[KIBESZÉLŐ]Élet a szervereken

  • Na ontsunk tiszta lisztet a maszkba )) Tenyleg sokszor olyanok vagytok mint a magyar politika meg a magyar emberek... megragadni valakit szivni a veret amennyire csak lehet, ezt tudjatok. Es beszolni valakinek, meg szidni, meg mindenfelet mondani rola.... meg olyan is beyzol aki nem is ismeri csak hallotta esetleg mastol hogy igy meg ugy volt... de amugy fogalma sincs.... es ez a masik tema meg ugye hogy ha nekem nem jo akkor masnak se legyen jo, tipikus magyar beteg gondolkodas....

    Egyreszt az s23 meg a HH. Azert tart a csapat ott ahol van, mert igenis kemeny munka van benne! Fel lehet venni a versenyt es Velunk egyutt nyomni a harcot. Vagy nyomni pianoba normalon meg a kert vegeben vagy mittudomen hol, de akkor csondben nem beszolva. Ennyi ev meg annyi ev blablabla... en is ott hagytam a 10 eves karakterem, es ujra kezdtem. Pedig abba aztan sok penz ido energia stb volt benne. Es sokszor hallom 12 ev igy meg ugy, hat konyorgom azert 12 ev alatt fel lehet noni, szal jo lenne lassan felnottkent viselkedni! Masik tema Nandi: O Nandi a csapattarsam. Mas is csinalt pimaszsagokat, en is es meg sokan masok. Es felnott, es ja leirta hogy volt neha hogy tulzasba esett, vagy mittudom en , Ot is szivattak am.... De mindemellett hogy felnott megmaradt lelkes gyereknek es tud lazan jatszani. Kerdem en: csak nem gondoljatok komolyan, hogy azert lett beveve Magyarorszag legnagyobb es legjobban fejlodo csapataba a HH-ba, mert benyalta magat vagy becselezte magat vagy klyesmi?? Es csak egy megturt szemely vagy mittudom en?? Tudtuk ki O mikor hozzank jelentkezett!! En voltam az egyik aki tamogattam a felvetelet! Es nalunk van azota is, bizonyitott nem is keveset, igazi Csapattars, lehet ra szamitani!! A Hhban Mindenki kaphat egy eselyt!! Es ha el vele es ugyes es tenyleg megbizhato akkor stabil Csapattarsa valik!! Na csak igy roviden ennyit

    UI: Azt tudni kell hogy jomagam es Nandi is igazi szekely emberek vagyunk, szal aki belenk akar kotni szocsataval vagy ilyesmivel, az kosse fel a gatyajat, ha nincs gatya akkor varrasson elobb anyucival))

    Nojetek fel emberek, jatszatok, kapcsolodjatok ki, de csak esszel, annyi fos dolog van az eletben, ne itt marjatok egymast, mert odacsapok)))


    [mod='Shaiyla']Figyelmeztetve[/mod]

  • Na ontsunk tiszta lisztet a maszkba )) Tenyleg sokszor olyanok vagytok mint a magyar politika meg a magyar emberek... megragadni valakit szivni a veret amennyire csak lehet, ezt tudjatok. Es beszolni valakinek, meg szidni, meg mindenfelet mondani rola.... meg olyan is beyzol aki nem is ismeri csak hallotta esetleg mastol hogy igy meg ugy volt... de amugy fogalma sincs.... es ez a masik tema meg ugye hogy ha nekem nem jo akkor masnak se legyen jo, tipikus magyar beteg gondolkodas....

