[KIBESZÉLŐ]Élet a szervereken

  • Same here I recharge 50 dólar and no have the option dice for Bonus.



    Edit:

    Amikor hozzászólást írsz, az adott részleg nyelvét használd! Kivétel ez alól a nemzetközi része a fórumnak, ahol az Angol a megengedett.

    Legközelebb kérlek figyelj erre.


    Shaiyla

  • Komolyan a Tomit figyelmeztetitek 1-1 tragarabb szoert,de ez a rafa ahogy kopkod es arad belole a guny meg megvetes azt nem?


    Jobb ha engem meg kitiltatok innen,mielott megfordulna a fejembe felnezni ide ujbol.Hiszen ertelme nincs.Csak tudnam az ilyen emberek minek vallalnak el ilyen feladatokat ha ilyen semmilyen munkat vegeznek.Tudtommal nem kotelezo GO-nak lenni.Vagy most orulnom kellene hogy van valaki aki ezt is vallalta?Hat akkor inkabb legyen egy bot rendszer ami magatol mukodik,legalabb akkor tudjuk ha valami nem stimmel akkor rossz a kodolasa es hiba van a programban.De azt nem ertem meg miert nem leptek a toxikus viselkedes ellen.Bezzeg azt figyelmeztetitek aki vissza szol neki.Igen meg mindig rafarol es Tomirol beszelek.


    Ez a kockas event emlitesre sem melto,hisz rubint kell vegyel hozza,es ertelmes jutalom nincs hozza.Szoval olyan mind1 hogy most el van szurva vagy sem.


    Befejezem mielott lesullyedek en is ilyen szintre,hisz a toxikus viselkedest ezert nevezik igy,mivel megmergez masokat es lesullyedsz a szintjukre.

    1. A fórumon nem a GO figyelmeztet hanem a MOD illetve SMOD stb. (az ő munkájuk egymástól teljesen független). Csak hogy ne keverjük a jövőben a fogalmakat, mert megtévesztő lehet egyesek számára.
    2. A kitiltások miértje, csak és kizárólag arra tartozik aki kapta. Szerintem mindenki ki tud állni magáért ha úgy érzi nem jogos amit kapott, és ilyen esetekre van a jegyrendszerünk, ahol meg tudjuk beszélni ezeket a dolgokat hivatalos keretek között.
    3. Amennyiben nem világos a fórum szabályzata PM-ben állok rendelkezésedre, és szívesen kifejtem hosszabban és részletesebben hogy melyik szabályzati pont pontosan mit is takar, hogyan kell érteni.
    4. Igazad van! Nem kötelező itt egyikünknek sem önkéntesnek lenni. Mindenki előtt ott van a lehetőség hogy jelentkezzen a csapatba, persze csak ha úgy érzi megállná a helyét. :)
    1. A fórumon nem a GO figyelmeztet hanem a MOD illetve SMOD stb. (az ő munkájuk egymástól teljesen független). Csak hogy ne keverjük a jövőben a fogalmakat, mert megtévesztő lehet egyesek számára.
    2. A kitiltások miértje, csak és kizárólag arra tartozik aki kapta. Szerintem mindenki ki tud állni magáért ha úgy érzi nem jogos amit kapott, és ilyen esetekre van a jegyrendszerünk, ahol meg tudjuk beszélni ezeket a dolgokat hivatalos keretek között.
    3. Amennyiben nem világos a fórum szabályzata PM-ben állok rendelkezésedre, és szívesen kifejtem hosszabban és részletesebben hogy melyik szabályzati pont pontosan mit is takar, hogyan kell érteni.
    4. Igazad van! Nem kötelező itt egyikünknek sem önkéntesnek lenni. Mindenki előtt ott van a lehetőség hogy jelentkezzen a csapatba, persze csak ha úgy érzi megállná a helyét. :)

    Latod,ez a baj veletek.Jottok itt a szabalyokkal meg sablon szovegekkel.Nektek is van egy notapad a desktopon ahova le vannak ezek a szovegek mentve es onnan copy-pasteoljatok?

