikat és nincs csapat munka. Nézetek meg minket, csapatként nyomjuk, egy kihalt szerveren. Nem rugunk a másik alá és nem vezérel önös érdek.


    Ez nem reklám, csak remélem célba ér az üzenet! ;)

  • Gratulálok találtatok valamit amiben jobbak vagytok :D Jár a keksz

    Azt nem vettétek figyelembe hogy ti 2en együttvéve sem nyomtatok le annyi dp3at mint egymagam.. 100-118ig elég szép számban vettem a listámra a ct-ben 0ra vert gladiátorokat sajnálatos módon aki ilyen ctvel rendelkezett akkoriban azoktól nemigen tudtam rabolni..

    Arénában már 7k/gyözelem feletti az arányom és minden csak növekszik hála porszemnyi részben nektek is :)

    Továbbra is hagyjátok a ct-teket inaktivon igy legalább feleannyit fogtok idegeskedni.

    Én itt befejeztem a fejtágitást teljesen felesleges..Mindig voltak,vannak és lesznek irigyeim már megszoktam, ráadásul élvezem olvasgatni az éretlen , gyerekes megnyilvánulásaitokat. ;)

    982 gyözelem 24milla rabolt arany a heti listán.. ez pont 10x annyi mint amit te számoltál és vezettél le Hazard S29 Top1-e (5 játékosból)



    Nyitogathatjátok a jegyeket nyugodtan miattam, felesleges idöfecsérlés.. nem ti lesztek az elsök és nem is az utolsók..



    Mérgelödjetek továbbra is amig én 2 sör között rablok 2 millát a tengerparton henyélve... :)

  • .

    Edited 5 times, last by Hazard ().

  • Látod ha lenne egy kis eszed... ilyen *** tápolt játékosok miatt mennek el a normális játékosok. Nem fogsz tudni kitől rabolni, bár én már mondtam ha kell gyere adok 100-200 millát? Mennyi kell?


    Ez mind felesleg, amiket te rabolsz néha nap ilyen 70-100K, az mi? 2 kék amulett expedíción..


    Mindenki tudja mi megy S23-on, hogy ezt a kevés és rövid kis játékszabályt sem tudjátok betartani.. forognak a nyersanyagok, malef és arany. De ez ettől függetlenül még mindig “táp”-nak számít, hiába vagy ennyire buta és iskolázatlan hogy megértsd.


    Nem egy szinten vagyunk, Rubint tudsz vásárolni agyat nem. Vagy legalábbis agyat amibe van is valami (és nem ürességre gondoltam). ;)

    [mod='Dirnon'] Sértő tartalom - Figyelmeztetve[/mod]

    Edited once, last by Hazard ().

  • Hazard kicsit chillezz le ^^

    Kezdesz átesni a ló másik oldalára. Igazad is van meg nem is, mindenki döntse el saját belátása szerint, de a hangvétel amit használsz már nem feltétlenül témához vágó és legfőképp nem célra vezető. :)

    ui.: Nem kötekedni szeretnék csupán jelezni dolgokat. :)

    Prometheus
    Provincia-25

    NTv7KGw.jpg

  • Nagyot!

    Ez a *** gyári munkás, kicsit erős lesz sokak szemében!

    És igen, mielőtt megkapom, jelenleg én is az vagyok... Ez van, ezt dobta a gép 🤟😊

    [mod='Dirnon']Sértő tartalom - Szóbeli figyelmeztetés[/mod]

  • Teljes mértékben igazad van Hazard..nem vagyunk egy szinten, nemcsak a játékban de a valóságban sem :)

    Úgy hiszed hogy te vagy a Jani mert 4 módositás után csak-csak összesikerült rakni a mondandódat..

    Túl sokat erölködsz nem gondolod? Feszülsz azon, hogy milyen sértö,bántó szándékú kitalációkat tegyél közzé rólam, én pedig konkrétan *** röhögöm magam rajtad, hogy mennyire kicsinyes és szánalmas vagy :)

    Égesd csak magad nyugodtan.. :)

    Mi bajod a gyári munkásokkal? A Te autódat(már ha van) gyárban gyári munkások rakták össze nemde?

    [mod='Dirnon'] Sértő tartalom - Figyelmeztetve[/mod]

  • Teljes mértékben igazad van Hazard..nem vagyunk egy szinten, nemcsak a játékban de a valóságban sem :)

    Úgy hiszed hogy te vagy a Jani mert 4 módositás után csak-csak összesikerült rakni a mondandódat..

    Túl sokat erölködsz nem gondolod? Feszülsz azon, hogy milyen sértö,bántó szándékú kitalációkat tegyél közzé rólam, én pedig konkrétan szarrá röhögöm magam rajtad, hogy mennyire kicsinyes és szánalmas vagy :)

    Égesd csak magad nyugodtan.. :)

    Mi bajod a gyári munkásokkal? A Te autódat(már ha van) gyárban gyári munkások rakták össze nemde?

    Igen a magyar nyelv az sajnos nem 10/10 nálam, mivel kiskorom óta kint élek. Ha szeretnéd folytathatjuk hollandul, angolul vagy esetleg franciául is a beszélgetést.


