[KIBESZÉLŐ]Élet a szervereken

  • Kedves Potroha


    Persze meghagyom ahogy eddig is. :)

    Azt hittem hogy Nandi írásai elkerüli a figyelmeteket.

    Akkor várok hátha lesz valami.

    Vagy nem. :)


    [mod='Dirnon'] Figyelemeztetve! [/mod]

  • Eleg megbizhato forrasbol(nevet nem mondanak,de s2-on jott az info olyan valakitol akinek van jocskan tapasztalata a jatekban,es korabbi elmeletei is beigazolodni latszottak) olyasmit hallottam,hogy elofordulhat hogy a jegyeket,illetve a jelentett uzeneteket,hibakat stb. lehetseges hogy robot,az az mesterseges intelligencia kezeli,es ezert kell ennyit varni.Azert nem kerdeskent vetem fel a gokhoz intezett kerdesek topicban,mert az erdekelne hogy ti milyen valasozkat kaptok a jegyekre?Elofordult hogy sablon szoveget kaptatok?


    Mas jatekokban hallottam hogy van ilyen rendszer.Vajon gladiban is mukodik ilyesmi?

  • Hát ez jó. 😀😀😀😀😀😀

    Mesterséges intelligecia.. 😀



    Én akárhányszor nyitottam jegyet nem sablonszöveget kaptam.

    Normális választ kaptam.

    És nem robot kezeli a jegyeket.

  • Sajnos nincs még ilyen technológiánk. De könnyen lehet, hogy ugyanazon kérdésekre ugyanazon válaszokat adjuk. ;)

    Koszi a valaszt,hat akkor ennyit Fortisima elmeleteirol...pedig gondoltam az uzenet jelentesnel tenyleg letezhet ilyesmi ami egyes szavaknal reagal es automata tilt.

  • Sajnos nincs még ilyen technológiánk. De könnyen lehet, hogy ugyanazon kérdésekre ugyanazon válaszokat adjuk. ;)

    Koszi a valaszt,hat akkor ennyit Fortisima elmeleteirol...pedig gondoltam az uzenet jelentesnel tenyleg letezhet ilyesmi ami egyes szavaknal reagal es automata tilt.

    Beszélgetek egy pár éve Fortival telefon is meg játékba is de ilyen elméletéről még nem hallottam... Honnan szedted?

  • Üdv!


    DarthNandious nem tudom hogy honnan jönnek ezek az eszedbe.

    Régóta beszélek Fortival és ilyet én se hallotam tőle,de még hasonlót se.

    Jó lenne ha álítanál magadon!

    Nem tudom kinek hiszed magad.

    Te sem érsz semmit és egyik karaktered sem.

    Akkor mire teszed magad?

    Maradj inkább csendbe IQ harcos!

    Ha apád tudta volna hogy ilyen hülye leszel akkor inkább sörözött volna sex helyett!


    Na meg olyan emberről állítasz most valótlan dolgokat aki letett valamit az asztalra és tett a szerverért.

    Korrekt embernek ismerem őt veled ellentétbe!


    Te mit csináltál?

    Elárultad a csapattársaidat.

    Túlnyomtad a Hadrianus falánál a ponthatárt és ezzel sikeresen alátettél mindenkinek!

    Minden egyesületbe csak a nyálad verted és keverted a ****!

    Most is valótlan dolgokat állítasz,hogy a medve veregesse meg a vállad.

    Remélem elnyered méltó büntetésed!


    [mod='Shaiyla']Figyelmeztetve[/mod]

  • Tegnap eszembe jutott egy regi gladis ismerosom aki szinte naponta irt valami frappans verset,szinte mindet lejegyeztem. Ha jol emlekszem volt egy ilyen topic is ahova paran verseket irtak,pl. egyesuleti leirasokba,vagy profil leirasokba valot rendelesre stb.

    Jo magam nem vagyok jo versirasban,de biztos vannak akik igen,lehetne ujra nyitni ilyen topicot,vagy akar ide irni a kibeszelobe,az elobbihez hasonlo uzenetek helyett.


    Meg is osztanam regi baratom,Rabolandusz egyik ilyen kis verset,talan valaki ismeri ot:


    Tehenet lát bika koma,

    futásának ez az oka.

    Kerítés van épp szemben,

    hogyan mondjam el ezt szebben?


    Valami ott nagyot reccsent,

    a vére is széjjel freccsent!

    Szaladni már nem volt oka,

    herélt lett a bika koma:((

  • DarthNandious.


    Jo magam nem vagyok jo veversirasban.


    Igen igazad van.

    Inkább hanyagold ezt is.



    Vers írás. 🤔

    Nem tűnt fel hogy gladiátoros játékban vagy?


    Én a helyedben meghúznám magam.

