[KIBESZÉLŐ]Élet a szervereken

  • Komolyra fordítva a szót.

    Ismét egy új bugra lettem figyelmes ...

    Ilyet nem tapasztaltam még ,de felirom a többi közé,ugyse csinal vele senki semmit. Egyszerre aktiváltam a centut ,meg az apollót (valószinüleg a füri,meg ügyi áldást is,de abban nem vagyok biztos) Na centum van még 12nap ,az áldásaim viszont le járnak 2nap múlva.....

  • Kedves Gladiatus team!


    Megvolt a nyaralás/ szabadság? Itt az ideje újra vissza jönni “dolgozni”.


    Mikor lesz időtök megnézni S23 Zarenic névre hallgató gladiátort? Érdekelne honnan van ennyi aranya, nyersanyaga és a többi. Persze nem kell nektek válaszolnotok itt, elég lesz a tiltás is. Így is elég sokáig húztátok... :)


    Vagy még mindig nem fogtok cselekedni? Igaz S23-as játékos... Aki szerint nem tápolt az nyugodtan jelöljön Facebookon és megbeszéljük miért is lehetetlen egy ilyen karaktert csinálni csalás/ a játék szabályzatának megszegése nélkül.


    Írom én ezt a saját nevemben és minden más 120 és 140 közötti gladiátor nevében aki tisztességes úton, önerőből szeretne érvényesülni.


    Vagy ez az új divat? A csalást kell támogatni? Érdekes én megpróbálnám ugyanezt azonnal kapnám az üzenetet hogy nem tudok többet belépni, hogy is van ez kedves “team”? :)


    Üdv Hazard S29.

    Edited once, last by Hazard ().

  • Tessék: https://s23-hu.gladiatus.gamef…98f00b204e9800998ecf8427e


    Aki még esetleg nem ismerné az nyugodtan nézzen rá. Úgy is lassan abbahagyom még 45 rubinom van aztán szia, egy eurót nem töltenék többet fel egy ilyen unalmas, monoton játékra mint ez.


    Kosztüm event nélkül szokott gyakorolni is meg kovácsolni is... Tudtommal csak 6 kovács van per karakter, neki még is ha esetleg kosztüm eventkor jönne össze valami, akkor azonnal +18 cucc MINIMUM (és nem is akármilyen). Mellesleg milyen vagánynak meg okosnak hiszi magát ez a kedves Zarenic, közben nagyobb cuccokat bárki tudna csinálni, HA LENNE alapanyag és malef. Bár igaza van ha nekem is 2-3 karakterem lenne, biztos nekem is lenne elég. :D:D:D:D


    Egy internetes kattintgatós játékban korrupció... Hajrá Magyarország...:thumbdown:

  • Amig 29esen 4-5en játszanak addig s23on 40-50en.. sokkal korábban is indult a szerver sokkal magasabb játékosok ami több malefet,nyersanyagot eredményez.. ja és piac is van.. de Te nyugodtan hidd lehetetlennek amit én összeraktam..

    Az ingyen reklámért pedig hálás köszönet.. :)

  • Ez nem reklám. Viccc inkább.


    Nem tudom hogy képzelik h igy nézik ami ott megy...

    Ki van hangsúlyozva hogy egyenlő esélyek vannak mindenre. A te példád mutatja, hogy mégsem.

    Tizen pár % esélyel kovacsolsz pirosat? Csak neked lehet? Ha mi kovacsolunk akkor 70% töri a targyakat. Ezért hagyjuk abba.

    Van egy nyitott jegyem, pár napom lesz ki matekolom nekik az egyenlő esélyeket meg a példákat.

  • Zarenic te szerintem nem tudsz értelmezni. Nem "lehetetlennek tartom amit összeraktál", akármikor összerakom én is ha lenne annyi anyagom. Én inkább úgy mondom hogy, lehetetlen önerőből összetenni. Mert a te karakteredhez nem csak te járultál hozzá, ez fix . . .


    A reklámért nincs mit, ha már életed nincsen legalább itt ismerjenek. :)

  • Fussunk neki mégegyszer S29es nagyágyú..