    A helyett hogy erdemben hozzaszolnatok mint emberek a beszelgeteshez azt nem lehet.Pedig tobbre mennetek.A jatekosok is latnak hogy ti is emberek vagytok es meglehet beszelni a dolgokat veletek.Elhiszem hogy nincs kedvetek leallni vitatkozni a gyengebb elmejuekkel,kinek van,farasztoak.De normalis beszelgetesekhez jo lenne normalis,emberibb valasz.Elvegre kibeszelo a topic neve.

  • Alig várjuk hogy ez bekövetkezzen.

    Szerintem mi sokszor megpróbáltuk elmagyarázni nektek hogy mi hogyan működik, hogy egy kicsit belelássatok abba: nekünk sem könnyű. A másik oldalon sem kolbászból van a kerítés. :) És sokszor mi is tehetetlenek vagyunk.

    Úgy vettem észre, ha próbálunk magunkból adni egy darabot felétek, akkor az nem jó. Legyünk őszinték. Sosem jó semmi.

    Minden téma, minden probléma, minden feszültség végül ahhoz fog vezetni (az eddigiek tapasztalata) hogy a mi hibánk, bezzeg mi, így-úgy. Igazad van. Fárasztó.

    Fárasztó, mert hiába ismételjük magunkat, látszólag sokan nem akarják megérteni. (Akinek nem inge...)

    Hidd el, mi lennénk a legboldogabbak ha nem ellenségnek tekintenétek minket. Mert nem vagyunk azok.

    Szívesen beszélgetnénk, de amikor azt látjuk hogy páran csak arra várnak hogy egy team tag megnyilvánuljon, hogy utána darabokra szedje, akkor rögtön el is megy az ember kedve ettől. Mert sajnos ez történik. Egy beszélgetéshez mindkét félre szükség van, és első körben véleményem szerint mindenkinek magában kellene egy kicsit körbenézni.

  • Koszonom,valami ilyesmire gondoltam.Az a baj hogy sokan nem latjak azt hogy egy oldalon kellene allnunk.Elhiszem mennyire halatlan a munkatok amit szinte hobbibol csinaltok.De neha jo lenne ha kozvetlenebbul valaszolnatok az emberek kerdeseire,nem olyan tul hivatalos modon.Persze sokaknak ez se lenne jo,de oszinten en ertekelnem.Aztan ha van valami hiba es elkezdenek itt spammelni a jatekosok akkor nyilvan azt varnank hogy ti is hasonloan spammeljetek a feljebb valokat,mar ha ez lehetseges.Mert sokan azt hiszik ti nem adjatok tovabb az uzeneteket.Bizom benne hogy azert ti megis.Az jo kerdes hogy mi hogyan tudnank hatekonyabban jelezni a dolgokat a fejlesztok fele,mert gondolom egy kis csapat csak letezik meg aki butykoli a jatekot.Van nekik valami egyeb elerhetoseg mint ez a forum,twitter,facebook(tudom hogy van ilyen,de vajon kik olvassak) stb?

    Szoval hova irhatnank ha valami van?

    Szemely szerint engem annyira nem erint,elfogadtam hogy ilyen a jatek amilyen,sot evekkel ezelott mar racsodalkoztam hogy meg letezik es anno visszaterhettem regi karakteremhez.De vannak akik ezt nem igy fogjak fel sajnos,mert vagy nem tudjak milyen regi a jatek,vagy nem tudjak hogyan mukodik egy online jatek es milyen az elet tartama.

  • Nektek is van egy notapad a desktopon ahova le vannak ezek a szovegek mentve es onnan copy-pasteoljatok?


    Na nekem is ez jön ha bármiféle válasz kapunk!

    Az az érzésem hogy nem értitek meg a játékosokat!

    Bemásoltok egy szöveget és kész ezzel meg is van oldva!

