[KIBESZÉLŐ]Élet a szervereken

• Én már sok javaslatot tettem ezzel kapcsolatban és megértem a problémádat, viszont ezt a játékost én ismerem és ő pont az a ritka kategória, hogy nagyon normális. :)

• Ordogi!

Az ilyen szánalmas, mitugrász hülyegyerekeken kár felidegesítened magad! :)
    Egy senki volt és az is marad!

A szintjén elverik mint a ****!

Velem sem bírt soha a saját szintjén, csak miután túlnőtt (+8-10-ről lehet is mert sokkal jobb zsoldikat talál + több mindent is ad az alvilág), azután vagizott a csilli villi felszereléseivel (amiket még csak nem is tud jó helyre rakni) :D

Szép-szép a csomagolás, de nulla az a játéktudás amit képvisel...

Ha egy szinten lennék ezzel a majommal, akkor ***** aláznám! És akkor vehet rubint amennyit akar... Esélye sem lenne! :D

Üdv,

B0ki

Figyelmeztetve.

Shaiyla

Mod.megj.: A trágárkodást és egymás személyes sértegetését kérlek hanyagoljátok. Meg lehet fogalmazni másképp is (nem sértegetve) egy véleményt vagy kritikát akár másokról, név nélkül is.

• B0ki, igazad van. Tolem most +5 szintre van, ctben most kezd közelíteni, arenaban pedig némileg kezd erzodni az elonye. Ezt csak azert jegyzem meg, mert ugye o is, en is speedszerveresek vagyunk, igy az összehasonlítás igazsagosabb.

• Szia Tiian

Amikor még a szintem környéken volt, akkor esélye sem volt. Csak hát ugye bosszúálló típus és 5-nél többször is visszaüt a proviról, amit Ordogi is megtapasztalt...

És hogy miért ütögettem előszeretettel??? Mert a kedvenc farmom volt... napi 100k felett hoztam tőle mind 2 arénában 5-5 alkalommal :D Így jár az aki nemtudja elrakni az aranyat. (Sokan mások eltudják csomizni, de azok nincsenek is piszkálva)

• Megérkezett a figyelmeztetés - várható volt - ! Akkor nézzük csak! Itt jár Shaiyla és kioszt BOkinak egy figyelmeztetést , nekem nem, tehát az ő meglátása szerint az írásom nem érdemel figyelmeztetést. Aztán jön Thalvith ő meg csak kiadja a figyelmeztetést. Igazi csapatmunka!!! Kérdem én , Potrohát ki fogja figyelmeztetni a provokációs írásáért? Vagy neki szabad? Bizony ha valaki kap egy kis hatalmat, már azt hiszi övé a világ. Gratulálok. Csak így tovább, majd csak egyedül maradtok aztán akkor kit fogtok figyelmeztetni? Jó lenne ha magatokba néznétek, amíg teljesen el nem szálltok magatoktól.

Nem érdekel ha kizártok . Ja és most már a versenyben sem indulhatok, mert kaptam a figyelmeztetést:).

ordogi s18

Figyelmeztetve.

Shaiyla

• Választ nem kaptam, viszont egy újabb figyelmeztetést igen! Köszönöm! Nézzetek tükörbe, tapsoljátok meg magatokat. Potroha stílusában csak azt mondom: nem érdekel, hogy figyelmeztettek, hogy kizártok , hogy mit gondoltok , mit írogattok. A véleményemet elmondtam nyíltan és nem privát levelezésben. A játékos nevemmel regisztráltam ide és nem bújtam el egy kitalált név mögé. Ha valaki nem meri felvállalni magát az mindenre képes! Végezetül idézem a profilomon olvasható , megszívlelendő írást!:

„Eljön az idő, amikor belefáradsz a fölösleges csatákba, az idiótákkal való vitatkozásba, az igazad bizonygatásába, és nem görcsölsz már többet mások miatt, hanem egyszerűen éled az életed úgy, ahogy szeretnéd.”

ordogi s18

Figyelmeztetve.

Shaiyla

• Kedves ordogi!

Mintha korábban azt írtad volna, hogy nem érdekel a figyelmeztetés, most pedig mégis csak érdekel a hozzászólásaid alapján, ez egy picit zavaros. Egyébként meg sajnos ami már ezzel a kijelentéssel kezdődik az régen rossz. Nem tudom, hogy kinek és miért jó szándékosan a figyelmeztetésre játszani. Normálisan is a szabályokat betartva is lehet véleményt formálni bármiről és elégedetlenséget is kifejezni.