    Egyreszt az s23 meg a HH. Azert tart a csapat ott ahol van, mert igenis kemeny munka van benne! Fel lehet venni a versenyt es Velunk egyutt nyomni a harcot. Vagy nyomni pianoba normalon meg a kert vegeben vagy mittudomen hol, de akkor csondben nem beszolva. Ennyi ev meg annyi ev blablabla... en is ott hagytam a 10 eves karakterem, es ujra kezdtem. Pedig abba aztan sok penz ido energia stb volt benne. Es sokszor hallom 12 ev igy meg ugy, hat konyorgom azert 12 ev alatt fel lehet noni, szal jo lenne lassan felnottkent viselkedni! Masik tema Nandi: O Nandi a csapattarsam. Mas is csinalt pimaszsagokat, en is es meg sokan masok. Es felnott, es ja leirta hogy volt neha hogy tulzasba esett, vagy mittudom en , Ot is szivattak am.... De mindemellett hogy felnott megmaradt lelkes gyereknek es tud lazan jatszani. Kerdem en: csak nem gondoljatok komolyan, hogy azert lett beveve Magyarorszag legnagyobb es legjobban fejlodo csapataba a HH-ba, mert benyalta magat vagy becselezte magat vagy klyesmi?? Es csak egy megturt szemely vagy mittudom en?? Tudtuk ki O mikor hozzank jelentkezett!! En voltam az egyik aki tamogattam a felvetelet! Es nalunk van azota is, bizonyitott nem is keveset, igazi Csapattars, lehet ra szamitani!! A Hhban Mindenki kaphat egy eselyt!! Es ha el vele es ugyes es tenyleg megbizhato akkor stabil Csapattarsa valik!! Na csak igy roviden ennyit

    UI: Azt tudni kell hogy jomagam es Nandi is igazi szekely emberek vagyunk, szal aki belenk akar kotni szocsataval vagy ilyesmivel, az kosse fel a gatyajat, ha nincs gatya akkor varrasson elobb anyucival))

    Nojetek fel emberek, jatszatok, kapcsolodjatok ki, de csak esszel, annyi fos dolog van az eletben, ne itt marjatok egymast, mert odacsapok)))

    Sziasztok


    Te így ismered őt,lehet több személysége van. 🙂

    S2-es szerveren megmutatta hogy milyen ember és elég is volt belölle,nem kívánok többet kommentelni egy ilyen emberről.


    Ui:Levike2007-nek igaza van Nandi az érdek barát csak,semmi több.


    [mod='Shaiyla']Figyelmeztetve[/mod]

  • Mondom esszel haver)) en leirok valamit, Te meg beigazolod az allitasom, ez olyan mintha a sajat arcodat utogetned, szal sakk-matt ))

    Nandit mar 12 eve ismerem, meg sokmindenkit a szerverekrol. Hidd el, bar nem muszaly, Nandinal sokkall alattomosabb sunyibb szemelyisegek is megbujnak ebben a jatekban. Nandi meg nem beteg csak egy szemelyisege van. Nandi az Nandi es nem Patricia )))


    [mod='Shaiyla']Figyelmeztetve[/mod]

  • Szépen egymásra találtatok Goofy, csak gratulálni tudok! Átjöttél az S2.-re is fényezni az S23-at meg a HH-t, osztottad az észt utána meg leléptél, mint.....
    majd visszatértél a csudiszupcsi S23-as kariddal beütögetni, akit érsz. Abba a pár napban amíg itt voltál, megtapasztalhattad, hogy van élet a HH-n és az S23-on kívül is, és igen, S2-n is még van 12 év után is, ha tetszik, ha nem, ha unod, ha nem. Ezzel ismét sikerült tovább mélyíteni az S23 és a HH szimpátiáját a többi szerverrel szemben. Félreértés elkerülése végett, senki sem vitatja azt az eredményt, amit a HH elért, de nem kell lenézni a többi szervert, egyesületet, sem a játékosokat, mert a kert végében is lehet játszani, miután elfogyasztottam egy jó erdélyi csorbát, megyek is felveszem a nadrágomat és kitolom a zongorát , majd pár expedició közt lebillentyűzök 1-2 székely nótát a szilva mellé!