    Természetes, hogy nem 100%ig öneröböl lettek meg a nyersanyagok(drop olvasztása,pirositott tárgy olvasztása) mivel S23on megvan a lehetöség a kereskedelemre.. eddig stimt? :)

    Ebböl adódóan én felajánlok valamit(legyen az arany vagy éppen aranymalef) egy másik játékosnak nyersanyagokért, bronz,ezüst malefszettekért(létrejön az üzlet=lett nyersanyagom, bronz,ezüst maleficám)

    Az esetek 95%ában narancs alvilági nyersanyagokat veszek és a malefek illetve az olcsó piros nyersanyagok felhasználásával inditom a kovácsokat..

    Veletek ellentétben én 6osával inditom a tárgyakat és igen néha 9-15%os kovácsok is indulnak..arányok 75%narancs 25% piros átlagosan.

    Nyugi én is kapom a 100%piroson 86-94% sikeren inditott pofonokat..(luci infik ursusok,sebák) nyilván ebböl is többet kapok mint Ti mivel én jóval többet kovácsolok..


    Pár hónappal ezelött leolvasztottam a teljes ctmet 20%os nyersanyagos eventen (19db piros seba olvadt) szép volt egyben látni 258db piros almandint...:)


    Az ilyen szövegeken hogy tápolt,csaló vagy éppen élettelen vagyok csak nevetni tudok.. atyaég :D Nesze adok egy papirzsepit, töröld a könnyeid...Söt adok egy teljes csomaggal mivel továbbra is bekopogtatok nálad amig 100k felett adsz :)


    Érdekességképp.. kb 2 hónapig minden egyes nap 5/4-5ször pattantam rólad és Janiról arénában.. elmondanátok mi a titkotok? :)

    Edited 2 times, last by Zarenic ().

  • 5x speed szerveren nyilván minden gyorsabb, több mindent lehet egységnyi idő alatt olvasztani, és kovácsolni is. Amikor van a szerveren aktív játékos, akkor lehet egymással cserélgetni, meg kell hozzá egy "kis" szerencse is... Nekem pl 30% alatt sokkal több minden sikerül, mint 50% felett, ez hogy van? :D


    Kicsit off, mi lett a tanoth-tal? Nemrég még elérhető volt, ma akartam regelni unalomból, de már nincs a gameforge-on... :\

  • Ja teljesen értem a fent leírtakat: arany malefet adsz bronz, ezüst malefekért. "Make sense" mondjuk ezt mi itt Belgiumban (ekkora baromságokra).

    Zsepi nem kell de szívesen megmutathatod magadat, hogy a való életben is ekkora gladiátor vagy-e... Lehet csak itt hiszed el magad ennyire... :D:D^^^^ Van még 1,4 milliárdom ezen a 'vacak' S29-en, ha a kell a felét megkapod te úgy is jókat tudsz bizniszelni S23-on. Vagy adjak arany malefet becseréled bronzra? ^^


    Na remélem Jani barátom ír majd, szerintem többet kovácsol mint te... és hol van tele alvilágival... Meg esetleg 5-10 szinttel nagyobb cuccokkal.


    A titkunk az annyi, hogy még a rendszer is érzi ki nyomja rendesen és ki tápolt. ;) Zsepi?

    Edited 3 times, last by Hazard ().

  • Ne is eröltessük szerintem, mert képtelen vagy felfogni :) Ezért sem tartasz sehol.. nyugodtan veresd az aranymalefjeid továbbra is a 100%pirosas kovikra amig én megkovizom majd a 4db tibi infit nari alapon 40 szett ezüstböl :)

    Mondom innen Sidmouth, Angliából, 2percre a tengerparttól ha már méregetjük azt a bizonyost..

    Mennyire gyerekes vagy.. nemtudod elválasztani a játékot a való élettöl...szomorú inkább békén hagylak már nehogy valami kárt tegyél magadban miattam :D

    Edited once, last by Zarenic ().

  • Én itt be is fejeztem.. azt gondol Hazard barátom amit akar..nincs értelme folytatni a vitát..Akinek van egy csepp esze is az biztosan felfogott valamit az általam irtakból.

    Ne hasonlitsunk össze egy kihalt szervert egy aktiv régi szerverrel.

  • Sziasztok!


    Grandpeti irta le a legnagyobb igazságot. Nem lehet össze hasonlitani az s23at egyik szerverhez sem.


    Nah, Zarenic...