Ami pedig a moderátorok munkájának kritizálását és a csapattagokra való panasz tételt illeti, nem egészen idevaló, de egyáltalán nem tilos dolog, sőt.

Kérünk titeket ha ilyet tapasztaltok írjatok a jegyrendszerbe és az erre illetékes személy kifogja vizsgálni a panaszotokat!

Remélem mostmár menni fog a fórum normális használata is.

A téma címe élet a szervereken! Kérjük ezekről a dolgokról folytassátok itt a beszélgetést!

Ds.jpg

afsz.pngchat.pngboard.pnggame.png

• Sziasztok, szia B0ki!

Igen, értem, pont így gondoltam en is!

Amugy ha mar felmerult, hogy lehet, hogy 5-nel többször támadt a kolléga? Nem ez a határ, ami felett tamadni lehet ugyan, de rabolni nem? Csak mert en meg nem lattam 5-nel tobb bejövő tamadast, pedig hát Kövecske engem is napi rendszeresseggel látogat...

Esetleg a csapattól is kerdeznem, hogy ezt a tamadasi darabszám korlatot hogyan kell ertelmezni, a szerversebesseg függvényében is, amennyiben fugg tőle? Van ilyen, vagy sem, ha igen, akkor 0-24h közt ervenyes, vagy sima 24 óránként, vagy nem is annyi vagy hogy?

Halkan jegyzem meg, hogy az ilyen es hasonló tudnivalók is valahol a szabályzat részei, velemenyem szerint valamilyen formában, akar ismertetokent is elérhetővé kellene tenni, mert sokan nem tudják, tudjuk, es csak szajhagyomany utjan terjed, ki tudja,mennyire pontosan...

• Szia Tiian!

5-5 támadás alkalmával tudsz rabolni, aztán ha már ennél többször ütsz át a proviról akkor azt már semmilyen formában nem számolja a rendszer! (nem tudsz rabolni és ha minden igaz akkor a stat-ban sem látszik)

Egyébként én is 5-nél többször ütöm azt aki előtte megtisztelt engem is 5-nél többször!

Neveket nem írok, de voltak sokan... mára ez leredukálódott, igaz ez köszönhető annak hogy nem csatázom annyit már, mert nincs annyi időm a játékra mint korábban. (így nincsenek bosszúálló emberkék...)

Azt viszont tényleg nem ártana megjegyezni ezeknek az emebereknek hogy az aranyat azt bizony el kellene rakni...

Mindenki a nagy zsákmányra megy, és bizony, ha én ilyet találok akkor addig megyek amíg lehetőségem van rá :D

Az meg már őket minősítit, ha csak +tizenszintekről tudnak leverni, mert előtte meg hullagyenge volt....

• Ez elég komoly Trax és felettébb érdekes,erre én is kíváncsi leszek mi a magyarázat

Áthelyeztem.
    Thalvith

:thumbup:"Ha egyedül találod magad, zöld mezőkön lovagolva a tűző napon, ne aggódj! Az az Elysium, és már meghaltál!":thumbup:

• Sziasztok!

Ebből mennyiszer tudott rabolni? Ezt nem értettem én sem, lásd fentebb, oké, hogy az ötödik felett már nem viszünk semmit, de én pl, utána nem is látom a bejövő támadásokat...

• Szánalmas speedes banda ez! Bosszúálló csicskák! Az ilyen férgek miatt utálja mindenki a HH-t, és ennek köszönhetőent az összes speedes karakter közutálat tárgya... Van 1-2 kivétel, de sajnos nagyon ritka. :/

Pontosan az ilyen közeg elkerülése miatt becsülöm meg a normál szerveres karakterem és nem regisztrálok másik "fancy" szerverre!

A normál szerveres karakterek tisztában vannak azzal hogy honnan jöttek, míg ezek a férgek (a kevés kivételtől eltekintve) mind-mind csak arcoskodnak...

Figyelmeztetve.

Shaiyla

• Szia BOki!

