Konkurs - Napisz poradnik i zgarnij kupon! - Dyskusje

Wskazówki:

• Pamiętaj że poradnik będą czytać również osoby zaczynające grę. Pisz tak żeby każdy zrozumiał.

Kont nie można oddawac / wymieniac /sprzedawać /tak?

To jak niby 100 lv ma miec osoba zaczynajaca przygodę z gladkiem ?

• Kont nie można oddawac / wymieniac /sprzedawać /tak?

To jak niby 100 lv ma miec osoba zaczynajaca przygodę z gladkiem ?

Parę razy widziałam pytanie od nowej osoby jak grać albo wracający gracz pytał czy nadal lochy robić, czy zajmować się handlem. Na te wszystkie pytania w odpowiedzi padało ~"ciśnij do 100 lvl po podziemia", bez większego tłumaczenia co i jak.
    Więc jak najbardziej osoba która ma niski lvl spotyka się z tym tematem. Dlatego taki poradnik ma być napisany również dla nich żeby wiedzieli dlaczego warto 'cisnąć do 100lvl'. ;)

a z jakiego hostingu mam korzystac by wstawiac zdjecia bo linki suabo bd wyglądały

Obojętnie. W środku poradnika daj po prostu linki gdzie mają być obrazki. :)

BoardAdmin_gladiatus_pl_2018_56927c318697404ca94a01bb46f81cf8.png

Forum Administrator PL

Operator Gry PL

Pogadaj z nami na IRCu >>KLIK <<

• szegóły

tylko jak ja mam to w tej formie wyslać to nie wiem ( mailowo )

///

to kiedy ten kupon dostanę 8)

ogólnie suabo się robi ten poradnik bo piszac go jest inne tło człek siedzi ogarnia czcionki,kolory ich a wrzuci i nic nie pasuje :<

Edited once, last by Gerald ().

• Jakieś wytyczne albo limity co do tego poradnika, czy im więcej tym lepiej?

Musisz tak opisać poradnik, aby był czysty wyraźny i spełniał wymogi aby taki jak Ja szary Janusz po wbiciu 100 poziomu, ładnie po zapoznaniu się poradnika zrozumiał na czym polegają owe podziemia.

_Julius_Caesar_ - s37 - ON
    H@ndlarz - s13 - OFF (Delete) - Ku Pamięci [*]
    <3 Angerfist | Radical Redemption <3
    HARDCORE:!:

Musisz tak opisać poradnik, aby był czysty wyraźny i spełniał wymogi aby taki jak Ja szary Janusz po wbiciu 100 poziomu, ładnie po zapoznaniu się poradnika zrozumiał na czym polegają owe podziemia.

Coście się na te podziemia uparli? ;)

Est Solarus Oth Mithas

Na pewno screeny będą działać na plus (najlepiej bez włączonych dodatków).

Poradnik musi omawiać najważniejsze elementy. Im dalej w treść tym bardziej szczegółowo, plusy, minusy itd. Im więcej opiszesz elementów tym lepiej. Nie chodzi tutaj o lanie wody, nikt nie lubi czytać długich treści które nic nie wnoszą w temat. ;)

BoardAdmin_gladiatus_pl_2018_56927c318697404ca94a01bb46f81cf8.png

Forum Administrator PL

Operator Gry PL

Pogadaj z nami na IRCu >>KLIK <<