    Régen rossz ha csak azért türnek el egy egyesületbe hogy szem elött légy és ne nyomd túl az eventeket! 😉


  • Kedves Fórumozók!


    Sajnálattal látom, hogy ez a téma is kezd átmenni off-ba, és a személyeskedés, illetve mások bosszantásába, provokálásába kezd átcsapni az egész.

    Kérlek titeket mellőzzétek az eféle magatartást és használjátok rendeltetés szerűen ezt a témát.


    Ez egy kibeszélő téma ami elsősorban a játékról, vagy éppen a játékban tapasztalható aktualitásokról szól és ezeket lehetne itt megvitatni, elmélkedni róluk közösen.

    A vers írásnak vagy közzétételnek pedig nem ez a megfelelő hely, így kérlek ezt mellőzzétek, mert az ilyen hozzászólások a jövőben akár offnak is tekinthetőek.


    Bátran nyithat bárki egy új témát a Beszélgetés és Visszajelzések alfórumba, aki a játékkal kapcsolatos verseket szeretne közzétenni a fórumon.

    Illetve amennyiben általános verseket szeretnétek egymással megosztani, azt az Off Topic alfórumon belül van lehetőségetek egy téma nyitással elkezdeni.


    További kellemes időtöltést kívánok nektek!

  • Üdv Dirnon.


    Úgy írja a provokációkat hogy ne tudjatok neki figyelmeztetést adni.

    Grandpeti is próbál rávilágítani a dolgokra,de hát elég hülyén csinálja mert mindig ő ***** rá.


    DarthNandious mit hoztál össze?

    Miért nem magyarul írod?

    Ne bujj versek mögé, írd le mit akarsz ha ilyen nagy az arcod.

    Milyen nyelv ez?Japán?


    [mod='Shaiyla']Figyelmeztetve[/mod]

  • Meddig fogtok még trollkodni?

    Csak kérdezem.....

    Írjátok már át a topic nevét, Ovis élet a szervereken-re

    Akinek nem inge..... 👍

    Skøl 🍻 akinek már szabad inni sört 😂

    Tisztelettel, HH_Pollux_HH 8)

    Edited once, last by Floki_s44 ().

  • Sziasztok.


    Én se maradjak ki.

    Fortival szoktam beszélni telón meg a játékba is elég sűrűn.

    Én is csak azt tudom írni hogy meg se fordult ilyen a fejébe.

    Nem tudom hogy engedhetsz meg magadnak ilyen aljas dolgot.

    Itt hazudgálsz a másikról hogy rossz fénybe tüntesd fel.

    Az a baj Nandi hogy téged ismer már mindenki hiába írsz ilyeket. :)


    HH_Pollux te S23on játszol?

    Ha nem akkor regelj és beszélgess Nandival,majd rájössz. ;)

    Edited once, last by grandpeti ().

  • Igen Grandpeti,s23 a hazám és a HH mint Nándinak is ☺

    Annyit tudok írni,egy csapatban játszunk Nándival és hiszitek vagy sem, nem tudok rosszat írni róla. Való igaz, itt a fórumon néha nekem is kivágja a dauert a hajamból 😂

    De őszinte gyereknek ismertem meg a játékban, velünk szemben az 👍

    Majd szólok ha nem így lesz 😁

    Tisztelettel, HH_Pollux_HH 8)

  • Inkább nem kommentálom.


    Gondolkodtam azon hogy egyre kevesebb a játékos. :)

    Hát nagyrészt a GF tehet róla.

    De szerintem mi játékosok is tehetünk róla,ahogy egymással kiszúrunk az eventnél vagy a napi 10 támadással mert megtehetjük.

    Ezek is elveszik az ember kedvét a játéktól.

    Szóval azért tükörbe is kéne nézni néha. :)


    Ez csak úgy eszembe jutott.


    Összevontam - Shaiyla

    Edited once, last by grandpeti ().

  • De miért nem kommentálod?

    Minek vettem akkor popcornt? 🤔😂😂

    Amúgy meg szerintem, egyesek összekeverik az ember személyiségét a viselkedésével. A személyiségem az én vagyok, a viselkedésem meg tőled függ... 👍

    És valóban igaz, hogy az üzemeltető és a felhasználók is egyaránt tehetnek arról, hogy egyre kevesebben vagyunk 👍


    [mod='Shaiyla']Figyelmeztetve[/mod]

    Tisztelettel, HH_Pollux_HH 8)

  • Értem,szóval téged kért meg hogy provokálj ki nekem megint egy pihit.

    😂😂😂😂

    Ahhoz én már túl öreg vagyok,hogy provokáljak és mivel nem ismersz, ne kombinálj mert nincs értelme.

    Az, hogy mire hogyan reagálsz, csak a te döntésed.

    Skøl 🍻


    [mod='Shaiyla']Figyelmeztetve[/mod]

    Tisztelettel, HH_Pollux_HH 8)