Játék az idővel

  • Sziasztok !

    Itt van most a Nílus partján az event. Feldobtam a karakterre a már rég megszerzett eszközöket amik az event ideje alatt bónuszokkal kecsegtetnek (arany nyuszi, naprúna, mini tök, stb) .

    Van közöttük olyan bónusz ami a gyakorlást segíti, van közöttük olyan amelyik a kovácsolásnál hasznos, legyen az a kovácsolásra való sikeresség vagy legyen az a nyersanyag költségének csökkentése és még sok más bónusz. Ami közös bennük, hogy mid időkorlátos. Egy bónuszt azonban szerintem nem lehet teljes mértékben kihasználni , még pedig : 8% esély a rubin találásra.


    A következő lenne a javaslatom :


    Ezt a bónuszt ne időkorláttal hanem támadások számában korlátozzák. Indoklásom nagyon egyszerű . Abban a fél órában ameddig tart a bónusz , gondolok itt arra az esetre, hogy csak egyszer adja be ezt a bónuszt, s18on ami 2x sebességű szerver, centurió használatával 12 támadás lenne lehetséges. Persze ez csak matematikailag lehetne lehetséges mert minden támadásnál tölt, laggol a szerver, így jobb esetben 11 támadáson keresztül lehet élvezni a bónusz hatását. Ahogy láttam az s2-ös panaszokat , gondolom ott még annyira sem lehet kihasználni azt a fél órát mint nálunk. Úgy gondoltam, hogy ez nem a játékos hibája , így hát önhibán kívül sem lehet maxon kihasználni a bónusz hatását .


    Ha valamit rosszul írtam akkor itt lehet kijavítani . Esetleg ha másnak hasonló ötlete van azt is hozzáfűzheti, hátha egy kicsivel jobbá tudjuk tenni a játék élményét.

    Amennyiben butaságot írtam, világítsatok rá és máris lehet zárni a témát !

    Remélem sokan olvassák és fejtik majd ki a véleményüket.

    Köszöntem. Sziasztok.

  • Szia Scipio!

    Jól írtad, mivel S2 normál szerver így 1 óráig tart a hatás, de a statok hasonlóak és centuval is max . 11 fér bele az 1 órába, na nincs probléma. Sajnos ma nagyon sokszor ment a homokóra, így ezeket a bónuszokat akár bukhatod is, nem beszélve a mentésekről...
    Támadások száma,az idő helyett , nagyon jó ötletnek tűnik, ha menne rendesen a játék...

    Üdv.

    Cornelius