    Üdvözlettel:
    S2 és a többi unalmas szerver és játékos


    [mod='Shaiyla']Szóbeli.[/mod]

  • Mondom esszel haver)) en leirok valamit, Te meg beigazolod az allitasom, ez olyan mintha a sajat arcodat utogetned, szal sakk-matt ))


    Ésszel?

    Ezzel most fenyegetni próbálnál?



    Nandinal sokkall alattomosabb sunyibb szemelyisegek is megbujnak ebben a jajatekban.


    Régóta játszom már de nem találkoztam az általad leírt játékosokkal.bár lehet igazad van.

    Ha valóban 12 éve ismered akkor biztos mesélt azokról a tettekről amiket csinált az s2-es szerveren,azt ajánlom hogy lásd meg mind a két fél igazát ne csak a haverodét.

    Értem én hogy nagy spanod és jó is hogy bevéded mert erre valók a barátok de azért nyújts elé is egy tükröt.


    [mod='Shaiyla']Figyelmeztetve[/mod]

  • Sziasztok!


    En pedig azt szeretnem kerni, hogy legyetek szívesek nem osszemosni az S23-at a HH-val, a szervernek egy jelentős része (meg ha a kisebbik is) NEM tudott/akart/volt hajlandó azonosulni a HH-val, ennélfogva nem is képezi annak részét...!


    Köszi elore is!

  • Huh srácok , meglett a ruha ...

    úgy csináltam ahogy grandpeti javasolta , megvártam míg magától megáll , harmadjára be is adta a ruhát , igaz került pár rubinba a dobókocka de megérte ! :) Nem tudom hogy volt-e köze hozzá de köszönöm !

  • Huh srácok , meglett a ruha ...

    úgy csináltam ahogy grandpeti javasolta , megvártam míg magától megáll , harmadjára be is adta a ruhát , igaz került pár rubinba a dobókocka de megérte ! :) Nem tudom hogy volt-e köze hozzá de köszönöm !

    Na örülök neki hogy sikerült.

    Akkor valószínű hogy így előbb beadja a ruhadarabot.

    Nincs mit.

  • Huh srácok , meglett a ruha ...

    úgy csináltam ahogy grandpeti javasolta , megvártam míg magától megáll , harmadjára be is adta a ruhát , igaz került pár rubinba a dobókocka de megérte ! :) Nem tudom hogy volt-e köze hozzá de köszönöm !

    tiszta veletlen volt,csak szolok



    [mod='Shaiyla']Áthelyeztem[/mod]

  • Tegnap eltoltam mindenfelé,vagy 200db kockát, hátha beadja a Neptun ruhát. Naná, hogy sehol nem adta be.

    Maradt a 80% gyakszi.

    Mit tesz Isten, gyakorlás után egyből beadta és ki is pörgött megállítás nélkül,én meg be 🤪🥴😂😂😂😂

    Tisztelettel, HH_Pollux_HH 8)

  • Uff!

    Véletlen......Véletlenek halmaza itt minden.

    De az szerintem nem ,hogy hetek óta nem tudom kivinni a dp1et rubin nélkül speeden!!! Még ha gyengébb lennék legalabb 1statban is ,mint az ellenfelek ,akiktől kikapok... de nem igy van

    gondolom .örüljek ,h lyuk van a fenekemen ,és "ingyé,, jatszhatok eme csodás játékkal ,igy tovább ,a csatamotor tökéletes....

  • Uff!

    Véletlen......Véletlenek halmaza itt minden.

    De az szerintem nem ,hogy hetek óta nem tudom kivinni a dp1et rubin nélkül speeden!!! Még ha gyengébb lennék legalabb 1statban is ,mint az ellenfelek ,akiktől kikapok... de nem igy van

    gondolom .örüljek ,h lyuk van a fenekemen ,és "ingyé,, jatszhatok eme csodás játékkal ,igy tovább ,a csatamotor tökéletes....

    ja ingyen jatszhatsz,nem muszaj am dp-zni xD


    [mod='Dirnon'] Off - Figyelmezetve[/mod]

  • Sziasztok.