    1. A fórumon nem a GO figyelmeztet hanem a MOD illetve SMOD stb. (az ő munkájuk egymástól teljesen független). Csak hogy ne keverjük a jövőben a fogalmakat, mert megtévesztő lehet egyesek számára.
    2. A kitiltások miértje, csak és kizárólag arra tartozik aki kapta. Szerintem mindenki ki tud állni magáért ha úgy érzi nem jogos amit kapott, és ilyen esetekre van a jegyrendszerünk, ahol meg tudjuk beszélni ezeket a dolgokat hivatalos keretek között.
    3. Amennyiben nem világos a fórum szabályzata PM-ben állok rendelkezésedre, és szívesen kifejtem hosszabban és részletesebben hogy melyik szabályzati pont pontosan mit is takar, hogyan kell érteni.
    4. Igazad van! Nem kötelező itt egyikünknek sem önkéntesnek lenni. Mindenki előtt ott van a lehetőség hogy jelentkezzen a csapatba, persze csak ha úgy érzi megállná a helyét. :)

    Szép napot!


    Lejárt a sokadik tiltásom - legutóbb 3 napot kaptam - , gondolom a következő már egy hétre, hónapra, vagy ki tudja meddig fog tartani. Lehet, hogy ez örömet okoz valakinek? Szeretném elmondani, hogy a tiltást követően, a PM sem elérhető, mert ugye nem léphetek be a fórumra, tehát nem tudom miért kaptam. Miért is kéne tiltás miatt jegyet nyítni? Ha igazam van, akkor sincs igazam. Ha igazam van kapok + 1napot, vagy hármat? Ez ugye nevetséges. És igen is, a miértek másokra is tartoznak.


    Ez egy online játék, ami megköveteli hogy állandó jelleggel legyen a csapatból valaki aki tud reflektálni a felvetett véleményekre, kérdésekre stb. Lassan már többen vagytok a csapatban, mint ahányan fórumozunk - bizony ebben jelentős szerepetek van -. Ha valaki ezt nem tudja vállalni, akkor menjen bélyeget gyűjteni , lepkét vadászni stb. De, hagyja itt a csapatot.


    A fórum azért van, hogy a játékosok vitatkozzanak, véleményt mondjanak, kérdéseket, kéréseket tegyenek fel. Az, hogy a véleményekben vannak nem éppen "kellemes" megnyilvánulások is, annak döntő oka, hogy a fejlesztőket egy cseppet sem érdekli, hogy mi miket javaslunk a játék játszhatósága érdekében. Lényeg, hogy havonta meghirdessék a rubin vásárlást és menjen a lé. A legnagyobb pofont akkor kapta a játék amikor a 4x ,5x szervereket ráengedték a normál és 2x szerverekre. Ha megnézitek ebből az esélyegyenlőtlenségből nőtte ki magát a legtöbb " negatív" komment. Hol vannak a piros nyersik, tárgyak? Tessék megnézni a nem rég indult 27. és 30. szervert. Persze ez nem programozási "hiba" ugye?


    Bezártátok a " játékos kérdez , csapat válaszol " topicot. Miért is? Kényelmetlen írások voltak? Ne kelljen reagálni a kérdésekre? Bizony időt vesz igénybe, áthelyezni a nem oda való írásokat.


    Azért legyen majd valaki, aki lekapcsolja a villanyt!


    Üdv: ordogi s18

  • És itt is van amiről beszéltem. Köszönöm az igazolást! :)


    Lehet, hogy ez örömet okoz valakinek?

    Lehet. Nem tudom. Nekem nem.

    A figyelmeztetés akkor jár, ha az illető nem tartja be a fórum szabályokat. Ezeket el lehet olvasni. Amennyiben nem ért egyet a tiltással nyithat jegyet. Miért? Azért mert ez a szokás, a panaszokat stb. hivatalosan ott kezeljük. Mindig is így volt, és így is lesz.


    Miért is kéne tiltás miatt jegyet nyítni?

    Ne beszélgess/ panaszkodj a játékbéli vagy fórumos figyelmeztetésekről vagy tiltásokról a fórumon – inkább vedd fel a kapcsolatot velünk a Támogatói rendszerünkön keresztül.

    Ez a szabály. Ez a Ti érdeketek is.

    Ha igazam van kapok + 1napot, vagy hármat?

    Kérlek ne állíts valótlanságot. Ilyen sosem történt, és ez megint semmi más mint felesleges feszültség és indulatok szítása.