    Nagyon okos és ügyesen tetted, hogy az összes tárgyad beolvasztottad eventkor. Ez hasznos infó volt, hogy már pár hónapja, szinteden alul volt 19db piros seba tárgyad. Jó adat lesz a jegyemben. ;)

    A 10 éves fiamnak leesne, hogy azt hogy?! És most is azt irod hogy rengeteg probálkozás?! Akkor azt állitod, hogy már régebben is volt legalább 100 nari typhon böröd? De mivel rengetegszer probálkoztál több száz alapanyagról beszélünk eventen kivül.


    És egyenlő esélyekről beszélünk??? Hiába régebbi szerver, megkülönböztetés van! Szintben kevéssel vagy felettünk.


    Ez az ami minket zavar! Ezért hagyjuk abba a kosztüm után.

    Ilyes fajta megkülönböztetés nem korrekt.


    1-2 év és sok játékosnak le fog esni, azok is abba hagyják. Akkor nyomhatja az s23 egymagában.


    Köszi

  • Ne is eröltessük szerintem, mert képtelen vagy felfogni :) Ezért sem tartasz sehol.. nyugodtan veresd az aranymalefjeid továbbra is a 100%pirosas kovikra amig én megkovizom majd a 4db tibi infit nari alapon 40 szett ezüstböl :)

    Mondom innen Sidmouth, Angliából, 2percre a tengerparttól ha már méregetjük azt a bizonyost..

    Mennyire gyerekes vagy.. nemtudod elválasztani a játékot a való élettöl...szomorú inkább békén hagylak már nehogy valami kárt tegyél magadban miattam :D

    11 éve Antwerpen, Belgiumban élek, egyetemista vagyok. Te gondolom nem nyaralni vagy kint Sidmouth, Angliában (noname) ha már személyeskedünk... :) Na meg amennyit te játszol nem sokat láthatsz a tengerpartból... :D A fizetésed fele meg egy ilyen kattintgatós játékba folyik, ezért is írtam hogy teljesen élettelen vagy.


    Nem tartok sehol? Egy inaktív szerveren összetennéd a kezed ha ilyen karaktered lenne.


    Ja-igen S23-on mindent meg lehet csinálni, ne is pazarolj rá narancsot, kék is elég ahhoz, hogy piros legyen.

    #egyenlőesélyek


    Itt igaziból minden arra megy ki, hogy minden más játékos megunja/feladja. Hiába 5X speed szerver akár az S26 vagy egy S27, soha nem lesznek olyan 'jók' mint ti. Gondolkoztam én is rajta, hogy átmenjek S23-ra de nincsen hozzá gyomrom. Úgyhogy inkább abbahagyom az egészet. Röviden összefoglalva a GF és ez az inaktív, korrupt team két opciót ad:


    Opció 1: Abbahagyod.

    Opció 2: Abbahagyod és átmész S23-ra.

    [mod='Dirnon']Sértegetés, provokáció - Figyelmeztetve [/mod]

    Edited 5 times, last by Hazard ().

  • Hazardal értek egyet. Én jelenleg ön uralmat probálok tanulni és megfontolom mit is irok le előbb. Régen az ilyen gerinctelen csalókat simán megfejeltem és a szájukba vizeltem.

    Azóta nem tiszta az erkölcsim és családom is lett. Ezt hozza a való élet és az igazság. Itt észleljük hogy nincs igazság. Jeleztük is a "support" felé. Azt tapasztaljuk hogy ők is csak az időt huzzák.


    Kovácsolás mennyiségében, sztem vernélek Zarenic.... ezért is vagyunk kibukva. Egyenlő esélyek???


    2 napja probáltam elkesziteni 2 gyürüt egyik társunknak. 2x 4 gyürüt inditottam. Első 4et betörte! Igen, mind a 4et!!!! Nem 15% esély volt a sikerre mint neked. Aztán jött a kövegkező 4. 2 tört, 2 siker. Mondjam az arányokat is??? 70 nari, 30 lila... találd ki mi lett?! Adok segitséget. Nem s23. Úgy van, ügyes vagy. Lila lett. Gyorsan GF arany malefet neki a jó válaszért. Hadd üzleteljen tovább a nagyfiú.

    [mod='Dirnon']Provokáció - Figyelmeztetve[/mod]