    Lehet az S2 hátrányát még jobban fokozni? :D

    Köszi GF.


    1-2 kovácsolásom a sokból:

    Luci magány 5% 21óra -sikertelen

    Anton magány 2% 23óra -sikertelen

    Seba inferno 1% 30óra-sikertelen

    Ambrosius merénylet 47% 21óra-sikertelen

    Táli merénylet 54% esély melett csak 5. próbálkozásra sikerült és a legroszabb minőségbe...

    Persze az időből lejön a -20% amit a merkúr ruha ad.

    De majd 1 napot várni egy tárgyra úgy hogy nem is sikerül.?

    És már számtalan próbálkozásom volt nem egy kovácsot indítottam és nem egy fajta tárgyal...


    Ma kaptam egy infót hogy S23 Quintas lándzsa Szakadék 1%-os sikerre és 35% piros esélyre,első próbálkozásra sikerült és még piros is lett.


    Kicsit durvának találom hogy a GF ennyire elakarja üldözni a normál szerósokat.

    Na meg mielött írnátok nem az S23on van a hangsúly.

    Tőlem csináljatok még 8 ilyen fegyót.


    S2n piri lucit nem merek arany malef nélkül indítani.

    Csak 100%on mert 96%on tört már a kovácsom.

    Na meg az arany malef áraktól már sírok olyan árak vannak S2n mint speeden.

    Lassan már az ezüst malef is 2 milla lesz...


    Ha a GF esetleg nem tudna minket elüldözni a nagy hátránnyal akkor elintézzük mi magunk is. :D

    Csak Gratulálni tudok...

  • Ez valamiért az s23 varázsa valakinek túl hosszú a nyelve ott biztosan..... nekem is folyamat töri befele a 78%+-s kovácsokat 6-ból 3-4-t minimum mindig... 3 hete indítottam 6db tiber infenrot mondjuk 84% esélyre 4-t betört elég vicces és nem csak ezt még rengeteg mindent arról nem beszélve hogy folyamat 70-80% pirosra 30 narancsa mindiig narancs lett s23 kivételével minden más szerveren kicsit nagyon is furán érzékel mindent a rendszer... milyen érdekes szinte csak s23-n vannak 1%-s fegyverek más szervernek miért nem sikerül..

  • Ez valamiért az s23 varázsa valakinek túl hosszú a nyelve ott biztosan..... nekem is folyamat töri befele a 78%+-s kovácsokat 6-ból 3-4-t minimum mindig... 3 hete indítottam 6db tiber infenrot mondjuk 84% esélyre 4-t betört elég vicces és nem csak ezt még rengeteg mindent arról nem beszélve hogy folyamat 70-80% pirosra 30 narancsa mindiig narancs lett s23 kivételével minden más szerveren kicsit nagyon is furán érzékel mindent a rendszer... milyen érdekes szinte csak s23-n vannak 1%-s fegyverek más szervernek miért nem sikerül..

    Az S23 esetében nálam például az összes fegyó betört!
    Az Event alatt 67% minimumtól indultam és mindent összevetve 90%-ban törtek.

    Egyrészt ezt már leírtuk, hogy ez még csalásnak is enyhe megfogalmazás, mivel a megtört cuccok 70%-a rosszabb minőségű lesz vagy elveszik. Lásd pokolkő, almandin nagy része egyszerűen eltűnik.
    Pedig, ha valaki életszerűen értene a kovácsoláshoz akkor tudja, hogy a valóságban a visszaolvasztás kb. 10%.

    Úgyhogy, aki ezt így leprogramozta és kiközölte, hogy mi hány százalék és milyen arányban törik a valóságban az mutatja, hogy a bevétel iránti hajsza és a tisztesség messze nem ismerik egymást nála.