    És igen is, a miértek másokra is tartoznak.

    A profilján megtalálhatóak bizonyos információk. Bővebben viszont nem tartozik senki másra.


    Ez egy online játék, ami megköveteli hogy állandó jelleggel legyen a csapatból valaki aki tud reflektálni a felvetett véleményekre,

    Nem nem és nem. Nem kell, nem kötelező, és jelezném hogy nem csak mi (önkéntesek) de a fejlesztők, üzemeltetők stb. is emberek akik alszanak, esznek, isznak, van munkaidejük stb.

    A világ így működik. Máshol is. Szerintem ebben semmi meglepő dolog nincsen. Talán elnézést kéne kérnünk amiatt hogy nem ülünk 0-24ben a gép előtt? Ez egyáltalán nem feladata senkinek. Nem is értem magát az ötletet sem.


    l. Az, hogy a véleményekben vannak nem éppen "kellemes" megnyilvánulások is

    Stílus.

    Sosem az a probléma hogy nem egyezik két vélemény, vagy valaki negatív kritikát mond.

    De már ezt is elmondtam egy jó párszor. :)


    Bezártátok a " játékos kérdez , csapat válaszol " topicot. Miért is? Kényelmetlen írások voltak?

    Nem. Megint ezek a fránya elméletek :) Azért mert nem megfelelően volt használva. Erről is már annyiszor, de tényleg annyiszor írtam, hogy nem teszem meg megint. Keresd vissza kérlek hogy mi hogyan működik és mi miért történik. Szerintem nem nagy kérés, és nem igényel nagy erőfeszítést hogy oda írjatok ahol annak helye van.


    Ez a megnyilvánulás sajnos tökéletes példája annak amit említettem a korábbi posztomban.

    Semmi sem jó. Ellenségnek tekintetek sokszor, pedig semmi okotok rá, és próbáltok minket rossz fényben feltüntetni.

    Nem vagyunk tökéletesek, de teljesen elutasítom az alaptalan vádaskodást és provokációt.

    Tudom, hogy szükség van közönségre, különben nem műsor a műsor, (és hogy privátban már nem annyira érdekes a dolog) de tudni kell beismerni a dolgokat, és azt hogy van ami semmi más csak szándékos "trollkodás".

  • Tisztelt! Shaiyla!


    Én meg visszautasítom ezt a flegma, cinikus, lekezelő stílust. Ha valamit nem értesz az írásomból ,kérdezz! Egy ilyen kommentért más figyelmeztetést szokott kapni.

  • Valahol azert ertheto hogy az ilyen habzo szajuakkal nem tud mit kezdeni az ember.Csak a maguket hajtogatjak es cseppet sem kepzelik bele magukat a masik helyzetebe.Csak jon, jol megaszongya a magaet,es alig varja hogy valamit reagaljanak ra,majd megint jol megaszongya,elegedetten kattint a reply gombra,es dorzsolo tenyerekkel varja a rekaciokat.Na ki ismer meg magara?

    Vagy ezek az emberek is olyanok mint az alkoholistak?De hisz en nem is ittam!


    Lehetne ezt maskepp is,normalisan...

  • Valahol azert ertheto hogy az ilyen habzo szajuakkal nem tud mit kezdeni az ember.Csak a maguket hajtogatjak es cseppet sem kepzelik bele magukat a masik helyzetebe.Csak jon, jol megaszongya a magaet,es alig varja hogy valamit reagaljanak ra,majd megint jol megaszongya,elegedetten kattint a reply gombra,es dorzsolo tenyerekkel varja a rekaciokat.Na ki ismer meg magara?

    Vagy ezek az emberek is olyanok mint az alkoholistak?De hisz en nem is ittam!


    Lehetne ezt maskepp is,normalisan...

    Na azért ezt nem kéne!

    Mi ez a sértegetés?

    Ez nem sértő/trágár megjegyzés?


    Már értem hogy neked miért jó a dropp és a kohó!!!