Igazad van, minden szavaddal egyetértek. Persze a figyelmeztetést megkaptad. Én már kaptam 1 nap tiltást is. Kiegészíteném azzal, hogy a 25.26. szerverről is ezt csinálják, lassan a 27.szerver is a fejünkre nő , már 100.szintnél tartanak ami nekünk évekbe került. Hiába javasoltuk, hogy a 4-5x szervereket válasszák le a normál és a 2x szerverekről az esélyegyenlőség érdekében . Semmi nem történt . Vajon miért nem rendeznek trabant és audi közös autóversenyt? A +140 szintűeknél van aki még magára tesz +90 sebzést aztán úgy támad , nevetséges. Van aki a 7 naposban 4400 győzelemnél tart. Ne legyen nagyobb boldogság az életükben. Javaslatot a játékkal kapcsolatban nem fogok írni. nem látom értelmét. Sok javaslatot tettünk a játék jobbá tétele érdekében, de, hogy mit küldött el a csapat a fejlesztők felé, nem tudjuk mert az titok. Nem tartozik ránk, igen van aki fordítva ül a lovon. Legfeljebb ha javosolnék valamit az az lenne, hogy vezessék be a havi apanázst a fejlesztőknek. Legyen egy alap összeg ezt fizetnék a normál szerver játékosai, értelemszerűen a 2x, 4x, 5x szerveren játszók pedig annak 2 , 4, 5 X -ét.

Üdv: ordogi s18

• Pár 5x speed szeró biztos bejön még szerény véleményem szerint!! Ebből jön a sok lé a GF-nek! De ideje lenne ,ha a kedves Adminjaink a sarkukr álnának és kezdenének valamit a sok AUTOBOTOS játékossal!!!! Énis nyomom s23on , esélyem sincs azok ellen ,akik nappal vannak ,éjjel meg megy a BOT ....

• A tiltásokkal van idő foglalkozni (jegeltek egy napra, de pont *****), de az ilyenek kivizsgálására már nem marad energia...

Csak nem valamelyik team tag is HH-s és pont ezért van megengedve a simliskedés?

Figyelmeztetve.

Shaiyla

• Mod.megj.: Azért azt szeretném jelezni - bár már korábban megtettük - hogy a csapatnak két részlege van. Játék és fórum. Ezt azért is emelném ki, mert szeretném ha nem felejtenétek el, hogy a játék részlegnek sok dolognak utána kell néznie, és mindig azon van hogy segítsen és megfelelő információval szolgáljon. Ez sajnos néha több időbe telik. Ettől függetlenül a fórum részleg ugyanúgy ellenőrzi a fórum felületét és az esetleges szabályszegéseknél eljár ha szükséges. A két részleg bizonyos dolgokban egymástól független, ezért is örülnék ha nem írnátok téves dolgokat, azzal kapcsolatban hogy mire van idő, és mire nincsen.

• Szép napot!

Tegnap megnéztem a magyar szervereket, különös tekintettel a 7 napos toplistákat a 4x-s, 5x-s sebességűeket. Mindenféle komment nélkül csak azt üzenem az alábbi listán szereplőknek, hogy : " Boldogok a lelki szegények..." az érthetőség kedvéért név, szint, győzelem

27.szerver

Str3ss 112 13.016

Blake 110 9.950

MrHollo 102 10.544

Harag 98 6.904

Extasy 106 5.487

23.szerver

HH_aATYa_HH 139 2.656

robidi 131 2.171

HH.csakiro.HH 138 2.076

AtomBorz 117 4.514

sasa 102 4.691

goorn 105 4.410

25.szerver

Therock15 140 4.392

26.szerver

Kovi 124 3.051

Hollo 124 4.901

ordogi s18

• Nem értem miért kell ennyit siránkozni egy játék miatt

Egyesek túl komolyan veszik ezt

Én főleg a társaság miatt nyomom ezt a játékot

Játszottam több szerveren és tapasztalatom szerint az x5 a leg időkímélőbb

egy óra alatt se elnyomom azt a 36 pontot aztán végzem a dolgaimat ,5 óra alatt megint fullon van az megint 1 óra, közben megy a terefere a falon ,viccelődünk, versenyeket szervezgetünk stb...

Az előnye hogy bármikor felléphetsz ha van 5 -10 perced (mig a buszt várod, fogorvosi rendelőben, munkahelyről ha olyan a beosztásod és unatkozol stb...) mert kevesebb mint 1 perc a várakozási idő

Szóval hidd el ördögi valószínűbb hogy több időt pazarolsz el te az életedből ha még van időd ilyen listázásokra is ;)

Tisztában vagyok vele hogy nem fair 2 különböző gyorsaságú szervert össze boronálni a provincia harcok által de ez van

Át lehet regisztrálni bármikor és sokan meg is tették

Ebben a rohanó világban a régi szerverek már túl lassúak és csak idő kérdése mikor jösztök rá hogy az csak egy haláltusa

És ha már ennyirre szerettek minket Messi jelmondatával zárnám eszmefuttatásom

A HH mi vagyunk!

ps: további jó játékot kívánok mindenkinek