    Persze hogy van autóm. :) A kérdések felére nem válaszoltál, de mostmár legalább tudom miért. Attól független még nyomoréknak tartalak és ez a véleményem nem fog változni.


    Az égetés részéről pedig szerintem akkor annyit, hogy én égetem itt magam te meg égesd magad a való életben (és nem a napfény által). :):)

    [mod='Dirnon']Sértő tartalom - Figyelmeztetve[/mod]

  • Hazard kicsit chillezz le ^^

    Kezdesz átesni a ló másik oldalára. Igazad is van meg nem is, mindenki döntse el saját belátása szerint, de a hangvétel amit használsz már nem feltétlenül témához vágó és legfőképp nem célra vezető. :)

    ui.: Nem kötekedni szeretnék csupán jelezni dolgokat. :)

    1. Semmi közöd nincs ehhez a “vitához”.

    2. A karakterét linkeltem, nézd meg, számolj, gondolkozz és útana írj.


    Az meg az én dolgom hogy milyen hangom beszélek. Ha lenne aktív admin akkor nyilván megkaptam volna a büntetésem itt ami jár. Természetesen vállalom is, mert nem szeretnék többet ennek a társaságnak a része lenni.

    Edited once, last by Hazard ().

  • Nagyot!

    Ez a csicska gyári munkás, kicsit erős lesz sokak szemében!

    És igen, mielőtt megkapom, jelenleg én is az vagyok... Ez van, ezt dobta a gép 🤟😊

    Tőled elnézést is kérek vedd úgy kérlek hogy ez csak Zarenicnek szólt. Ugyanúgy felső hangnemben beszél velem. Sztárolja magát közben egy játékfüggő ***. Mert attól hogy itt van egy össze tápolt karaktere még nem sztár.


    Szóval bocsánat hogy úgy írtam ami másra nézve sértő lehet. Csak ezt a tápolt *** szerettem volna helyre rakni nehogy azt gondolja hogy ő elért valamit, azért mert itt szét van tápolva. :)


    (Továbbra is tartom, hogy nyugodtan felkereshetsz Zarenic ha ekkora ember vagy én vállalom. Mert én innen a fórumról most búcsúzom és a játéktól is lassan. :))

    [mod='Dirnon']Sértő tartalom - Figyelmeztetve[/mod]

  • Elsökörben: egyedül Te kevés vagy ahhoz hogy engem rendbetegyél(nem mintha kellene)

    Másodszor: mint korábban irtam én képes vagyok a magánéletemet elválasztani a játéktól, amint látom Te játékbeli fogáspont hiján elég gyorsan próbálod beleásni magad az életembe, sajnos eléggé messze tapogatózol, de ha még el is találnál valamit akkor sem szégyenkeznék mert nincs miért :)(egyébként minden rendben, tényleg minden :) ) Te hogy vagy? Na és a család? Mivel foglalkoztok? Tudodmit teljesen hidegen hagy.. csak egy porszem vagy a gépezetben

    Harmadszor: Van FB-m de csak azok kapják meg akik kiérdemelték(vannak elég sokan egyébként) nem akarom még ott is az ismétlödö hülyeségeidet olvasni/hallgatni, van más dolgom is


    Végezetül:


    A vélemény olyan mint a végbélnyilás, mindenkinek van de senki sem kiváncsi a másikéra


    A valóság bizonyitott tényeken alapul Hazard, jobb ha megjegyzed, mert amig a véleményedet szajkózod bizonyiték nélkül addig mindenkit hidegen hagy. Nyiss még1 jegyet légyszives miattam, hivj még 3 teamtagot az ellenörzésemre kérlek, maximum azt találják majd meg hogy 1000esével osztogattam nyersanyagokat a kicsiknek hadd kovácsoljanak.


    További jó játékot mindenkinek!

  • Pont a napokban olvastam egy cikket, hogy egy fiatal srácot megölt egy másik az Usában mert összevesztek CoD-ban :/

    Kb így tudom elképzelni az előzményeket..:/

    [mod='Dirnon']Off - Szóbeli figyelmeztetés[/mod]

    Prometheus
    Provincia-25

    NTv7KGw.jpg

  • Pont a napokban olvastam egy cikket, hogy egy fiatal srácot megölt egy másik az Usában mert összevesztek CoD-ban :/

    Kb így tudom elképzelni az előzményeket..:/

    Na azért ne hasonlítsuk össze az USAt meg Magyarországot gamerek terén.

    Ott azért komolyan veszik a játékot.

    Játszok még sok más játékot és konzolon is fent vagyok.

    Azt még hozzátenném hogy bármelyik külföldi játékossal el lehet játszani beszélgetni stb..

    Magyar játékosokkal már nem olyan könnyű. 😀


    Na meg annyit hozzátennék a fentebbi hozzászólasodhoz hogy nem vagy tudtommal admin így kérlek ne oktass ki senkit hogy ki milyen formában nyilvánul meg a fórumon.

    Köszi

  • Ez a duma 😂😂😂😂

    [mod='Dirnon'] Off - Figyelmeztetve[/mod]