    Ezért már csak kapsz liket shaiylatól! :)

  • Valahol azert ertheto hogy az ilyen habzo szajuakkal nem tud mit kezdeni az ember.Csak a maguket hajtogatjak es cseppet sem kepzelik bele magukat a masik helyzetebe.Csak jon, jol megaszongya a magaet,es alig varja hogy valamit reagaljanak ra,majd megint jol megaszongya,elegedetten kattint a reply gombra,es dorzsolo tenyerekkel varja a rekaciokat.Na ki ismer meg magara?

    Vagy ezek az emberek is olyanok mint az alkoholistak?De hisz en nem is ittam!


    Lehetne ezt maskepp is,normalisan...

    Én nem szóltam hozzád, az írásaidra sem reagáltam. Miért is sértegetsz? A fórum szabályzata tiltja. Vajon mit tesz most a glad. csapat?

  • A témát határozatlan időre zártam.


    A fórum rendben tartása a fórum csapat hatásköre.

    Mindenki gondolkodjon el hogy amíg neki a legapróbb dolog is bántó, addig ő mit enged meg magának.

    Ne forgassátok ki se a szabályzatot se mást.

  • Tudjátok mi a legnagyobb baj?

    Az, hogy ha összeadom az összes Magyar szerver online játékosait, szinte a nap 24 órájában, akkor egy egészséges szerver nem jön ki belőle. Főleg ennyi beteggel 😂😂😂

    De komolyan, miért várunk figyelmet, vagy bárakármit is el irányunkba ilyen adatokkal? 🤔


    [mod='Shaiyla']Áthelyeztem[/mod]

    Tisztelettel, HH_Pollux_HH 8)

  • Tudjátok mi a legnagyobb baj?

    Az, hogy ha összeadom az összes Magyar szerver online játékosait, szinte a nap 24 órájában, akkor egy egészséges szerver nem jön ki belőle. Főleg ennyi beteggel 😂😂😂

    De komolyan, miért várunk figyelmet, vagy bárakármit is el irányunkba ilyen adatokkal? 🤔


    [mod='Shaiyla']Áthelyeztem[/mod]

    De latod ebben egyetertek.Mar reg nem kell nagy elvarasokkal hozza allni a jatekhoz.Nem hiaba mondogatom en hogy az is kesz csoda hogy meg letezik.

  • Nekem is vannak amik osszejonnek vagy nem jonnek, elegedett vagyok , vagy nem vagyok, de az egyetlen kivansagom hogy meg nagyon sok evig mukodjon, annak a par ember oromere aki elvarasok nelkul belep es jatszik...

  • Nekem is vannak amik osszejonnek vagy nem jonnek, elegedett vagyok , vagy nem vagyok, de az egyetlen kivansagom hogy meg nagyon sok evig mukodjon, annak a par ember oromere aki elvarasok nelkul belep es jatszik...

    Én meg úgy gondolom ezt a dolgot és szerintem nem vagyok vele egyedül, hogy ha valamire költök pénzt, akkor lehetnek elvárásaim is.

    Persze, nem kötelez senki sem, hogy fizessek a játékért, de ha már fizetek akkor ha nem is villás reggelit várok el minden nap, csak azt, hogy ami eddig működött az most is és eztán is ugyanúgy működjön 🤔

    Tisztelettel, HH_Pollux_HH 8)

  • Nekem is vannak amik osszejonnek vagy nem jonnek, elegedett vagyok , vagy nem vagyok, de az egyetlen kivansagom hogy meg nagyon sok evig mukodjon, annak a par ember oromere aki elvarasok nelkul belep es jatszik...

    Én meg úgy gondolom ezt a dolgot és szerintem nem vagyok vele egyedül, hogy ha valamire költök pénzt, akkor lehetnek elvárásaim is.

    Persze, nem kötelez senki sem, hogy fizessek a játékért, de ha már fizetek akkor ha nem is villás reggelit várok el minden nap, csak azt, hogy ami eddig működött az most is és eztán is ugyanúgy működjön 🤔

    Így van!


    Na meg hogy sok évig működjön.

    Azért írunk fórumra mert hát megnézed az aktív játékosok létszámát nem úgy néz ki hogy sok évig menni fog még.